Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

VDR pisze: 04 kwie 2023, 0:15
Daro2 pisze: 03 kwie 2023, 19:24
VDR pisze: 03 kwie 2023, 0:16

Dlaczego dopiero za dwa tygodnie ? :o
Pracuję za granicą, i nie mogę sobie ot tak zjechać do domu, auto miało być w sierpniu, wyprodukowało się w listopadzie, miało być do odbioru w styczniu ale coś mi brakowało więc stał w porcie i czekał na jakiegoś cipa😉 aż wreszcie przyszedł do Polski a ja musiałem jechać do pracy, ot dlatego dopiero za dwa tygodnie
A to wiele wyjaśnia, bo myślałem że dealer się bije o jakiś world record w najdłuższej dostawie auta do klienta :lol:
Nic z tych żeczy😁 ale i tak jestem rekordzistą tu na forum i u niego w salonie
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Indi
Posty: 57
Rejestracja: 11 sie 2022, 21:05

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Indi »

Zdaję się, że pobije Twój rekord, wszystko na to wskazuje.
T-Roc Style 1.5 DSG Ascot Gray+Czarny, Pakiet Komfort, System Easy Open & Close z alarmem, Szyby przyciemniane, Kierownica podgrzewana, Kamera Cofania, Travel Assist High. Zamówiony 27.06.2022r., produkcja 19tydz.2023 r., odebrany 23.06.2023 r.
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

Dzisiaj dostałem info, że się wyprodukował i jest w transporcie. Zjechał z taśmy o tydzień wcześniej (planowany był na 15 tydzień roku).
I teraz ciekawostka. Auto udało mi się wcześniej dodać do my volkswagen po nr importera. Ale tak z tydzień temu zniknęły wszystkie dane. Nie usuwałem go z my volkswagen, próba ponownego dodania po nr importera kończy nadal się komunikatem, że takie auto mam już w garażu etc. I nadal brak jakichkolwiek danych z vin włącznie.

Natomiast bez problemu dodało się nowe auto po VIN jaki dostałem od dealera.
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

VDR pisze: 06 kwie 2023, 9:37 Dzisiaj dostałem info, że się wyprodukował i jest w transporcie. Zjechał z taśmy o tydzień wcześniej (planowany był na 15 tydzień roku).
I teraz ciekawostka. Auto udało mi się wcześniej dodać do my volkswagen po nr importera. Ale tak z tydzień temu zniknęły wszystkie dane. Nie usuwałem go z my volkswagen, próba ponownego dodania po nr importera kończy nadal się komunikatem, że takie auto mam już w garażu etc. I nadal brak jakichkolwiek danych z vin włącznie.

Natomiast bez problemu dodało się nowe auto po VIN jaki dostałem od dealera.
Spróbuj na niemieckim myvolksvagen
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

Daro2 pisze: 06 kwie 2023, 10:13
VDR pisze: 06 kwie 2023, 9:37 Dzisiaj dostałem info, że się wyprodukował i jest w transporcie. Zjechał z taśmy o tydzień wcześniej (planowany był na 15 tydzień roku).
I teraz ciekawostka. Auto udało mi się wcześniej dodać do my volkswagen po nr importera. Ale tak z tydzień temu zniknęły wszystkie dane. Nie usuwałem go z my volkswagen, próba ponownego dodania po nr importera kończy nadal się komunikatem, że takie auto mam już w garażu etc. I nadal brak jakichkolwiek danych z vin włącznie.

Natomiast bez problemu dodało się nowe auto po VIN jaki dostałem od dealera.
Spróbuj na niemieckim myvolksvagen
Na niemieckim to samo. Zniknęły wszystkie dane z auta dodanego po nr importera i nie wróciły. VIN się nie wyświetla.
Auto dodane po VIN jak najbardziej jest dostępne na niemieckim - dodatkowo na niemieckim, link do user manuala oraz do wyposazenia (po weryfikacji z we connect etc).
Krótko mówiąc mam w garażu na my volkswagen dwa auta - jedno po nr importera, drugie po numerze VIN ;) Z czego to po nr importera to pusta wydmuszka ;)

P.s Ma ktoś listę portów z których odbierane są t-roc i listę statków je wożących ?
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

VDR pisze: 06 kwie 2023, 10:19
Daro2 pisze: 06 kwie 2023, 10:13
VDR pisze: 06 kwie 2023, 9:37 Dzisiaj dostałem info, że się wyprodukował i jest w transporcie. Zjechał z taśmy o tydzień wcześniej (planowany był na 15 tydzień roku).
I teraz ciekawostka. Auto udało mi się wcześniej dodać do my volkswagen po nr importera. Ale tak z tydzień temu zniknęły wszystkie dane. Nie usuwałem go z my volkswagen, próba ponownego dodania po nr importera kończy nadal się komunikatem, że takie auto mam już w garażu etc. I nadal brak jakichkolwiek danych z vin włącznie.

