AID

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
aga88
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2020, 19:02

AID

Post autor: aga88 »

Witam
Moim problemem jest AID w moim samochodzie przy przecieraniu porysowala się warstwą antyrefleksyjna i po lewej stroni widać pionowe pęknięcie jak od linijki (zdarzyło sie chyba mocniej nacisnąć) zegary wyświetlają normalnie.
Moje pytanie czy ktoś miał albo ma podobny problem i czy trzeba wymieniać cały licznik czy da się wymienić matrycę lub szybkę ? Nowe zegary w ASO 8 tys.
Dzięki za pomoc
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: AID

Post autor: Pado »

Na allegro ok 700-800 pln. Nie wiem tylko co z przebiegiem...
aga88
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2020, 19:02

Re: AID

Post autor: aga88 »

Zgadza się, są na allegro ale przebieg można przenieść na licznik nowy, może jest jakaś mozliwosc wymiany tej problematycznej dla mnie warstwy ale i tak dzieki
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: AID

Post autor: Pado »

Nie sądzę z tą wymianą warstwy... I tak musiałbyś kupić licznik... Na części tego nie sprzedają jeśli w ogole da się to rozłożyć
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: AID

Post autor: morfeusz747 »

A widział ktoś w Polsce folie która można nałożyć na AID? Coś w rodzaju foli na telefon.
I tak w ogóle jak czyścicie Aid? 😀
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: AID

Post autor: Pado »

Ja chyba raz w ciagu 6 miesięcy przetarłem delikatnie sucha ściereczka . Z doświadczenia wiem, że nawet w zwykłych licznikach - innych marek- szybka zrobiona jest z bardzo delikatnych materiałów wiec generalnie bardzo ostrożnie podchodzę do ich czyszczenia w kazdym aucie, robię to tez rzadko.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: AID

Post autor: paulr »

Za napisem włączony przez cała długość mam nieświecący pasek. Ale na ekranie z nawigacji. Z tym że bedzie wymieniona nawigacja w ramach gwarancji na nową. Tego nie zrobią na gwarancji? https://photos.app.goo.gl/osJidY74k8po5uA17
MarioMc
Posty: 86
Rejestracja: 15 paź 2018, 20:04

Re: AID

Post autor: MarioMc »

Dokładnie tak jak pisze Pado, mi w kilku autach, na bardzo dobrej myjni mimo iż prosiłem aby nie dotykali i nie czyścili porobili rysy. Od tego czasu wnętrze zawsze robię tylko i wyłącznie sam.
Co do czyszczenia ja używam tylko sprężonego powietrza z kompresora. Otwieram drzwi z dwóch stron i 5 sekund I kurzu nie ma (podpatrzone u Tirowców w TV :-)). Idealny i szybki sposób na czyszczenie wnętrza, kratek, szpar i dywanów pod fotelami.

Uwaga na powietrze z aerozoli, po dłuższym użyciu zgodnie z prawami fizyki oprócz powietrza polecą tez skropliny, których usunięcie wymaga użycia ściereczki :-)
Zam 12.10.2018 - Odbiór 12.07.2019
1.5 TSI DADA DSG Premium/17"/Pakiet Komfort/Drogowy/Sport/Siedzenia komfort/Podgrzewana Tiptronic/Park Assist/Rear Assist/El Bagaznik/Keyless Full/Phone Comfort/Beats.
pkrzychu
Posty: 49
Rejestracja: 17 cze 2018, 23:39

Re: AID

Post autor: pkrzychu »

Znalazłem chyba jest to folia ochronna na AID może się komuś przyda ja sobie odpuszczę
https://pl.aliexpress.com/item/40003728 ... web201603_
T-Roc 1,5 DSG energetic orange + czarny dach premium plus dodatki
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: AID

Post autor: Pado »

pkrzychu pisze: 01 mar 2020, 23:45 Znalazłem chyba jest to folia ochronna na AID może się komuś przyda ja sobie odpuszczę
https://pl.aliexpress.com/item/40003728 ... web201603_
naklejenie tego bez kurzu pod to pewnie zadanie niewykonalne...
nie ma sensu się w to bawić.
ODPOWIEDZ