DataPlug za złotówkę

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
pkrzychu
Posty: 49
Rejestracja: 17 cze 2018, 23:39

DataPlug za złotówkę

Post autor: pkrzychu »

Dostałem sms z powiadomieniem że za złotówkę założą urządzenie jak w tytule do łączności z telefonem. Umówiłem się na jutro na montaż. Stąd moje pytanie czy wszyscy dostali podobną ofertę i ew. czy rzecz jest warta założenia chodzi mi nie o gadżet tylko czy jest to użyteczne. Współpracuje to z aplikacją VW Connect
T-Roc 1,5 DSG energetic orange + czarny dach premium plus dodatki
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: DataPlug za złotówkę

Post autor: paulr »

Też dostałem daj znac co i jak to moze tez pojade przy okazji pomęcze o znaki ze specyfikacji
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: DataPlug za złotówkę

Post autor: paulr »

Z tego co widziałem to tam za wiele ciekawego nie ma:) pokazuje stan paliwa trasy i chelenge, dotyczące jazdy.
aciu
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2018, 11:34

Re: DataPlug za złotówkę

Post autor: aciu »

Zbędny gadżet, jak połączysz się z nim przez bluetooth to nie będziesz mógł połączyć się z radiem i nie zadziała system głośnomówiący. Bez sensu.
pawelp
Posty: 37
Rejestracja: 08 paź 2018, 22:08

Re: DataPlug za złotówkę

Post autor: pawelp »

aciu pisze: 13 sty 2019, 17:57 Zbędny gadżet, jak połączysz się z nim przez bluetooth to nie będziesz mógł połączyć się z radiem i nie zadziała system głośnomówiący. Bez sensu.
Bez problemu telefon łączy się jednocześnie DataPlu jak i zestawem samochodowym. Nie zauważyłem przez 2 miesiące żadnych problemow.
Ja mam jeszcze udostępniony z telefonu (router wifi) internet. Całość spisuje dane dane podróży i kreśli dokładne mapy i czasy przejazdu.
1.5 TSI ACT Manual; kolor energetic orange + czarny dach; Advance + pakiety drogowy, komfort, design, zimowy, podgrzewana kierownica, nawigacja.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: DataPlug za złotówkę

Post autor: paulr »

Dokladnie. Dziala to i z radiem i z obd. Malo tego u mnie jeszcze z zegarkiem wiec mam aktywne 3 połączenia bluetooth rownoczesnie i nie ma zadnych problemow. Jednak sama aplikacja rzeczywiscie jakis extra funkcji nie posiada. ;-) za to sledzi lepiej jak Huawei
ODPOWIEDZ