Natomiast bez problemu dodało się nowe auto po VIN jaki dostałem od dealera.
Spróbuj na niemieckim myvolksvagen
Na niemieckim to samo. Zniknęły wszystkie dane z auta dodanego po nr importera i nie wróciły. VIN się nie wyświetla.
Auto dodane po VIN jak najbardziej jest dostępne na niemieckim - dodatkowo na niemieckim, link do user manuala oraz do wyposazenia (po weryfikacji z we connect etc).
Krótko mówiąc mam w garażu na my volkswagen dwa auta - jedno po nr importera, drugie po numerze VIN ;) Z czego to po nr importera to pusta wydmuszka ;)

P.s Ma ktoś listę portów z których odbierane są t-roc i listę statków je wożących ?
W tym temacie są wszystkie statki oraz porty,
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

Daro2 pisze: 06 kwie 2023, 12:43
VDR pisze: 06 kwie 2023, 10:19
Daro2 pisze: 06 kwie 2023, 10:13 Spróbuj na niemieckim myvolksvagen
Na niemieckim to samo. Zniknęły wszystkie dane z auta dodanego po nr importera i nie wróciły. VIN się nie wyświetla.
Auto dodane po VIN jak najbardziej jest dostępne na niemieckim - dodatkowo na niemieckim, link do user manuala oraz do wyposazenia (po weryfikacji z we connect etc).
Krótko mówiąc mam w garażu na my volkswagen dwa auta - jedno po nr importera, drugie po numerze VIN ;) Z czego to po nr importera to pusta wydmuszka ;)

P.s Ma ktoś listę portów z których odbierane są t-roc i listę statków je wożących ?
W tym temacie są wszystkie statki oraz porty,
Tylko ten wątek to straszna kobyła i przegryźć się przez niego ponownie to będzie znów parę godzin czytania wątków o pierdołach ;) - to co wyłuskałem wcześniej to port Setubal oraz statki Parana i Patara ale czy to wszystkie to nie wiem.
Parana jutro dokuje w Setubal ale na farta za bardzo nie liczę ;) To by było zbyt piękne jakby zjechał z taśmy i od razu załapał się na statek ;)
Sebas
Posty: 74
Rejestracja: 26 gru 2022, 11:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Sebas »

Co do portów to jest jeszcze Leixoes, mój tam stoi, a w zasadzie to stał, bo niby 30-03 wyruszył do Emden. Tylko w/g tego co można było znaleźć w Internecie to ani Parana, ani Patara tam ostatnio nie zawitały więc chyba jeszcze coś musi pływać oprócz tych dwóch statków.
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

Sebas pisze: 06 kwie 2023, 16:58 Co do portów to jest jeszcze Leixoes, mój tam stoi, a w zasadzie to stał, bo niby 30-03 wyruszył do Emden. Tylko w/g tego co można było znaleźć w Internecie to ani Parana, ani Patara tam ostatnio nie zawitały więc chyba jeszcze coś musi pływać oprócz tych dwóch statków.
Z tego portu korzystali jak kilka lat temu był strajk w Setubal. Port zdaje się rozbudował w celu zwiększenia możliwości przewozu samochodów. Pod niemiecką banderą pływa tylko Patara i Parana jeśli chodzi o vehicles carrier . Trzeba by było szukać co zawinęło w okolicy 30.03 i było transportowcem z przeznaczeniem do przewozu samochodów. Niestety wersja free stron z których korzystam nie umożliwia przeglądania danych historycznych za darmo :/

Parana płynie z Santander więc w drodze powrotnej całkiem możliwe, ze ruszy już prosto do Emden, ale to się dopiero okaże za parę dni ;)
Sebas
Posty: 74
Rejestracja: 26 gru 2022, 11:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Sebas »

VDR pisze: 06 kwie 2023, 18:49 …Pod niemiecką banderą pływa tylko Patara i Parana jeśli chodzi o vehicles carrier . Trzeba by było szukać co zawinęło w okolicy 30.03 i było transportowcem z przeznaczeniem do przewozu samochodów. Niestety wersja free stron z których korzystam nie umożliwia przeglądania danych historycznych za darmo :/
Był jeden Vehicles Carrier w tamtym czasie, ale właśnie nie Niemiecki, więc sobie nie zawracałem nim głowy, a teraz tak jak piszesz nie można już sprawdzić za free niestety.
ODPOWIEDZ