Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Indi
Posty: 57
Rejestracja: 11 sie 2022, 21:05

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Indi »

W dniu ojca 23.06.2023 r. tj. po 361 dniach czyli 11 miesiącach i 26 dniach T-Roc stał się moją własnością.
T-Roc Style 1.5 DSG Ascot Gray+Czarny, Pakiet Komfort, System Easy Open & Close z alarmem, Szyby przyciemniane, Kierownica podgrzewana, Kamera Cofania, Travel Assist High. Zamówiony 27.06.2022r., produkcja 19tydz.2023 r., odebrany 23.06.2023 r.
Galux20
Posty: 425
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Galux20 »

To teraz 🔥
1.5 DSG 6,0 spalanie
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

mieciu pisze: 22 cze 2023, 18:50 Czy ktoś podpowie jak powinien wyglądać poprawny nr. zamówienia, którym można sprawdzić gdzie jest auto w transporcie?
Ja wiem, ze watek ma prawie 400 stron, ale było już powtarzane, że jedyna opcją by sprawdzić gdzie jest Twoje auto to kontakt z dealerem. Chyba ze masz info ze jest na statku to wtedy możesz sobie śledzić na np. https://veselfinder.com/pl/ gdzie jest statek.
Driver
Posty: 27
Rejestracja: 02 mar 2023, 11:24

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Driver »

Jeden statek już w porcie w Emden, drugi dopłynie jutro. Mam nadzieje, że na pokładzie znajduję się moje auto. Czy ktoś może się orientuje jak po rozładunku w porcie wygląda transport z emden do poznania, czy na tym etapie to już sprawnie idzie ?
Vw T-roc FL Style 1.5 TSI DSG, Indium Grey. Wyposażenie ( Pakiet Comfort, hak, kamera, elektryczna klapa, System Easy Open & Close z alarmem, side assist). Zamówiony 09.09.2022
Ala
Posty: 9
Rejestracja: 08 maja 2023, 17:47

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ala »

Witam, moje auto stoi w Emden od 19 czerwca i czeka na transport do Swarzędza. Dealer twierdzi, że transport to jest kwestia kilku dni.
Mam nadzieję że tak będzie.
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: JJCC »

W Leixoes właśnie ładują T-rocki na statek (LAKE WANAKA). Mam nadzieję, że będzie płynął do Emden.
JACK
mieciu
Posty: 8
Rejestracja: 21 cze 2023, 12:32

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: mieciu »

Ala pisze: 27 cze 2023, 16:22 Witam, moje auto stoi w Emden od 19 czerwca i czeka na transport do Swarzędza. Dealer twierdzi, że transport to jest kwestia kilku dni.
Mam nadzieję że tak będzie.
Mam dla ciebie kolego przykrą wiadomość, mój od 10.06 stoi w Emden, właśnie dostałem mail od dealera z Warszawy, że logistyka między Emden, a Poznaniem(urzad celny) ma spore opóźnienia, pracują nad ustaleniem przyczyn i poruszenia tego zastoju.
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: JJCC »

No to Mieciu mnie pocieszyłeś, może na Boże Narodzenie dojedzie... Szkoda, że zimówek dodatkowo nie wynegocjowałem. Mój jest jeszcze dalej jak Twój bo stoi w Leixoes.
Tak w ogóle dzięki za info.
JACK
Driver
Posty: 27
Rejestracja: 02 mar 2023, 11:24

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Driver »

Również dzisiaj rozmawiałem z dealerem, moje auto dalej w Portugalii czeka na załadunek, nawet dostałem nr listu przewozowego ale co mi po tym. Dealer powiedział, że mieli jakieś zebranie odnośnie dostaw bo na załadunek czeka bardzo dużo T-Roców i VW się nie wyrabia. Jest straszny boom na T-Roca. A liczyłem po cichu, że może jest już w Emden, a widzę że jednak na każdym etapie swoje trzeba odczekać
Vw T-roc FL Style 1.5 TSI DSG, Indium Grey. Wyposażenie ( Pakiet Comfort, hak, kamera, elektryczna klapa, System Easy Open & Close z alarmem, side assist). Zamówiony 09.09.2022
Gorre
Posty: 20
Rejestracja: 29 cze 2023, 10:26

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Gorre »

Witam wszystkich ;) śledzę Was już od jakiegoś czasu.
Moja konfiguracja: T-Roc FL Life, 1.5 TSI DSG, Pyrite Silver. Wyposażenie dodatkowe tylko Pakiet Zimowy i System radiowy Ready2Discover.
Zamówiony ~połowa kwietnia. Trzeba się uzbroić w cierpliwość :(
ODPOWIEDZ