Logo stacji radiowych

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
lajosz
Posty: 89
Rejestracja: 04 wrz 2022, 14:19

Re: Logo stacji radiowych

Post autor: lajosz »

@Mariusz S.

Mam T-Crossa Sierpień 2022 ... też nie ma funkcji logo stacji.

W salonie powiedzieli (jak kupowałem) , że od jakiegoś już czasu NIE MA TEGO w tzw. defaulcie.
Można to mieć (czyli logo stacji) jeśli wykupi się tzw. We Connect .
Cały ten We Connect, to pierdoły moim zdaniem nikomu nie potrzebne, w dodatku płatne CO ROK, bo inaczej przestanie działać.

Nie widzę powodu żeby płacić dość spore jednak pieniądze za takie rzeczy, tym bardziej że ... kolega zajmujący się elektroniką samochodową powiedział, że za free włączy mi brakujące funkcje, ale ... żeby się w VW nie czepiali, to najlepiej zrobić to jak minie gwarancja.
Radio
Posty: 143
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Logo stacji radiowych

Post autor: Radio »

Wy na poważnie z tym logo stacji? pytam bo czy to w Trocku, czy Tiguanie nigdy nie miałem i nie mam problemu z logo stacji radiowych, szukam stacji i zaraz jest logo.... dodam że nie mam internetu w obu VW.
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Logo stacji radiowych

Post autor: Daro2 »

Nie wiem jak to wygląda w trocu ale ja w Leonie też nie miałem ale przytrzymałem palcem puste logo stacji i za chwilkę wskakuje piękne logo, i oczywiście zostaje już zapamiętane
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
featmilka
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2023, 17:47

Re: Logo stacji radiowych

Post autor: featmilka »

Cześć,
czy komuś udało się rozwiązać ten problem? Niestety w moim T-Croosie, nie mam możliwości dodania karty SD, USB i nie mam opcji wgrania logo stacji.
ODPOWIEDZ