Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Barcisz
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2018, 22:28

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Barcisz »

Małe sprostowanie

"Tego plastiku w ogóle nie powinno tam być w takiej "jakości". Jest to obiektywny fakt a to, że ktoś tego nie zauważył to co to w ogóle jest za argument?" - o tym co jest i czego nie ma i w jakiej postaci decyduje tylko i wyłącznie Volkswagen, kwestią inną jest czy to Nam się to podoba czy nie.

Proszę czytać ze zrozumieniem, napisałem "widziałem, że jest plastik ale nie przywiązywałem do tego uwagi" - to była moja subiektywna ocena.

"Przepraszam, ale nie rozumiem argumentacji, że "ja nie zwróciłem uwagi" - to nie znaczy, że tego nie ma." - proszę mi napisać gdzie wspomniałem o tym że - nie ma tandetnych plastików?

Pozdrawiam
Bartek
T-roc SE 1.5 DSG z masa dodatkow (wersja UK)
Zamowiony 1.05.2018
Juz u dilera - odbiór 19/03/2019
bobo90
Posty: 4
Rejestracja: 16 lut 2019, 21:33

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bobo90 »

Pytanie fo tych co zrezygnowali po terminie realizacji,robili Wam problemy ze zwrotem zaliczki?
Hubert
Posty: 27
Rejestracja: 18 lis 2018, 10:34

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Hubert »

Te plastiki w gruncie rzeczy mają zaletę........Bardzo fajnie utrzymuje się czystość w aucie,szczególnie gdy mamy dużego psa jak w moim przypadku. Poza tym skupiam się na prowadzeniu i wrażeniach z jazdy i nie rozglądam się za bardzo dookoła :):):) Pozdrawiam.
2.0 TSI DSG 4Motion :twisted: :twisted:
Krysztof
Posty: 86
Rejestracja: 20 sty 2019, 15:38

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Krysztof »

Miał być 16.02.2019r ale zamówienie jednego z dodatków spowodowało przesunięcie o 2-3 tyg.
The Rock
Posty: 227
Rejestracja: 17 lut 2018, 12:37

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: The Rock »

Barcisz pisze: 15 lut 2019, 18:37o tym co jest i czego nie ma i w jakiej postaci decyduje tylko i wyłącznie Volkswagen, kwestią inną jest czy to Nam się to podoba czy nie.
Zgadzam się z tym, że decyduje Volkswagen i decydują nabywcy. Co moim zdaniem nadal nie zmienia faktu, że jest to słaby punkt T-Roca i zwracanie uwagi na to w testach konsumenckich jest w dużej mierze uzasadnione - a od tego zaczął się ten wątek dyskusji.
Barcisz pisze: 15 lut 2019, 18:37Proszę czytać ze zrozumieniem, napisałem "widziałem, że jest plastik ale nie przywiązywałem do tego uwagi" - to była moja subiektywna ocena.
Dlatego napisałem, że to jest obiektywny fakt (a nie subiektywna ocena), że ten plaścior tam jest. Ja przecież nie mam pretensji do osób, którym to nie przeszkadza, albo tego nie zauważają, tylko do argumentacji, że "skoro mi nie przeszkadza, to nie ma problemu". Nie kieruję tego bezpośrednio do Ciebie, tylko ogólnie do twierdzeń tego typu.

Każdy produkt ma wady i zalety - po prostu, tylko tyle, bez emocji. :)
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: paulr »

Mam tiroka i nie ma co ukrywac. Przeciez jak sie siedzi z tylu. Szpiczasta tylna szyba wyglada jam ze starego poloneza. Uchwyty do zamykania drzwi mozna smialo zamontowac w seicento i nikt nie zauwazy roznicy. Inna sparawa ze jak pierwszy raz siedzialem w nim to .. znajac cene passata i tego to cena w czerwcu byla praktycznie taka sama za tak samo wyposazone auto. Tyle ze passat mial slabszy silnik. To nigdy bym nie uwierzył ze takie wnetrze ktos wycenił na ponad 100.000. Dlaczego wnetrze nie jest porownywalne z Golfem? Malo tego chyba nawet nowe polo jest lepsze. Vw chyba zdaje sobie sprawa ze nie ma za duzej alternatywy. Bo auto samo w sobie nie jest zle. Jak na vw to nawet ciekawe. Cenowo tez tragedii nie ma w porownaniu z konkurencja doposazona do poziomu vw. Ale uwazam ze vw robi sobie lekkie jaja z klientow. Wiem ze im dla duzo ludzi nie ma to znaczenia czy ten plastik jest taki czy taki. Bo jezdzi sie calkiem ok. Wygodnie dla mnie jest ok ( ponad 180 i za mna mozna siedziec) no ale ... wyglad tych plastikow to skandal;-)
Das Auto
Posty: 17
Rejestracja: 04 lut 2019, 17:36

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Das Auto »

Ja dziś odebrałam po 312 dniach oczekiwania i jest cudowny. Nie mogę uwierzyć, że to mój jak patrzę na niego na parkingu :D Opłacało się czekać.
Barcisz
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2018, 22:28

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Barcisz »

Das Auto pisze: 18 lut 2019, 18:06 Ja dziś odebrałam po 312 dniach oczekiwania i jest cudowny. Nie mogę uwierzyć, że to mój jak patrzę na niego na parkingu :D Opłacało się czekać.
Czekamy na zdjęcia we wątku Galerii.

Pozdrawiam
Bartek
T-roc SE 1.5 DSG z masa dodatkow (wersja UK)
Zamowiony 1.05.2018
Juz u dilera - odbiór 19/03/2019
Dario
Posty: 92
Rejestracja: 01 sie 2018, 18:28
Lokalizacja: Kraków

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Dario »

Krysztof pisze: 18 lut 2019, 6:48 Miał być 16.02.2019r ale zamówienie jednego z dodatków spowodowało przesunięcie o 2-3 tyg.
Krzysztof a mozesz doprecyzowac o jaka opcje
chodzi? Pytam bo moj mial byc produkowany 4 tydzien 2019 a do tej pory slysze od dealera ze auto jest w produkcji...
2.0TSI DSG 4Motion Premium Ravenna Blue/Black
Pakiet: Komfort, Drogowy, Sport, Zimowy, Siedzenia Komfortowe; Elektryczna Pokrywa Bagaznika
Ethel
Posty: 12
Rejestracja: 29 sty 2019, 14:39

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ethel »

Dario pisze: 18 lut 2019, 22:47
Krysztof pisze: 18 lut 2019, 6:48 Miał być 16.02.2019r ale zamówienie jednego z dodatków spowodowało przesunięcie o 2-3 tyg.
Krzysztof a mozesz doprecyzowac o jaka opcje
chodzi? Pytam bo moj mial byc produkowany 4 tydzien 2019 a do tej pory slysze od dealera ze auto jest w produkcji...
I boisz się, że dokładają jego opcję do twojego samochodu? ;)
ODPOWIEDZ