Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
ZdWi
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwie 2023, 21:21

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: ZdWi »

Szczerze to nie wiedziałem, że jest taka możliwość, myślałem, że tylko Dealer jest osobą kontaktową, dzięki za wskazówkę
jacoob
Posty: 38
Rejestracja: 28 gru 2022, 19:41
Lokalizacja: EL

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: jacoob »

JJCC pisze: 11 kwie 2023, 19:57 Skąd macie info gdzie dokładnie znajduje się Wasz T-Roc jeśli chodzi o transport? Mój ma zaplanowaną produkcję na 22 tydzień, a potem chciałbym śledzić gdzie dokładnie się znajduje. Podpowie mi ktoś jak można to zrobić?
Musisz pytać swojego sprzedawcy. Jedni są bardziej, inni trochę mniej ogarnięci w tych sprawach i komunikacji z klientem.
Jak samochód trafi na statek pytaj się sprzedawcy o jego nazwę (najczęściej jest to Patara i Parana) - po wpisaniu w google nazwy statku jest możliwość śledzenia go, gdzie aktualnie się znajduje. Potem ślad samochodu jak dopłynie do Emden się urywa i zostaje tylko czekać na jakieś informacje od sprzedawcy (pociąg, Poznań i dostawa auta do salonu) - jeśli nie będzie sam z siebie o tym informował, trzeba go czasami pomęczyć :D ;)
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

ZdWi pisze: 11 kwie 2023, 22:22 Szczerze to nie wiedziałem, że jest taka możliwość, myślałem, że tylko Dealer jest osobą kontaktową, dzięki za wskazówkę
Jakby dealer nie był w stanie powiedzieć co jest z moim autem przez 2 miesiące to piąłbym się po biurkach aż do samego Blume by się dowiedzieć co jest z moim samochodem ;) :lol:
mrkpolr
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2023, 14:47

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: mrkpolr »

Ktoś coś wie o transporcie T-roców z Emden do Poznania w tym tygodniu?
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

VDR pisze: 11 kwie 2023, 22:50
ZdWi pisze: 11 kwie 2023, 22:22 Szczerze to nie wiedziałem, że jest taka możliwość, myślałem, że tylko Dealer jest osobą kontaktową, dzięki za wskazówkę
Jakby dealer nie był w stanie powiedzieć co jest z moim autem przez 2 miesiące to piąłbym się po biurkach aż do samego Blume by się dowiedzieć co jest z moim samochodem ;) :lol:
Nic ale to nic byś nie osiągnął, chyba że byś do samego Wolksburga pojechał to może byś się coś dowiedział😉
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

Daro2 pisze: 12 kwie 2023, 21:32
VDR pisze: 11 kwie 2023, 22:50
ZdWi pisze: 11 kwie 2023, 22:22 Szczerze to nie wiedziałem, że jest taka możliwość, myślałem, że tylko Dealer jest osobą kontaktową, dzięki za wskazówkę
Jakby dealer nie był w stanie powiedzieć co jest z moim autem przez 2 miesiące to piąłbym się po biurkach aż do samego Blume by się dowiedzieć co jest z moim samochodem ;) :lol:
Nic ale to nic byś nie osiągnął, chyba że byś do samego Wolksburga pojechał to może byś się coś dowiedział😉
Daleko nie jest :twisted:
mrkpolr
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2023, 14:47

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: mrkpolr »

Gdzie do Poznania przywożą T-Roci z Niemiec ?
jacoob
Posty: 38
Rejestracja: 28 gru 2022, 19:41
Lokalizacja: EL

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: jacoob »

mrkpolr pisze: 13 kwie 2023, 15:54 Gdzie do Poznania przywożą T-Roci z Niemiec ?
Plac STS Logistic w Swarzędzu pod Poznaniem
mrkpolr
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2023, 14:47

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: mrkpolr »

Czy w tym tygodniu przyjechały jakieś T-rocki do Poznania?
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Chyba łatwiej będzie zapytać dilera, wątpię by ktos z forum siedział w Szwarzedzu i wypatrywał Lohry z autami z Emden 🤣
ODPOWIEDZ