Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
pifster
Posty: 8
Rejestracja: 11 lut 2023, 8:26

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: pifster »

A i We connect plus 3 lata darmowe
maciej.plock
Posty: 110
Rejestracja: 29 gru 2022, 14:00

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: maciej.plock »

maciej.plock pisze: 11 lut 2023, 8:24
maciej.plock pisze: 08 lut 2023, 11:45 Info z dziś z salonu ze produkcja się rozpoczęła.
Zamówienie 2 tydzień grudnia 22.
Wersja style z kamera i pakiet zima
Dziś pojawił się nr vin wiec znaczy ze go wyprodukowali.
Póki co idzie wg planu
Info z dziś: samochód wyprodukowany i zlecony do transportu
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Nowy rok nowe plany to i produkcja idzie jakoś normalnie 🙂
PiwoDrinker96
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2023, 12:05

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: PiwoDrinker96 »

Witam serdecznie,
Samochód zamówiony w trochę inny sposób. Szukałem czegoś "od ręki" - na placu, ponieważ obecny samochód już coraz bardziej odmawia posłuszeństwa, znalazłem kilka ogłoszeń na znanym portalu. Po wykonaniu paru telefonów jeden z dealerów zaoferował samochód, który jest w transporcie, konfiguracja ok wszystko pasowało, więc zamówiliśmy. Całą sytuacja miała miejsce na początku grudnia. Sprzedawca jeszcze przed podpisaniem umowy podał termin realizacji na ok. 4 tyg. Odezwałem się na początku stycznia i informacja była dalej, że samochód jest w transporcie. Następnie Pan, który się zajmował moją sprawą poszedł na urlop. Pod koniec stycznia zadzwoniłem bezpośrednio do salonu i tam dostałem informację, że samochód jest wyprodukowany, ale dalej czeka na transport.
Mamy połowę lutego i tak naprawdę brak konkretnej informacji.
Tu moje pytanie, czy z racji posiadania wiadomości z przybliżonym terminem mogę coś ugrać z dealerem? Rezygnacja z zamówienia?
Ziomekatomek
Posty: 243
Rejestracja: 22 sie 2021, 12:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ziomekatomek »

Zawsze warto się targować, ale na stronie VW wisi 226 T-roców dostępnych od ręki. Pozycję negocjacyjną masz słabą. Jeśli są faktycznie na placu, a nie w "transporcie" to może lepiej odpuścić i wziąć co mają.
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

PiwoDrinker96 pisze: 16 lut 2023, 12:13 Witam serdecznie,
Samochód zamówiony w trochę inny sposób. Szukałem czegoś "od ręki" - na placu, ponieważ obecny samochód już coraz bardziej odmawia posłuszeństwa, znalazłem kilka ogłoszeń na znanym portalu. Po wykonaniu paru telefonów jeden z dealerów zaoferował samochód, który jest w transporcie, konfiguracja ok wszystko pasowało, więc zamówiliśmy. Całą sytuacja miała miejsce na początku grudnia. Sprzedawca jeszcze przed podpisaniem umowy podał termin realizacji na ok. 4 tyg. Odezwałem się na początku stycznia i informacja była dalej, że samochód jest w transporcie. Następnie Pan, który się zajmował moją sprawą poszedł na urlop. Pod koniec stycznia zadzwoniłem bezpośrednio do salonu i tam dostałem informację, że samochód jest wyprodukowany, ale dalej czeka na transport.
Mamy połowę lutego i tak naprawdę brak konkretnej informacji.
Tu moje pytanie, czy z racji posiadania wiadomości z przybliżonym terminem mogę coś ugrać z dealerem? Rezygnacja z zamówienia?
A co ty chcesz ugrać? Bo nie rozumiem?
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: morfeusz747 »

Pewnie dodatkowy rabat :lol:
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Rabat to stolica Maroka 😉😉
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: baxior »

Nie ugrasz nic, możesz zrezygnować😉
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Edyta pisze: 14 lut 2023, 11:42 Na razie cisza - dam znać jak się czegoś dowiem, ale z tego co wiem dopóki nie pojawi się list przewozowy na pociąg (albo dopóki nie dojedzie do PL) raczej nic więcej nie powiedzą.

W kwestii rocznika - po to w połowie roku wchodzi "nowy rok modelowy", tylko co z tego że rok modelowy to 2023 skoro rocznik produkcji 2022? Przy sprzedaży i tak będzie liczył się rok produkcji.

Edyta jak u Ciebie? moje już u importera, w przyszłym tygodniu ma być już u dilera..
ODPOWIEDZ