dziwny odglos przy cofaniu

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
jpoz
Posty: 12
Rejestracja: 01 sty 2019, 10:33

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: jpoz »

Dwa dni temu napisalem do centrali.. Po 2 godzinach b.miła pani oddzwoniła i powiedziala że kierują problem do serwisu. Podobno w ciągu 2 dni servis powinien się ze mna skontaktować. Czekam
1,5 TSI DSG AWD premium + wiele dodatków
zam : 05-2018
odbiór 15_05-2019
anna
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2020, 7:51

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: anna »

A nie chcieli żeby przesłać film z nagraniem tego odgłosu?
jpoz
Posty: 12
Rejestracja: 01 sty 2019, 10:33

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: jpoz »

Nic więcej nie chcieli.Czekam na zapowiedziany kontakt z serwisem. A hamulce piszczą nadal Nie potrzebne video, wystarczy real.
1,5 TSI DSG AWD premium + wiele dodatków
zam : 05-2018
odbiór 15_05-2019
anna
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2020, 7:51

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: anna »

We Wrocławiu nie wymienili mi klocków bo akurat wtedy auto przy cofaniu nie wyło, jak prześle nagranie mojego auta ( ujęcie na tablice tej.) z tym dźwiękiem to wtedy wymienia, to jest słabe ze strony VW,
Tiggy
Posty: 160
Rejestracja: 14 lut 2019, 8:01

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Tiggy »

anna pisze: 04 mar 2020, 14:54 We Wrocławiu nie wymienili mi klocków bo akurat wtedy auto przy cofaniu nie wyło, jak prześle nagranie mojego auta ( ujęcie na tablice tej.) z tym dźwiękiem to wtedy wymienia, to jest słabe ze strony VW,
Nie bójcie się nagrywać - to jest zawsze punkt dla Was jak macie dokumentację przy zgłoszeniu. Wiem, że to irytujące, że trzeba takie rzeczy udowadniać ale niestety takie życie w VW.
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Pado »

Myślę że nie tylko vw... W końcu jest to żądanie wymiany elementu, który sie zużywa - jak ktoś zglosi to przy np 15tys km to ma nowe klocki na dodatkowe 15tys km... Nie dziwie sie, ze serwisy nie wierzą na słowo... Ale z drugiej strony, skoro dali ciała to powinni zrobić akcje serwisową. U mnie problem jakby zanikał, dawno nie piszczało
anna
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2020, 7:51

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: anna »

Tylko ze moje auto ma trzy miesiące i akurat byłam zmuszona to zgłosić, nie chce żeby mi ktos w nowym aucie cokolwiek zmieniał i grzebał nawet w serwisie:)
Dafik10
Posty: 23
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:51

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Dafik10 »

U mnie cały czas jest bo się tylko pp miescie jeździ a dotego caly czas leje to piszą a powiem nagrajcie żeby efekt był lepszy ja jadę do nich na serwis koniec kwietnia a przegląd w maju to wtedy to zgłosze im trza robic to zgłaszać by zrobili akcje serwisową w Polsce
Tiggy
Posty: 160
Rejestracja: 14 lut 2019, 8:01

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Tiggy »

anna pisze: 04 mar 2020, 18:04 Tylko ze moje auto ma trzy miesiące i akurat byłam zmuszona to zgłosić, nie chce żeby mi ktos w nowym aucie cokolwiek zmieniał i grzebał nawet w serwisie:)
Ja pierwsze zgłaszanie usterek miałem przy bodajże 750 km, więc i tak nie masz najgorzej :)
Co do klocków - nie musisz się bać. Jest to element eksploatacyjny, ich wymiana to stand. czynność, nie wpłynie to w żaden sposób na auto.
Dorian
Posty: 5
Rejestracja: 08 kwie 2020, 16:50

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Dorian »

Witam, tez się borykałem z tym problemem. Raz mnie w ASO zbyli to napisalem do centrali skargę. Okazało się ze niektóre modele mialy zakladane niewłaściwe klocki hamulcowe stąd ten dźwięk. Polecam naciskac na serwis i jak najszybszą wymiane. Ponoć podobny problem jest w polo GTI
ODPOWIEDZ