dziwny odglos przy cofaniu

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Awatar użytkownika
piotr_kg
Posty: 27
Rejestracja: 02 lis 2020, 11:04

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: piotr_kg »

Wczoraj byłem w ASO SZCZECIN z piszczącymi hamulcami. Przedstawiłem nagranie z komórki i na tej podstawie sprawdzili mi układ hamulcowy i bez problemu wymienili tylne klocki hamulcowe. Przy okazji wgrali aktualizację oprogramowania (Akcja fabryczna 91CL 02) i przeprowadzili identyfikację VW niezbędną do pełnego wykorzystania aplikacji We Connect (zdalne blokowanie i odblokowanie drzwi). Całość trwała około 4 godzin. Nadmienię, że w KOSZALINIE nikt w serwisie nie potrafił przeprowadzić tej identyfikacji, a w SZCZECINIE trwało to mniej niż 1 minuta. Jestem mile zaskoczony serwisem w SZCZECINIE ul. Struga 1a. Pełen profesjonalizm, miła obsługa, jestem bardzo zadowolony.
Car
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2023, 15:47

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Car »

Mam to samo metaliczny odglos podczas cofania problemem jest gumowa oslona przegubu zew proponuje sprawdzic na skreconch kolach poprostu może to dziwne co teraz napisze pstryknać z palcy w ta oslone mocno a pojawi sie ten odglos jeszcze jedno serwisom zostala wydana instrukcja tzTPI przez producenta na temat tego odlosu zapytajcie w aso
ODPOWIEDZ