Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Edyta
Posty: 63
Rejestracja: 22 wrz 2022, 12:25

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Edyta »

Podobno auta zamówione pod klienta jadą pociągiem do Poznania i potem lohra do salonu.
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

A ty Edyta swoje już masz ? Czy tez czekasz ?
Edyta
Posty: 63
Rejestracja: 22 wrz 2022, 12:25

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Edyta »

Ostatnie info mam takie, że od 1 lutego jest w Emden, czekam na update. Prawdę mówiąc mam już poważnie dosyć - zamówienie z czerwca... Gdyby nie różnica w cenie na korzyść t-roc'a, już bym jeździła konkurencją do wzięcia od ręki :(
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Edyta pisze: 13 lut 2023, 15:30 Ostatnie info mam takie, że od 1 lutego jest w Emden, czekam na update. Prawdę mówiąc mam już poważnie dosyć - zamówienie z czerwca... Gdyby nie różnica w cenie na korzyść t-roc'a, już bym jeździła konkurencją do wzięcia od ręki :(

to mamy ten sam status oczekiwania :) ja też czekam, zrezygnować nie mogę bo to auto służbowe, ale zapewne już bliżej niż dalej. Najważniejsze że już będzie się poruszać transportem kołowym do Polski :)
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

andy1951 pisze: 11 lut 2023, 20:08
Daro2 pisze: 11 lut 2023, 15:17
Y@rek pisze: 11 lut 2023, 14:43 Wydaje mi się, że polski rynek nie jest bardzo atrakcyjny dla właściciela VW. Przeanalizowałem kilka cenników dostępnych w internecie dla Holandii, Belgii, Francji, Włoch i oczywiście Niemiec. W przeliczeniu na euro polskie ceny na tle rynków Europy Zachodniej są dla VW relatywnie niskie i chyba dlatego jesteśmy trochę inaczej traktowani.
Teraz żałuję że nie zamówiłem auta w Niemczech, przypuszczam że już bym kilka miesięcy nim jeździł :lol:
A przypuszczasz jak by cię to kosztowało chyba więcej niż możesz przypuszczać ubezpieczyć musiałbyś w Niemczech zarejestrować
Nie kosztowało by mnie wiele więcej, pracuje w Niemczech więc spokojnie bym go ubezpieczył i zarejestrował
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Awatar użytkownika
Y@rek
Posty: 105
Rejestracja: 30 gru 2022, 21:20

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Y@rek »

Daro2 pisze: 13 lut 2023, 16:27
andy1951 pisze: 11 lut 2023, 20:08
Daro2 pisze: 11 lut 2023, 15:17
Teraz żałuję że nie zamówiłem auta w Niemczech, przypuszczam że już bym kilka miesięcy nim jeździł :lol:
A przypuszczasz jak by cię to kosztowało chyba więcej niż możesz przypuszczać ubezpieczyć musiałbyś w Niemczech zarejestrować
Nie kosztowało by mnie wiele więcej, pracuje w Niemczech więc spokojnie bym go ubezpieczył i zarejestrował
Dodatkowo niemieckie salony mają obowiązek zapewnić samochód "zastępczy", jeśli oczekiwanie jest dłuższe niż wpisane terminy na zamówieniu. Ceny bezwzględne w euro wyższe, ale licząc w cenie za godzinę pracy to 4x tańsze :)
Mun
Posty: 139
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Mun »

Daro2 pisze: 10 lut 2023, 8:52
Ale ty też dostałeś list przewozowy to powinieneś wiedzieć co w nim jest😉

Jak będę miał chwilę to na pewno go wkleje
[/quote]
Daro2 obiecałeś pokazać list przewozowy. Trzymam Cię za słowo 👍
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Mun pisze: 13 lut 2023, 17:21
Daro2 pisze: 10 lut 2023, 8:52
Ale ty też dostałeś list przewozowy to powinieneś wiedzieć co w nim jest😉

Jak będę miał chwilę to na pewno go wkleje
Daro2 obiecałeś pokazać list przewozowy. Trzymam Cię za słowo 👍
[/quote]
Tu coś wkleić na tym forum to jakaś masakra ;)
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Mun
Posty: 139
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Mun »

Daro2 Wiem, wiem. A może skopiować tekst ( wyciąć co trzeba ) i wkleić tutaj 😊
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Mun pisze: 13 lut 2023, 17:54 Daro2 Wiem, wiem. A może skopiować tekst ( wyciąć co trzeba ) i wkleić tutaj 😊
Tylko że tu nic się nie da wkleić, żadnego pliku, nic
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
ODPOWIEDZ