Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

andy1951 pisze: 29 gru 2022, 10:11 Przejedź kursorem w dół zobaczysz w białej ramce napis aktywuj kliknij i masz program uruchomiony ale poczekaj z tym aż będziesz miał nr rejestracyjny.
Jeżeli chodzi o ten program to wiem ale powyżej zawsze miałem zdjęcia swojego auta a teraz nie ma nic
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Edyta
Posty: 63
Rejestracja: 22 wrz 2022, 12:25

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Edyta »

U mnie też znikły wizualizacje - zarówno nowego na który czekam, jak i tego który jeździ w rodzinie od 2 lat.
Awatar użytkownika
Marecki1976
Posty: 199
Rejestracja: 21 paź 2022, 9:53

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Marecki1976 »

Dzisiaj odebrany T Roc, aczkolwiek myślałem o zamianie na golfa VIII kombi ale okazuje się że okres został wydłużony do końca 4 kwartału jeśli chodzi o golfy.
T-Roc 1.5 《30.12.2022》
Galux20
Posty: 425
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Galux20 »

Jak dziewiczy rejs?
Zawsze to miło nowką
1.5 DSG 6,0 spalanie
Awatar użytkownika
Marecki1976
Posty: 199
Rejestracja: 21 paź 2022, 9:53

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Marecki1976 »

Dziękuję. Jechać się jechało dobrze ale nie mogłem pojąć zasady działania tego elektromechanicznego hamulca i trochę wku... mnie te komunikaty zjeżdżania z pasa, jak na początek to taką trochę magia z tą elektroniką dla mnie.
Właśnie otworzyłem te 400str instrukcji ale coś czuję że szybciej to połapie w praktyce jak z tej książeczki 😀
T-Roc 1.5 《30.12.2022》
Galux20
Posty: 425
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Galux20 »

Z hamulca będziesz b.zadowolony.
Utrzymanie pasa ruchu działa całkiem , całkiem.
Mam inne autko z vag.
Samochodem rzuca strasznie.
Czytanie instrukcji to dobry pomysł.
1.5 DSG 6,0 spalanie
Galux20
Posty: 425
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Galux20 »

A co na plus?
1.5 DSG 6,0 spalanie
Awatar użytkownika
Marecki1976
Posty: 199
Rejestracja: 21 paź 2022, 9:53

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Marecki1976 »

Jak narazie ciężko mi coś powiedzieć przy pokonaniu 50km ale już mogę powiedzieć że dobrze się prowadzi, widoczność w nim jest dobra i wizualność zegarów 10" jak i radia 8" jest bardzo czytelna.
Choć narazie widzę troche minusów tj wewnątrz tych połysków trochę za dużo, brak osłony plastykowej na silniku na siłownikach też oszczędzili, klima dotykowa nawet nieźle działa jeśli chodzi o przesuwanie slajdem mocy nadmuchu, oświetlenie świateł dziennych mijania bardzo mocne aczkolwiek zdziwiło mnie że nie podzielili lampy na moduły tylko jak któreś światło pójdzie to cała lampa do wymiany fakt że mam tą wersja ledową standard, na bixenonie to trochę inaczej wygląda.
A przed wszystkim najbardziej przeszkadza mi wielkość bagażnika przechodząc z wersji variant i dziwna sprawa z wykładziną w bagażniku trochę też nie pomyśleli bo pasuje tylko na wyższej podłodze a jak obniżymy to już dywanik gumowy nie wchodzi i co wtedy z nią ?
Na schowkach też trochę zaoszczędzili.
To tak na krótko po jednym dniu .
T-Roc 1.5 《30.12.2022》
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Czołem,

Najlepszego w nowym roku dla użytkowników forum 🙂

Ktoś dostał dobra nowinę z oczekujących na transport do Polski ? Płynie jakiś statek do Holandii później może będzie płynąc do Emden…
Braders
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Braders »

Ja już ujeżdżam.
ODPOWIEDZ