Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
jpoz
Posty: 12
Rejestracja: 01 sty 2019, 10:33

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: jpoz »

TAKI TEKST ZNALAZŁEM na stronie hiszpańsko-języcznej:

Strajki w portugalskim porcie Setúbal, które mają się utrzymać w styczniu, zmusiły Volkswagena do zmiany eksportu swojego SUV-a T-Roc, wyprodukowanego w zakładzie Autoeuropa w Palmela, na północny port w Leixões.
Według władz portowych Douro, Leixões i Viana do Castelo (APDL), pierwsza wysyłka opuściła port 30 listopada, transportowano tam cztery razy wcześniej. Przesyłka składała się z 700 samochodów, czyli więcej niż tygodniowej produkcji tego modelu z fabryki.
Wysyłka samochodów z Setúbal przeżywała zakłócenia od połowy sierpnia, kiedy spór o nadgodziny wymknął się spod kontroli. Do końca listopada VW został zmuszony do anulowania co najmniej siedmiu wezwań statków do pojazdów wyprodukowanych w Autoeuropa.
W oświadczeniu Autoeuropa powiedziała: "Jedyną alternatywą jest Setúbal. Inne dostępne rozwiązania nie gwarantują, że cała dzienna produkcja może być dostosowana. "
Około 600 jednostek T-Roc jest obecnie budowanych co tydzień w zakładzie Palmela.
W oświadczeniu Volkswagen wyraził ubolewanie, że "osoby zaangażowane w ten proces nie były w stanie znaleźć rozwiązania dla niepewnej sytuacji w porcie Setúbal.
1,5 TSI DSG AWD premium + wiele dodatków
zam : 05-2018
odbiór 15_05-2019
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: paulr »

A jeszcze jest strajk na Węgrzech. Problemy z silnikami tylko nie wiem jakie tam produkują.
Barcisz
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2018, 22:28

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Barcisz »

A tutaj kolejna informacja zeby bylo ciekawiej ;)
https://www.portseurope.com/portuguese- ... th-strike/
Pozdrawiam Bartek
T-roc SE 1.5 DSG z masa dodatkow (wersja UK)
Zamowiony 1.05.2018
Juz u dilera - odbiór 19/03/2019
Dario
Posty: 92
Rejestracja: 01 sie 2018, 18:28
Lokalizacja: Kraków

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Dario »

jpoz
z ktorego dnia ten artykul, przeciez w grudniu pisali ze sie dogadali z dockerami i wysylki mialy isc normalnie:
https://www.portstrategy.com/news101/wo ... at-setubal
2.0TSI DSG 4Motion Premium Ravenna Blue/Black
Pakiet: Komfort, Drogowy, Sport, Zimowy, Siedzenia Komfortowe; Elektryczna Pokrywa Bagaznika
Krysztof
Posty: 86
Rejestracja: 20 sty 2019, 15:38

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Krysztof »

Mój jedzie przez Austrię, tak wskazuje system.Może transport kolejowy?.
Dario
Posty: 92
Rejestracja: 01 sie 2018, 18:28
Lokalizacja: Kraków

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Dario »

Krzysztof
ta informacja o transporcie przez Austrie to od dealera?
2.0TSI DSG 4Motion Premium Ravenna Blue/Black
Pakiet: Komfort, Drogowy, Sport, Zimowy, Siedzenia Komfortowe; Elektryczna Pokrywa Bagaznika
Krysztof
Posty: 86
Rejestracja: 20 sty 2019, 15:38

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Krysztof »

nie jestem pewien czy to informacja dla każdego klienta czy tylko ,,dobra wola" pracownika. Z tego co wiem jeżeli auto istnieje i ma Vin: jest do namierzenia gdzie się znajduje. W obecnej chwili w 99% rozmawia się o samochodach wirtualnych nieistniejących które nie posiadają cech identyfikacyjnych.Z moich doświadczeń mogę powiedzieć że planowana produkcja nijak ma się do rzeczywistości ponieważ decyzja zapada w tygodniu planowanego montażu ale nie jest to w żaden sposób wiążące.I tak można pisać i pisać.Myślę że jak Twój samochód będzie miał vin to dealer go namierzy.
jpoz
Posty: 12
Rejestracja: 01 sty 2019, 10:33

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: jpoz »

DARIO
cd. złych informacji.
January 3, 2019 – Portugal’s dockworkers’.... has presented notice of strike at national ports for six months, between on January 16 and July 1.

niestety coś brak światełka w tunelu.
1,5 TSI DSG AWD premium + wiele dodatków
zam : 05-2018
odbiór 15_05-2019
Awatar użytkownika
rogiipad1
Posty: 63
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: rogiipad1 »

Ja nie wytrzymalem i kupilem dwa nowe mercedesy 2019 Cla po 103 tys brutto. Sa fajne promocje teraz. Normalna cena 142 tys
Nie wytrzymałem czekania bez końca, MB Cla 180
Krysztof
Posty: 86
Rejestracja: 20 sty 2019, 15:38

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Krysztof »

Według dealera auto na placu w Poznaniu, jeszcze musi dotrzec do dealera, odbiór przyszły tydzień.
ODPOWIEDZ