Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Galux20 pisze: 02 mar 2023, 20:10 Na roczniku będziesz też do przodu troszkę.
Ja wiem?🤔 Produkcja listopad 2022 odebrany być może kwiecień 2023 raczej do przodu nie będę😁
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Daro, jak u Ciebie kolego ? Co mówi diler ?
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

bazylosss pisze: 03 mar 2023, 12:02 Daro, jak u Ciebie kolego ? Co mówi diler ?
Nie wiem czy pisałem już tu o tym, ale znajomy z którym często pisałem czekał od 10 kwietnia, ja od 7 kwietnia, produkcja podobnie jak mojego 22 listopad, też R-Line bardzo podobne wyposażenie, pawie pod korek. I jego auto już płynie do Niemiec, jak się o tym dowiedziałem to oczywiście telefon do dilera i niestety mój dalej stoi i się kurzy :( wiec czekam nadal. dzisiaj coś tam znowu zawinęło do portu, może tym razem go załadują ;)
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Proszę o info od odbierających auta z salonu, czy na wyposażeniu jest gaśnica, trójkąt, kamizelka ??
Edyta
Posty: 63
Rejestracja: 22 wrz 2022, 12:25

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Edyta »

Mój egzemplarz pojawił się nareszcie w salonie dziś rano i od razu pojechałam obejrzeć, jeszcze zakurzonego portugalskim pyłem ;) Mam nadzieję na odbiór pod koniec przyszłego tygodnia, wtedy wyszłoby niecałe 9 miesięcy od zamówienia.
Sebas
Posty: 74
Rejestracja: 26 gru 2022, 11:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Sebas »

Mój zamówiony 29.12.2022,
14.02.2023 produkcja rozpoczęcie
16.02.2023 produkcja zakończenie (jakoś tak bardzo szybko)
17.02.2023 przyjazd do portu Leixoes

Dziwne to wszystko, bo planowany tydzień produkcji był 09/2023, czyli bieżący.

Na chwilę obecną:
Etap zamówienia: zakończenie produkcji (CP8)
Status zamówienia: transport do importera

Wersja 2.0TSI style, matrixy i klapa w prądzie, bez travel assist. Na volkswagen.de cały rysunek i instrukcja. Ten port Leixoes to bardzo daleko od fabryki (350km), to chyba już nic mu nie brakuje i tylko czeka na statek. Widzę jednak, że bardzo rzadko z tamtąd pływa Patara.
Waneta_PL
Posty: 14
Rejestracja: 07 gru 2022, 20:45

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Waneta_PL »

bazylosss pisze: 03 mar 2023, 17:11 Proszę o info od odbierających auta z salonu, czy na wyposażeniu jest gaśnica, trójkąt, kamizelka ??
Witam
Potwierdzam
gaśnica, trójkąt apteczka plus jakeś naklejki gdzie dzwonić itd.
brak kamizelki .
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

W tym wątku powinno się pisać chociaż raz na jaki samochód się czeka, jaki się zamówiło, bo niestety ale siedzę tu już prawie rok i rozbieżności są dość spore, na lifa czeka się 3 miesiące na style pół roku a na r-line prawie rok. Oczywiście oprócz tych modeli jest jeszcze sprawa wyposażenia. Więc proponował bym aby każdy dopisał sobie do profilu na jaki samochód czeka, będzie to bardzo pomocne dla nowych klubowiczów żeby ocenić jak długo się czeka na różne wersje

I jeszcze jedno zauważyłem że nie mogę wczytać swojej konfiguracji :(
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
jacoob
Posty: 38
Rejestracja: 28 gru 2022, 19:41
Lokalizacja: EL

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: jacoob »

Sebas pisze: 03 mar 2023, 18:47 Mój zamówiony 29.12.2022,
14.02.2023 produkcja rozpoczęcie
16.02.2023 produkcja zakończenie (jakoś tak bardzo szybko)
17.02.2023 przyjazd do portu Leixoes

Dziwne to wszystko, bo planowany tydzień produkcji był 09/2023, czyli bieżący.

Na chwilę obecną:
Etap zamówienia: zakończenie produkcji (CP8)
Status zamówienia: transport do importera

Wersja 2.0TSI style, matrixy i klapa w prądzie, bez travel assist. Na volkswagen.de cały rysunek i instrukcja. Ten port Leixoes to bardzo daleko od fabryki (350km), to chyba już nic mu nie brakuje i tylko czeka na statek. Widzę jednak, że bardzo rzadko z tamtąd pływa Patara.
Dostałeś informację od sprzedawcy, że auto trafił do produkcji wcześniej, niż planowano, czy dopiero po fakcie przekazano Tobie, że samochód został wyprodukowany?
Sebas
Posty: 74
Rejestracja: 26 gru 2022, 11:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Sebas »

Nie dostałem żadnej informacji, sam podjechałem przy okazji do salonu podpytać. Pracownica też była raczej zdziwiona, bo w systemie dalej stoi: planowany tydz. produkcji 09/2023
ODPOWIEDZ