dziwny odglos przy cofaniu

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Dafik10
Posty: 23
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:51

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Dafik10 »

U mnie tez to jest co jakiś czas podeślijcie plik może tez byc z youtuba a bede jechał na przeglad to im sie zglosi w maju . Zgłaszajmy to może i w Polsce zrobia taką akcję serwisowa pozrawiam
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: morfeusz747 »

Nagrajcie te dźwięki będziemy wiedzieli czy wszyscy mają ten same wrażenia.
Dezext
Posty: 74
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:53

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Dezext »

Gdy byłem w serwisie z innym problemem powiedziałem, że od czasu do czasu mi piszczy przy hamowaniu. W serwisie powiedzieli mi, że znają probem ale "klocek się dotrze" i dźwięk ustanie. Trochę dziwne, że w samochodzie za 120tys musimy słuchać dźwieków do czasu aż coś się dotrze bo zbiera się brud w zacisku.
anna
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2020, 7:51

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: anna »

Ja jade w sobotę z ta wada, jeszcze postaram się nagrać dźwięk żeby mieć dowód, zobaczymy co powiedzą
Barcisz
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2018, 22:28

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Barcisz »

Tu filmik z z angielskiego forum:
https://www.youtube.com/watch?v=4dej19L ... e=youtu.be
i watek:
https://www.trocforums.co.uk/viewtopic. ... 9&start=90

Ja jutro jade na pierwszy serwis, więc wspomnę bo u mnie też hałasują.
T-roc SE 1.5 DSG z masa dodatkow (wersja UK)
Zamowiony 1.05.2018
Juz u dilera - odbiór 19/03/2019
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: morfeusz747 »

Uuu dźwięk jest mega słyszalny. U mnie póki co tego nie ma (auto przejechane 500km)
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: rob »

Cześć! U mnie ten dźwięk zdarzył się kilka razy, ale było to dość dawno i później samo zaniknęło, obecnie mam 12 000 km przebiegu.
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Pado »

ja mam 14500 i na razie jest sporadycznie, choć wcześniej był także sporadycznie, ale z dużym efektem dźwiękowym
pewnie jak się tylne klocki zużyją więcej to zniknie...
Dezext
Posty: 74
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:53

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Dezext »

U mnie dokładnie ten sam dźwięk ale po chwili już znika. W Serwisie powiedzieli mi, że zaciski są jakoś tak skonstruowane i dostaje się brud który przy cofaniu wydaje taki dźwięk właśnie. Niby po jakimś przebiegu powinno to zniknąć. mam dopiero 2k więc póki co u mnie sporadycznie ten dźwięk występuje.
Dafik10
Posty: 23
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:51

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Dafik10 »

Hej a może napiszmy do głównego vw oficjalnie do poznania by zlecił akcję serwisowa vw t roca wsprawue tych hamulcow tylko ktoś kto u mnie takie pisma pisac moze do nich napisac emaila
ODPOWIEDZ