Temperatura wewnątrz auta.

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Dezext
Posty: 74
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:53

Re: Temperatura wewnątrz auta.

Post autor: Dezext »

Więc pojechałem do serwisu, bo dalej mnie to męczyło i z Panem z serwisu przejechaliśmy się testowym T-roc'iem dla porównania... i tak jak się spodziewałem w testowym egzemplarzu przy ustawieniu na 21 dmuchało ciepłym powietrzu i w kabinie było ciepło (tak jak zazwyczaj powinno być i w każdym innym samochodzie było) dla porównania w moim było dużo chłodniej. Pan z serwisu też to wyczuł więc wzięli samochód na serwis, posprawdzali wszystko komputerem itd... no i nie znaleźli uchybień. Czyli dmucha zimnym ale jest wszystko ok... dziwne.
lukaszc.89
Posty: 36
Rejestracja: 17 mar 2020, 20:12

Re: Temperatura wewnątrz auta.

Post autor: lukaszc.89 »

U mnie przy 20 stopniach jest idealnie.
Nawet jak były chłodne dni. Przy 23 to już było za gorąco jak doszły podgrzewane fotele
artekk.it
Posty: 9
Rejestracja: 03 mar 2020, 17:52

Re: Temperatura wewnątrz auta.

Post autor: artekk.it »

No i tutaj pojawią się pytanie, co jest nie tak, że część aut ma z tym problem, a w innych jest ok ? Nie jest to problem komfortu, odczucia tylko jednego użytkownika, ale czują to również inne osoby, czyli ewidentnie musi być to problem danego pojazdu.
artekk.it
Posty: 9
Rejestracja: 03 mar 2020, 17:52

Re: Temperatura wewnątrz auta.

Post autor: artekk.it »

Witam,
czy ktoś jeszcze spotkał się z tym, iż musi ustawić temperaturę 23-24 stopnie aby w aucie zrobiło się ciepło ? Wiem, że idzie lato, ale serwis nie rozwiązał problemu, twierdzą, że wszystko jest w porządku. Dziwne jest jednak to, że w innych autach przy 22 stopniach jest już za gorąco. Zaznaczam, ze nie jest to tylko odczucie 1 osoby.
jaskie
Posty: 7
Rejestracja: 07 maja 2020, 19:41

Re: Temperatura wewnątrz auta.

Post autor: jaskie »

U mnie temperatura świruje, jak włączę poszczególne nawiewy. Zachowuje się, jakby termostat reagował z poważnym opóźnieniem.
Jak nawiewy są wyłączone (żadna z LED przy przyciskach się nie świeci), działa idealnie.
lukaszc.89
Posty: 36
Rejestracja: 17 mar 2020, 20:12

Re: Temperatura wewnątrz auta.

Post autor: lukaszc.89 »

U mnie przy temperaturach takich jak obecnie panują - chodzi o godziny poranne to przy 20 Stopniach jest już za ciepło.
Nawet przy tej naszej tegorocznej zimie wyżej niż 20 nie ustawiłem bo już było za ciepło.
Dodatkowo jak doszły fotele i kierownica na 1 stopniu trzeba było redukować temp.
artekk.it
Posty: 9
Rejestracja: 03 mar 2020, 17:52

Re: Temperatura wewnątrz auta.

Post autor: artekk.it »

To dziwne, że ja i autor wątku mamy z tym problem. Jeżeli chce dobrze nagrzać auto i utrzymać temperaturę to muszę ustawić 23-24 stopnie. Serwis twierdzi, że wszystko jest ok, ale widać po Waszych postach, że ok raczej nie jest.
cerek
Posty: 21
Rejestracja: 02 lip 2018, 19:26

Re: Temperatura wewnątrz auta.

Post autor: cerek »

23 i dopiero robi się ciepło...
artekk.it
Posty: 9
Rejestracja: 03 mar 2020, 17:52

Re: Temperatura wewnątrz auta.

Post autor: artekk.it »

Witam,
Pczy ktoś ma jeszcze taki problem jak autor tematu i ja. Ostatnio zrobiło się chłodniej i temat powrócił. Przy 21 stopniach w aucie jest zimno, komfort czuc dopiero przy 24. Dzis rano bylo 9 stopbi, więc teoretycznie przy 21 powinno grzac, czego niestety nie odczuwam.
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Temperatura wewnątrz auta.

Post autor: Pado »

nie, nie jest to normalne- u mnie na pewno przy 21 wieje ciepłym do momentu uzyskania tych 21 w kabinie
ODPOWIEDZ