Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Edyta pisze: 14 lut 2023, 11:25 Rocznik będzie 2022 - mi też ciężko przełknąć, że mój nowy samochód będzie miał już rok ;)


Co ci twój diler mówi ciekawego ? Potrafi określić kiedy auto przyjedzie tym pociągiem do Poznania ?
Edyta
Posty: 63
Rejestracja: 22 wrz 2022, 12:25

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Edyta »

Na razie cisza - dam znać jak się czegoś dowiem, ale z tego co wiem dopóki nie pojawi się list przewozowy na pociąg (albo dopóki nie dojedzie do PL) raczej nic więcej nie powiedzą.

W kwestii rocznika - po to w połowie roku wchodzi "nowy rok modelowy", tylko co z tego że rok modelowy to 2023 skoro rocznik produkcji 2022? Przy sprzedaży i tak będzie liczył się rok produkcji.
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Z tym rokiem modelowym to jedna wielka ściema, przecież z autem nic się nie zmienia, nic nie dokładają, to jest zwykłe mydlenie oczu, niestety odbieramy auto wyprodukowane w 22 i mają już rok, taka jest prawda, i nie ma co liczyć na rabat, jak się nie podoba to na twoje auto chętni są w kolejce, a jeszcze cenę zrobią z katalogu.
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Awatar użytkownika
Y@rek
Posty: 105
Rejestracja: 30 gru 2022, 21:20

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Y@rek »

Edyta pisze: 14 lut 2023, 11:42 Na razie cisza - dam znać jak się czegoś dowiem, ale z tego co wiem dopóki nie pojawi się list przewozowy na pociąg (albo dopóki nie dojedzie do PL) raczej nic więcej nie powiedzą.

W kwestii rocznika - po to w połowie roku wchodzi "nowy rok modelowy", tylko co z tego że rok modelowy to 2023 skoro rocznik produkcji 2022? Przy sprzedaży i tak będzie liczył się rok produkcji.
Nie ma co się martwić sprzedażą przed kupnem :) Przy sprzedaży będzie się liczyć się głównie przebieg i ewentualnie data pierwszej rejestracji. VW to nie jest jakaś niszowa i dziwna marka, gdzie kupujący z szukają pretekstów, aby marudzić i szukać pretekstów do obniżki ceny.
Kris_dragon
Posty: 4
Rejestracja: 06 gru 2022, 13:26
Lokalizacja: Toruń

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Kris_dragon »

A skąd można wyczarować taki list przewozowy?
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Kris_dragon pisze: 14 lut 2023, 17:29 A skąd można wyczarować taki list przewozowy?
Od dilera, sprzedawcy Pana który wystawił zamówienie
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Mun
Posty: 139
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Mun »

Moja Strzała jest już w Poznaniu 😊 . Taki Walentynkowy prezent dostałem dziś.
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Mun pisze: 14 lut 2023, 18:45 Moja Strzała jest już w Poznaniu 😊 . Taki Walentynkowy prezent dostałem dziś.
Super, cieszę się razem z tobą, ja dzisiaj dostałem telefon z volsburga z samej centrali, ale że mój niemiecki jest dość słaby zrozumiałem tylko tyle że jest im bardzo przykro i zrobią wszystko aby moje auto trafiło jak najszybciej do mnie
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Mun
Posty: 139
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Mun »

Daro2 pisze: 14 lut 2023, 19:16
Mun pisze: 14 lut 2023, 18:45 Moja Strzała jest już w Poznaniu 😊 . Taki Walentynkowy prezent dostałem dziś.
Super, cieszę się razem z tobą, ja dzisiaj dostałem telefon z volsburga z samej centrali, ale że mój niemiecki jest dość słaby zrozumiałem tylko tyle że jest im bardzo przykro i zrobią wszystko aby moje auto trafiło jak najszybciej do mnie
Dzięki 👍.
Taki telefon marna pociecha kiedy się czeka i czeka , choć jest to jakiś gest dobrej woli. Życzę satysfakcjonujacego prezentu od dostawcy.
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
Galux20
Posty: 425
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Galux20 »

Mun kiedy składałe$ zam?
1.5 DSG 6,0 spalanie
ODPOWIEDZ