Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: JJCC »

Łukasz89 pisze: 13 cze 2023, 17:55 Mój przypłynął do Emden SIEM ARISTOTLE z portu Leixoes. Raczej nie jest to standardowa droga. Od czasu pojawienia się informacji "w transporcie" do pojawienia się auta na placu importera minęło prawie 8 tygodni.
W sumie to długi ten transport.
JACK
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

JJCC pisze: 13 cze 2023, 16:34 Czy ktoś wie jakimi statkami transportują T-rocki do Emden? Czy tylko Patarą i Paraną? Czy są jeszcze jakieś inne?
Chociażby:

SFL Composer
SFL Conductor
Violet ACE

Co prawda te pływają głównie w kierunkach na USA, Kanade czy Meksyk ale na powrocie meldują się w Setubal i później odwiedzają Emden i dopiero wypływają w kierunku na inne kontynenty.
Pepe29
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2023, 21:45

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Pepe29 »

Czy może ktoś podać niemieckie strony gdzie można sprawdzić status zamówienia po numerze zamówienia. Na niemieckiej stronie myVolkswagen jest tylko numer vin. Czy na tej stronie https://www.fleet.business/liefertermin-abfrage.html ktoś widział swoje auto?
Vw T-roc FL Style 1.5 TSI DSG Wyposażenie ( Pakiet Comfort, kamera, System Easy Open & Close z alarmem, IQ drive, nawigacja Discover pro). Zamówiony 17.03.2023
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: JJCC »

VDR pisze: 14 cze 2023, 0:47
JJCC pisze: 13 cze 2023, 16:34 Czy ktoś wie jakimi statkami transportują T-rocki do Emden? Czy tylko Patarą i Paraną? Czy są jeszcze jakieś inne?
Chociażby:

SFL Composer
SFL Conductor
Violet ACE

Co prawda te pływają głównie w kierunkach na USA, Kanade czy Meksyk ale na powrocie meldują się w Setubal i później odwiedzają Emden i dopiero wypływają w kierunku na inne kontynenty.
Dzięki za info
JACK
Patryk 791231
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2023, 18:54

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Patryk 791231 »

Aaaa ja czekałem tydzień 😀w VW Plichta mieli to co chciałem tylko bez przyciemnianych szyb,więc przyciemnił szyby we własnym zakresie dostałem dywaniki welurowe i gumowe oraz matę do bagażnika oraz żona dostała dość dobre proseco😀
okomaroko
Posty: 27
Rejestracja: 12 kwie 2023, 11:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: okomaroko »

Patryk 791231 pisze: 14 cze 2023, 22:43 Aaaa ja czekałem tydzień 😀w VW Plichta mieli to co chciałem tylko bez przyciemnianych szyb,więc przyciemnił szyby we własnym zakresie dostałem dywaniki welurowe i gumowe oraz matę do bagażnika oraz żona dostała dość dobre proseco😀
Zawsze uważałem salony Plichta za coś super, do momentu jak dali pseudo rabat i zakończyli negocjacje na poziomie 50% najkorzystniejszego otrzymanego finalnie rabatu, jak również o ok. 30% niższego rabatu jak większość salonów w Polsce. Lipa. Także te dywaniki i winko to za "Wasze" ;-)
:arrow: T-ROC LIFT STYLE 1.5 DSG
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: morfeusz747 »

Pepe29 pisze: 14 cze 2023, 7:55 Czy może ktoś podać niemieckie strony gdzie można sprawdzić status zamówienia po numerze zamówienia. Na niemieckiej stronie myVolkswagen jest tylko numer vin. Czy na tej stronie https://www.fleet.business/liefertermin-abfrage.html ktoś widział swoje auto?
Ta strona nic nie pokazuje. Mój jest u dilera a na tej stronie zero informacji. Jedyne potwierdzone informacje posiada twój diler i sprzedawca.
Pepe29
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2023, 21:45

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Pepe29 »

Niestety sprzedawca cały czas twierdził, że odbiór samochodu w połowie lipca a ja nie mam nawet daty produkcji. Czy jest możliwość dowiedzenia się gdzieś, oprócz dilera, kiedy można spodziewać się odbioru? Czy jest to kwestia tygodni czy miesięcy.
Vw T-roc FL Style 1.5 TSI DSG Wyposażenie ( Pakiet Comfort, kamera, System Easy Open & Close z alarmem, IQ drive, nawigacja Discover pro). Zamówiony 17.03.2023
Luna
Posty: 6
Rejestracja: 01 maja 2023, 14:25

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Luna »

Mój T-Roc od 10.06. Jest w Poznaniu... teraz czekam na info kiedy bedzie gotowy do odbioru... trochę śmieszne, bo do Poznania mam 1.5 h drogi a już 5 dni stamtąd jedzie :D
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: JJCC »

Pepe29 pisze: 15 cze 2023, 11:45 Niestety sprzedawca cały czas twierdził, że odbiór samochodu w połowie lipca a ja nie mam nawet daty produkcji. Czy jest możliwość dowiedzenia się gdzieś, oprócz dilera, kiedy można spodziewać się odbioru? Czy jest to kwestia tygodni czy miesięcy.
U którego dealera zamawiałeś?
JACK
ODPOWIEDZ