Logo stacji radiowych

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Logo stacji radiowych

Post autor: morfeusz747 »

Witajcie,

Mam pytanie odnośnie logo stacji radiowych. Czy one pobierają się automatycznie? Ogólnie wrzuciłem ręcznie logo RMF Maxx i elegancko wyświetla się na radiu, natomiast nie wyświetla się w Active Display Info.
Masterjam
Posty: 63
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:16

Re: Logo stacji radiowych

Post autor: Masterjam »

A pobrałeś paczkę ze strony VW z logami stacji , może jak je wrzucić w pliku to zadziała

https://webspecial.volkswagen.de/vwinfo ... ownloads#/

wybrać Polska i pobrać plik , na pendrive i do auta :)
Tiggy
Posty: 160
Rejestracja: 14 lut 2019, 8:01

Re: Logo stacji radiowych

Post autor: Tiggy »

Masterjam pisze: 10 lut 2020, 16:28 A pobrałeś paczkę ze strony VW z logami stacji , może jak je wrzucić w pliku to zadziała

https://webspecial.volkswagen.de/vwinfo ... ownloads#/

wybrać Polska i pobrać plik , na pendrive i do auta :)
Jezzzu, nie wiedziałem, że trzeba taką szopkę z tym robić. Myślałem, że to automatycznie się ściągnie jak jest połączenie z netem.
Słabe to strasznie - żeby user musiał jakieś ZIPy przez pendrive'a wgrywać.....
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Logo stacji radiowych

Post autor: paulr »

Mi stacje przestaly sie wyswietlac. (Od odebrania uata log byly wgrane.) Ale jakos nie mialem czasu wgrac ich na nowo. Ale pewnego razu nawigacja przestala pokazywac korki. Czy to z routera czy z telefonu. Nic. Wiec zrobilem ustawienia fabryczne calego systemu. Przez co ... nawigacja dalej nie pokazywala korkow ale juz stacje sie pojawily po ich wyszukaniu. Nie wiem czy radio ma jakas pamiec ze trzeba te loga wgrac czy nie ale bez zadnej pamieci zewnetrznej sam sobie dogral po powrocie do ustawien fabrycznych
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: Logo stacji radiowych

Post autor: morfeusz747 »

Masterjam pisze: 10 lut 2020, 16:28 A pobrałeś paczkę ze strony VW z logami stacji , może jak je wrzucić w pliku to zadziała

https://webspecial.volkswagen.de/vwinfo ... ownloads#/

wybrać Polska i pobrać plik , na pendrive i do auta :)
Tak ściągałem tą paczkę co prawda na tel ale to tak jak na pendrive :D W radiu wyświetla się elegancko tylko na wyświetlaczu z zegarami jest lipa. Też myślałem, że zaciąga to z automatu. Ale jak mam robić sformatować wszystko to mi się odechciewa :D
Awatar użytkownika
lipa_ml
Posty: 28
Rejestracja: 21 gru 2020, 23:54

Re: Logo stacji radiowych

Post autor: lipa_ml »

Czy radio 6,5" obsługuje logo stacji ? W Golfie 7 miałem też 6,5" i jest opcja dodania loga a w tym nie widzę ;/ wersja radia 2GC 035 869 A OPROGRAMOWANIE 0890
VW T-ROC 1,5TSI ADVANCE / 18" / DSG / EL. DACH/ LED
Mariusz S.
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2022, 21:29

Re: Logo stacji radiowych

Post autor: Mariusz S. »

T-ROC Life FL sierpień 2022 ekran 6,5"
Nie ma funkcji "Logo stacji" i tym samym nie mogę tego zmienić.
Macie pomysł co zrobić? W instrukcji obsługi jest opis tej funkcji, w rzeczywistości na ekranie brak!
Mariusz S.
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2022, 21:29

Re: Logo stacji radiowych

Post autor: Mariusz S. »

Ostatnio zmieniony 22 wrz 2022, 12:56 przez Mariusz S., łącznie zmieniany 2 razy.
askow
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2022, 12:31

Re: Logo stacji radiowych

Post autor: askow »

Na pewno szukałeś stacji automatycznie. Miałem podobny problem a ponieważ mieszkam blisko granicy zapisywały mi się z logiem tylko stacje niemieckie. Gdy wyszukiwałem stacje polskie pojedynczo to wtedy logo stacji również się pojawiało i zapisywało. Dlatego spróbuj pojedynczo wyszukać stacje, które cię interesują i powinny zapisać si z logo stacji.
Mariusz S.
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2022, 21:29

Re: Logo stacji radiowych

Post autor: Mariusz S. »

Pojedyńcze wybieranie z ustawianiem częstotliwości też nic nie daje.

Czy jest ktoś kto ma T-Roca lub T-Crossa i jest bez tej opcji "Logo stacji" ?
ODPOWIEDZ