Temperatura wewnątrz auta.

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Temperatura wewnątrz auta.

Post autor: paulr »

Jak jade rano do pracy i dam na 16 to juz zaczyna robić się nieprzyjemnie ciepło.
artekk.it
Posty: 9
Rejestracja: 03 mar 2020, 17:52

Re: Temperatura wewnątrz auta.

Post autor: artekk.it »

Dziwna sprawa, że 3 osoby mają z tym problem, inni maja już ciepło przy 16 stopniach. Dwa serwisy twierdzą, że komputer się nie myli, ale zimno przy 21 rzeczywiście jest. VW Polska na złożoną reklamację odpowiada, że konsultowali z serwisami i nie widzą problemu. Na innych forach widziałem, że ludzie też mają problemy m.in. w Seatach, VW Tiguan, VW Golf, a rozwiązania nie ma.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Temperatura wewnątrz auta.

Post autor: paulr »

nie da się sprawdzić z jakimś demo.. przejechał kawałek i porównać nawet zwykłym termometrem ? ja nigdy nie mam więcej jak 21" zimą i jest bardzo ciepło, nawet żona, której w upalne lato jest zimno a w mieszkaniu mamy nagrzane do 26" te 21 w aucie jej wystarcza...
artekk.it
Posty: 9
Rejestracja: 03 mar 2020, 17:52

Re: Temperatura wewnątrz auta.

Post autor: artekk.it »

Serwis olał temat, nie chcieli, według kompa jest wszystko ok, ale autor wątku jechał drugim autem i było dobrze. Powiedzieli mu to samo, konp nie kłamie.
Dezext
Posty: 74
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:53

Re: Temperatura wewnątrz auta.

Post autor: Dezext »

paulr pisze: 05 wrz 2020, 12:48 nie da się sprawdzić z jakimś demo.. przejechał kawałek i porównać nawet zwykłym termometrem ? ja nigdy nie mam więcej jak 21" zimą i jest bardzo ciepło, nawet żona, której w upalne lato jest zimno a w mieszkaniu mamy nagrzane do 26" te 21 w aucie jej wystarcza...
U mnie porównywałem na jeździe właśnie z demówką. Gościu który mnie obsługiwał zauważył różnicę, że w Demo przy 21 leci ciepłe a u mnie nie... ale nic z tym i tak nie zrobili. Komputer nie wykazał błędów:P
artekk.it
Posty: 9
Rejestracja: 03 mar 2020, 17:52

Re: Temperatura wewnątrz auta.

Post autor: artekk.it »

Witam,
Panowie mam prośbę, w menu klimatyzacji przy 16 stopniach na zewnątrz i 21 ustawionych na klimatroniku strzałki mam na niebiesko, a w kabinie czuć chłód. Czerwone strzałki pojawiają się dopiero przy 22,5. Możecie „zerknąć” u siebie jak to wygląda ?
ODPOWIEDZ