Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: JJCC »

To mnie teraz przeraziłeś. Ja zamówiłem 08.03.2023 - ciekawe ile ja będę czekał.
JACK
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

JJCC pisze: 02 kwie 2023, 19:50 To mnie teraz przeraziłeś. Ja zamówiłem 08.03.2023 - ciekawe ile ja będę czekał.
Nie ma reguły ale ważne jest jakiego troca zamówiłeś i z jakim wyposażeniem
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

Daro2 pisze: 02 kwie 2023, 19:44 Za kilka dni będzie cały rok od złożenia zamówienia, auto właśnie zaparkowało na placu u dilera, odbiór dopiero za dwa tygodnie, ale najważniejsze że się doczekałem
Dlaczego dopiero za dwa tygodnie ? :o
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

JJCC pisze: 02 kwie 2023, 19:40 Dzięki za info. Znalazłem na zamówieniu sześciocyfrowy numer i nazywa się on Auto ID, ale też wyskakuje błąd. Jutro dzwonię do dealera, ale dzięki za podpowiedź - pozdrawiam.
Na zamówieniu u mnie był nr importera zaczynający się od 2023(dalej 6 cyfr). To podałem na my volkswagen, działało przez tydzień - a później wszystkie dane zniknęły.
Annako
Posty: 5
Rejestracja: 08 mar 2023, 16:31

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Annako »

Witajcie ponownie. Jutro lub pojutrze odbieram mojego T-roca. Zamówiony 21.10.2022. Najgorszy był czas oczekiwania od kiedy auto trafiło do Emden a potem do Poznania i do dealera. Mam wrażenie że trwało to wieczność🙈🙈 oby było wszystko z nim w porządku💪
pshemus
Posty: 272
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: pshemus »

VDR pisze: 03 kwie 2023, 0:16 Dlaczego dopiero za dwa tygodnie ? :o
Widocznie te portugalskie pająki dopiero w Polsce usuwają
pshemus
Posty: 272
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: pshemus »

To ja jeszcze jedno ostrzeżenie dorzucę - nie zauważyłem tego przy odbiorze, bo byłem zaaferowany krzywo zamontowanym prawym tyłem, a na lewym mam taki kwiatek:
https://zapodaj.net/d08b7bfa01423.jpg.html

Napisałem do serwisu, zobaczę co odpowiedzą. Wygląda to kiepsko. Pół biedy jeśli to jakaś szpachla, ale jeśli to jakaś pasta techniczna której nie usunęli przed lakierowaniem, to mogą być drzwi do roboty.

W związku z tym dobra rada - nie reagować na ponaglenia sprzedawcy i sprawdzać co się da...
maciej.plock
Posty: 110
Rejestracja: 29 gru 2022, 14:00

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: maciej.plock »

pshemus pisze: 03 kwie 2023, 18:33 To ja jeszcze jedno ostrzeżenie dorzucę - nie zauważyłem tego przy odbiorze, bo byłem zaaferowany krzywo zamontowanym prawym tyłem, a na lewym mam taki kwiatek:
https://zapodaj.net/d08b7bfa01423.jpg.html

Napisałem do serwisu, zobaczę co odpowiedzą. Wygląda to kiepsko. Pół biedy jeśli to jakaś szpachla, ale jeśli to jakaś pasta techniczna której nie usunęli przed lakierowaniem, to mogą być drzwi do roboty.

W związku z tym dobra rada - nie reagować na ponaglenia sprzedawcy i sprawdzać co się da...
Stary jakość tego auta jest gowniana tak jak cały ten koncern!!! U mnie spod maski wystaje pomalowany glut od tej masy uszczelniającej.
Gowno i jeszcze raz gowno teraz robią a nie samochody.
Ja pojeżdżę z 1.5 roku i sprzedam jeszcze na gwarancji…
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

VDR pisze: 03 kwie 2023, 0:16
Daro2 pisze: 02 kwie 2023, 19:44 Za kilka dni będzie cały rok od złożenia zamówienia, auto właśnie zaparkowało na placu u dilera, odbiór dopiero za dwa tygodnie, ale najważniejsze że się doczekałem
Dlaczego dopiero za dwa tygodnie ? :o
Pracuję za granicą, i nie mogę sobie ot tak zjechać do domu, auto miało być w sierpniu, wyprodukowało się w listopadzie, miało być do odbioru w styczniu ale coś mi brakowało więc stał w porcie i czekał na jakiegoś cipa😉 aż wreszcie przyszedł do Polski a ja musiałem jechać do pracy, ot dlatego dopiero za dwa tygodnie
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

Daro2 pisze: 03 kwie 2023, 19:24
VDR pisze: 03 kwie 2023, 0:16
Daro2 pisze: 02 kwie 2023, 19:44 Za kilka dni będzie cały rok od złożenia zamówienia, auto właśnie zaparkowało na placu u dilera, odbiór dopiero za dwa tygodnie, ale najważniejsze że się doczekałem
Dlaczego dopiero za dwa tygodnie ? :o
Pracuję za granicą, i nie mogę sobie ot tak zjechać do domu, auto miało być w sierpniu, wyprodukowało się w listopadzie, miało być do odbioru w styczniu ale coś mi brakowało więc stał w porcie i czekał na jakiegoś cipa😉 aż wreszcie przyszedł do Polski a ja musiałem jechać do pracy, ot dlatego dopiero za dwa tygodnie
A to wiele wyjaśnia, bo myślałem że dealer się bije o jakiś world record w najdłuższej dostawie auta do klienta :lol:
ODPOWIEDZ