T-Roc lewarek i dywaniki

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

T-Roc lewarek i dywaniki

Post autor: morfeusz747 »

Witajcie,

Czy lewarek jest standardowym wyposażeniem T-Roca? Niestety u siebie go nie znalazłem. Mój wyposażony jest w zestaw naprawczy.
Mam też pytanie do dywaników welurowych z tyłu czy oryginalnie były one zawinięte (wyglądają że są za duże) ? Mam wrażenie, że diler wsadził mi jakiś zamiennik z tyłu. Z przodu wszystko pasuje.
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: T-Roc lewarek i dywaniki

Post autor: Pado »

Ja mam dojazdowke i lewarek jest, przy zestawie naprawczym pewnie nie ma... Dywaniki dostalem gumowe, pasujące
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: T-Roc lewarek i dywaniki

Post autor: morfeusz747 »

Dziękuję za podpowiedź.
MarioMc
Posty: 86
Rejestracja: 15 paź 2018, 20:04

Re: T-Roc lewarek i dywaniki

Post autor: MarioMc »

Oryginalne materiałowe są dokładnie wykrojone i się nie zawijają :-). Do wersji sport są z czerwonym przeszyciem.
Zam 12.10.2018 - Odbiór 12.07.2019
1.5 TSI DADA DSG Premium/17"/Pakiet Komfort/Drogowy/Sport/Siedzenia komfort/Podgrzewana Tiptronic/Park Assist/Rear Assist/El Bagaznik/Keyless Full/Phone Comfort/Beats.
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: T-Roc lewarek i dywaniki

Post autor: morfeusz747 »

Mam wersję sport. Gdzie mogę znaleźć jakieś źródło takich danych, bo będę musiał się wykłócić, wsadzili mi z białym przeszyciem. A to zdjęcie z tyłu:
Zdjęcie
Lukaszp125
Posty: 49
Rejestracja: 12 lip 2018, 13:20

Re: T-Roc lewarek i dywaniki

Post autor: Lukaszp125 »

U mnie lewarka nie było zestaw naprawczy a dywanii sa gumowe oryginalne dostałem od dilera . Lewarek o koło zapasowe kupiłem sobie osobno
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: T-Roc lewarek i dywaniki

Post autor: Pado »

morfeusz747 pisze: 27 sty 2020, 18:03 Mam wersję sport. Gdzie mogę znaleźć jakieś źródło takich danych, bo będę musiał się wykłócić, wsadzili mi z białym przeszyciem. A to zdjęcie z tyłu:
Zdjęcie
Niezłą wiochę ktoś odstawił... :o
To nie od t roca, może od tiguana...
Tiggy
Posty: 160
Rejestracja: 14 lut 2019, 8:01

Re: T-Roc lewarek i dywaniki

Post autor: Tiggy »

Jeśli to oryginalne dywaniki to powinien gdzieś na każdym być numer części w oznaczeniu VAG (pewnie jako wszywka pod spodem). Sprawdź czy jest. Wtedy będziesz miał 100% pewności czy ta część jest OK i pasuje do Twojego auta.
BTW: ciekawa historia, bo dywaniki są spakowane razem (komplet 4) i zakładane dopiero w ramach przygotowania auta do wydania.
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: T-Roc lewarek i dywaniki

Post autor: morfeusz747 »

Diler przyznał, że osoba przygotowująca auto na sprzedaż wsadziła widocznie dywaniki od tiguana. Chęci wymiany zero z jego strony i proponuję zakup w korzystnej cenie dywaników za 149zl. Co zrobić forumowicze, reklamacja do Vw polska? Żeby o dywaniki w aucie się wykłócać to już jest porażka...
Tiggy
Posty: 160
Rejestracja: 14 lut 2019, 8:01

Re: T-Roc lewarek i dywaniki

Post autor: Tiggy »

Reklamacja do centrali to strata czasu bo nie oni tu zawinili. Ja bym złożył reklamację u dilera. Jeśli się przyznaje, że nawalił jego człowiek to powinna być chyba formalność.
A jak się będzie uchylał to powiedz, że poprosisz te dywaniki za 150 PLN i w ramach reklamy wrzucisz na YT filmik z uwiecznioną wymianą tej popeliny, oczywiście z nazwą dealera w tytule ;-)
ODPOWIEDZ