dziwny odglos przy cofaniu

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
czajfoos
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2020, 9:30

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: czajfoos »

Pado pisze: 16 gru 2020, 6:16
Pytam, bo potem okazuje się, że każde aso interpretuje to inaczej i zwykle nie wie o żadnej akcji serwisowej (bo jej nie ma tak naprawdę) chyba , że podasz konkretme informacje (ja tak miałem odnośnie aktualizacji nawigacji - miałem wydruk maila z centrali vw-tak to by mnie zlali...)
Hej, masz może możliwość podzielenia się tym mailem ? Mam ten sam problem i szukam rozwiązania od dłuższego czasu i serwis mnie zlewa.
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Pado »

Na niemieckim forum jest takie TPI:
TPI (2049996/5) wg którego montują inne klocki: 5Q0698451J
nie oznacza to jednak akcji serwisowej...wg mnie nic takiego nie ma,
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Pado »

czajfoos pisze: 28 gru 2020, 0:39
Pado pisze: 16 gru 2020, 6:16
Pytam, bo potem okazuje się, że każde aso interpretuje to inaczej i zwykle nie wie o żadnej akcji serwisowej (bo jej nie ma tak naprawdę) chyba , że podasz konkretme informacje (ja tak miałem odnośnie aktualizacji nawigacji - miałem wydruk maila z centrali vw-tak to by mnie zlali...)
Hej, masz może możliwość podzielenia się tym mailem ? Mam ten sam problem i szukam rozwiązania od dłuższego czasu i serwis mnie zlewa.
ale jaki masz problem z navi?
u mnie był znany problem, ze od androida 8 nie dało sie polaczyc z navi (hotspot)
vwv
Posty: 9
Rejestracja: 15 maja 2020, 11:15

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: vwv »

Dzisiaj przy okazji akcji serwisowej związanej z pedałem hamulca poinformowałam o tym "buczeniu" przy cofaniu kiedy koła są skręcone i jednoczesnym wciskaniu hamulca. Miałam filmik z tym dźwiękiem.
Okazało się, że to klocki, umówiona jestem na najbliższą środę na wymianę klocków na nieco inny model, po wymianie problem ma zniknąć. Nie robili żadnych problemów. Także zachęcam wszystkich na wybranie się do aso.
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Spinner »

Po jakim przebiegu, ewentualnie okresie użytkowania, należy spodziewać się tych odgłosów?
vwv
Posty: 9
Rejestracja: 15 maja 2020, 11:15

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: vwv »

u mnie pojawiło się przy około 3k, ale nie na stałe - pojawia się / znika.
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Spinner »

vwv pisze: 08 sty 2021, 11:04 u mnie pojawiło się przy około 3k, ale nie na stałe - pojawia się / znika.
Mam na blacie ok. 5k i jeszcze się nic się nie odzywa. Czy to możliwe, że mi się "upiecze"?
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: morfeusz747 »

Gralos pisze: 16 gru 2020, 10:05 Będę miał TPI to podam
Zrobili ci naprawę?
czajfoos
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2020, 9:30

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: czajfoos »

Pado pisze: 28 gru 2020, 10:54
czajfoos pisze: 28 gru 2020, 0:39
Pado pisze: 16 gru 2020, 6:16
Pytam, bo potem okazuje się, że każde aso interpretuje to inaczej i zwykle nie wie o żadnej akcji serwisowej (bo jej nie ma tak naprawdę) chyba , że podasz konkretme informacje (ja tak miałem odnośnie aktualizacji nawigacji - miałem wydruk maila z centrali vw-tak to by mnie zlali...)
Hej, masz może możliwość podzielenia się tym mailem ? Mam ten sam problem i szukam rozwiązania od dłuższego czasu i serwis mnie zlewa.
ale jaki masz problem z navi?
u mnie był znany problem, ze od androida 8 nie dało sie polaczyc z navi (hotspot)
Kiedy robię hot spot z mojego telefonu, navi łaczy się z nim bez problemu natomiast nie jest w stanie używać internetu. Inne urzadzenia korzystaja z niego bez problemu. Problem nie wystapuje tylko w urzadzeniach samsunga i iphone. Mam pixela 3a 4 oraz 5 ktore zachowuja sie w taki sposob. Na forum angielskim znalazlem ze jest to zwiazane z brakiem obslugi przez vw navi nowych protokolow sieciowych (a w pixelach tych starych juz nie ma). Podobno w aktualizacjach mieli cos naprawic ale jak dzwonilem do serwisu to nikt nie kumal o co mi chodzi.
Alan1994
Posty: 28
Rejestracja: 16 gru 2020, 10:47

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Alan1994 »

Czy ktoś w Poznaniu oddawał na serwis skrzypiące hamulce ?
ODPOWIEDZ