Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: morfeusz747 »

kr112 pisze: 18 kwie 2023, 10:58 Właśnie dzwonił do mnie dealer, że moje auto jest już u importera :)
6 kwietnia przypłynęło do Emden
Kiedy zamawiałeś?
kr112
Posty: 10
Rejestracja: 07 kwie 2023, 13:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: kr112 »

W grudniu
Natalia2608
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2023, 11:49

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Natalia2608 »

kr112 pisze: 18 kwie 2023, 10:58 Właśnie dzwonił do mnie dealer, że moje auto jest już u importera :)
6 kwietnia przypłynęło do Emden
Na kiedy ma Pan planowy odbiór u dealera? Jeśli posiada Pan takie informacje
kr112
Posty: 10
Rejestracja: 07 kwie 2023, 13:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: kr112 »

Jeszcze nie umawiałem się na konkretny dzień / przyszły tydzień.
tresni13
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2023, 12:54

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: tresni13 »

Dziś dzwoniąc do dealera w Poznaniu dostałam info, że auto jest w Emden. Sam sprzedawca nigdy nas nie informował o statusie tylko jak sami dzwonimy więc nie wiem jak długo jest taki status. To rozumiem ze jeszcze z miesiąc możemy czekać skoro teraz był transport z Niemiec?
pshemus
Posty: 271
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: pshemus »

Ja od mojego dealera słyszałem że na ogół od momentu gdy pojawi się status "w transporcie" do momentu dotarcia do salonu mija ok. 1 miesiąca. U mnie wyszło równe 4 tygodnie.
Rotrzyld
Posty: 93
Rejestracja: 24 wrz 2022, 6:48

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Rotrzyld »

tresni13 pisze: 18 kwie 2023, 12:56 Dziś dzwoniąc do dealera w Poznaniu dostałam info, że auto jest w Emden. Sam sprzedawca nigdy nas nie informował o statusie tylko jak sami dzwonimy więc nie wiem jak długo jest taki status. To rozumiem ze jeszcze z miesiąc możemy czekać skoro teraz był transport z Niemiec?
Z Emden znakomita cześć dostaw odbywa się koleją, ale także transportem samochodowym. Mój T-Roc właśnie dość nietypowo przypłynął samochodowcem "Violet Ace" i potem dotarł do Poznania na lawecie. Cały proces od wyprodukowania 17.02 skończył się odbiorem 24.03. Zatem zajęło to miesiąc czasu. W tym okresie mnóstwo przyjemnych emocji w śledzeniu gdzie on już teraz jest... Życzę, aby wszystkim cierpliwie oczekującym dane było szybkie zajęcie komfortowego miejsca za kierownicą.
Natalia2608
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2023, 11:49

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Natalia2608 »

Czy ktoś z Państwa odebrał już swój samochód zamawiany w listopadzie ubiegłego roku? My czekamy, czekamy i nic …

Jeszcze chciałam zapytać czy informacje o statusie samochodu otrzymują państwo od dealera? Chodzi mi o te konkretne informacje, kiedy auto dopłynęło do portu, później kiedy do Poznania itp. Bo niestety mój dealer nie udziela mi żadnych takich konkretnych informacji.
ZdWi
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwie 2023, 21:21

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: ZdWi »

Ja mam zamówiony w listopadzie i obecnie status wyprodukowany bez faktury, kiedy będzie nie wiadomo, czeka na parkingu w Portugali, ale nikt nie jest w stanie powiedzieć na co. Przyznam szczerze, że rezygnacja z zamówienia chodzi mi po głowie, ponieważ doliczając czas na montaż brakującego elementu i potem transport, może sie okazać, że odbiorę za kilka miesięcy, a zamawiając wersje Life zależało mi jednak na znacznie szybszym odbiorze.

Jeśli chodzi o dealera to udziela informacji, jednak od 2 miesiecy status bez zmian...

Jaki ma Pani obecny status i wersje auta?
Natalia2608
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2023, 11:49

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Natalia2608 »

Uzyskałam informacje, że oczekuje na importera. Nie mogę się doprosić o konkretniejsze dane. Taką wiadomość dostałam już dawno. Czy faktycznie oczekuje na importera, tego nie wiem. Zaczynam już wątpić. Dzwoniłam dzisiaj to nie wiadomo, kiedy będzie. Czy takie konkretne informacje, że Pana samochód stoi na parkingu w Portugalii otrzymał Pan od sprzedawcy bez większych problemów?

Mamy zamówioną wersje Style.
ODPOWIEDZ