Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
ZdWi
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwie 2023, 21:21

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: ZdWi »

Tak, informacje otrzymałem już dawno bez problemów. Jeśli chodzi o oczekiwanie na importera, być może chodzi własnie też o auto gotowe, ale nie w 100% i czeka na domontowanie na jakimś parkingu.
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Po roku i kilkunastu dniach odebrałem wreszcie strzałę, życzę wszystkim aby nie czekali tak długo jak ja
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Awatar użytkownika
Y@rek
Posty: 101
Rejestracja: 30 gru 2022, 21:20

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Y@rek »

Daro2 pisze: 20 kwie 2023, 19:18 Po roku i kilkunastu dniach odebrałem wreszcie strzałę, życzę wszystkim aby nie czekali tak długo jak ja
Z taką listą życzeń to fabryka miała co robić :)
Ale tak na serio, to oczywiście gratulacje !!!
Indi
Posty: 57
Rejestracja: 11 sie 2022, 21:05

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Indi »

Daro2 pisze: 20 kwie 2023, 19:18 Po roku i kilkunastu dniach odebrałem wreszcie strzałę, życzę wszystkim aby nie czekali tak długo jak ja
Dawaj foty.
Po kilku dniach dawaj pierwsze wrażenie.
T-Roc Style 1.5 DSG Ascot Gray+Czarny, Pakiet Komfort, System Easy Open & Close z alarmem, Szyby przyciemniane, Kierownica podgrzewana, Kamera Cofania, Travel Assist High. Zamówiony 27.06.2022r., produkcja 19tydz.2023 r., odebrany 23.06.2023 r.
kr112
Posty: 10
Rejestracja: 07 kwie 2023, 13:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: kr112 »

Os wczoraj moje auto jest u dealera na placu. Dzisiaj zapłaciłem $$$
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Indi pisze: 20 kwie 2023, 19:56
Daro2 pisze: 20 kwie 2023, 19:18 Po roku i kilkunastu dniach odebrałem wreszcie strzałę, życzę wszystkim aby nie czekali tak długo jak ja
Dawaj foty.
Po kilku dniach dawaj pierwsze wrażenie.
Oczywiście zapodam w odpowiednim dziale tylko nałożę wosk, ceramiki nie będzie
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Tomaaaa
Posty: 15
Rejestracja: 20 kwie 2023, 22:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Tomaaaa »

Cześć! Tak jak Wy wszyscy tutaj tak i ja czeka na swojego wymazonego T Roca. Zamówiebie 15 listopad 2022, wersja r line z większością dostępnych dodatków. Dzisiaj dzwonił dealer z informacją że potwierdzona data produkcji to 19 tydzień 2023. Co wcale nie oznacza że wszystkie zamówione dodatki są dostępne. Niestety. Moje pytanie jak długo czekaliscoe i o ile się wydłużył czas oczekiwania po potwierdzeniu daty produkcji??
kr112
Posty: 10
Rejestracja: 07 kwie 2023, 13:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: kr112 »

Mój wyprodukował się tydzień później niż miał być. Ale tez lista wyposażenia nie była długa.
Robak92
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2023, 20:09

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Robak92 »

Gdy tak czytam wasze wpisy, to jestem trochę przerażony. Przy moim "koncercie życzeń", to może na Wielkanoc przyszłego roku uda się go złożyć do kupy...
VW T-Roc Style 1.5 TSI DSG (Pakiet Comfort, Pakiet Style, Black style, Easy open, ergoActive, IQ.LIGHT LED Matrix, Drive Travel Assist, kamera cofania, zapasowe koło). Zamówiony: 14.04.2023 produkcja: 09.11.2023 odebrany: 15.01.2024
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Tomaaaa pisze: 20 kwie 2023, 23:00 Cześć! Tak jak Wy wszyscy tutaj tak i ja czeka na swojego wymazonego T Roca. Zamówiebie 15 listopad 2022, wersja r line z większością dostępnych dodatków. Dzisiaj dzwonił dealer z informacją że potwierdzona data produkcji to 19 tydzień 2023. Co wcale nie oznacza że wszystkie zamówione dodatki są dostępne. Niestety. Moje pytanie jak długo czekaliscoe i o ile się wydłużył czas oczekiwania po potwierdzeniu daty produkcji??
Mój wyprodukowany był w listopadzie a u dilera pokazał się około 20 marca
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
ODPOWIEDZ