Elektrycznie regulowane fotele

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Nathaniel
Posty: 11
Rejestracja: 10 lut 2020, 12:23

Elektrycznie regulowane fotele

Post autor: Nathaniel »

Cześć wszystkim. :)
Bardzo poważnie rozważam zakup T-Roca, ale jest jedna rzecz, która mnie zastanawiam, a na temat której nie mogę znaleźć zbyt wielu informacji. Czy w żadnej wersji wyposażenia nie ma nawet w opcji możliwości dokupienia elektrycznie regulowanych foteli (najlepiej z pamięcią ustawień)?
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Elektrycznie regulowane fotele

Post autor: Pado »

z tego co się orientuje nie ma możliwości...
Nathaniel
Posty: 11
Rejestracja: 10 lut 2020, 12:23

Re: Elektrycznie regulowane fotele

Post autor: Nathaniel »

Dzięki za szybką odpowiedź. Nie jest to co prawda coś, co dyskwalifikuje ten samochód w moich oczach, ale jest to wręcz zadziwiające, bo chyba każde inne auto naokoło T-Roca ma to chociażby w opcji (Kamiq, Karoq, Ateca, jedynie Arona chyba też tego nie ma). I chyba ogólnie to powinien być raczej standard w segmencie. No ale takie już moje szczęście, że upodobałem sobie T-Roca i akurat tutaj tego nie ma :P
Tiggy
Posty: 160
Rejestracja: 14 lut 2019, 8:01

Re: Elektrycznie regulowane fotele

Post autor: Tiggy »

Jeśli autem jeździ kilku kierowców to ma to faktycznie sens. U mnie (jeżdżę właściwie tylko ja) to jest to trochę sztuka dla sztuki.
Mam elektryczne fotele (Tiguan) ale raz je ustawiłem i tyle. Dodatkowo nie widzę jakiejś mega różnicy pomiędzy tymi elektrycznymi i pozostałymi. Fakt - są wygodne, ale nie na tyle, żeby było to jakieś mega ważne przy wyborze auta.
Nathaniel
Posty: 11
Rejestracja: 10 lut 2020, 12:23

Re: Elektrycznie regulowane fotele

Post autor: Nathaniel »

Właśnie u nas jest dwójka kierowców i tym bardziej byśmy z tego korzystali w nowym aucie, żeby każdy mógł się nacieszyć jazdą :)
Tak jak napisałem wyżej: jasne, że to tylko bajer i wygoda, no ale właśnie, jest to wygoda jak przy codziennej wymianie kierowców wystarczy tylko kliknąć guziczek i wiadomo, że ma się dokładnie to samo ustawienie co wczoraj.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Elektrycznie regulowane fotele

Post autor: paulr »

Jak by bylo to nawet nie trzeba by nic klikac bo auto rozpoznaje ustawienia z kluczyka;-)
Nathaniel
Posty: 11
Rejestracja: 10 lut 2020, 12:23

Re: Elektrycznie regulowane fotele

Post autor: Nathaniel »

Faktycznie, widziałem właśnie wczoraj w jakimś filmie taką opcję. Zawsze można pomarzyć :)
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Elektrycznie regulowane fotele

Post autor: Pado »

Niestety w t rocu zrobili jakies głupie oszczędności w możliwym wyposażeniu , mnie brakuje jeszcze ogrzewanej przedniej szyby...
Dezext
Posty: 74
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:53

Re: Elektrycznie regulowane fotele

Post autor: Dezext »

Pado pisze: 11 lut 2020, 11:44 Niestety w t rocu zrobili jakies głupie oszczędności w możliwym wyposażeniu , mnie brakuje jeszcze ogrzewanej przedniej szyby...
Ale można w opcji to wziąć. nie wiem w jakim pakiecie ale widziałem takie t-rocki.
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Elektrycznie regulowane fotele

Post autor: Pado »

Dezext pisze: 18 lut 2020, 16:25
Pado pisze: 11 lut 2020, 11:44 Niestety w t rocu zrobili jakies głupie oszczędności w możliwym wyposażeniu , mnie brakuje jeszcze ogrzewanej przedniej szyby...
Ale można w opcji to wziąć. nie wiem w jakim pakiecie ale widziałem takie t-rocki.
W cenniku tego nie widziałem
ODPOWIEDZ