Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Reczko
Posty: 16
Rejestracja: 01 lip 2023, 22:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Reczko »

No mój niby schodzi z linii w pierwszym tygodniu lipca, chciałbym go mieć na wyjazd po Bałkanach, który zaczynam w połowie sierpnia. Nie wszystko stracone :D
Pepe29
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2023, 21:45

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Pepe29 »

Reczko pisze: 02 lip 2023, 16:35 No mój niby schodzi z linii w pierwszym tygodniu lipca, chciałbym go mieć na wyjazd po Bałkanach, który zaczynam w połowie sierpnia. Nie wszystko stracone :D
Kiedy zamawiałeś i z jakim wyposażeniem? Szkoda, że nie wszyscy użytkownicy mają w podpisie opis wyposażenia i datę zamówienia. Łatwiej byłoby obserwować czas oczekiwania na zamówienie. W sumie do tego jest ten temat na forum.
Vw T-roc FL Style 1.5 TSI DSG Wyposażenie ( Pakiet Comfort, kamera, System Easy Open & Close z alarmem, IQ drive, nawigacja Discover pro). Zamówiony 17.03.2023
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: JJCC »

Pepe29 - to może na moim przykładzie.
Samochód zamówiony 08.03.23, a wyprodukowany 3 miesiące później, czyli: 08.06.23. Potem trafił do portu w LEIXOES i wypłynął statkiem LAKE WANAKA 30.06.23. Płynie do Emden, ale po drodze zatrzymał się w Holandii 02.07.23 i nadal tam stoi. To tak wygląda jeśli chodzi o daty,

Co do wersji i wyposażenia to:
Vw T-roc Style 1.5 TSI DSG
Pakiet Comfort
Pakiet Tech
Pakiet Style
Pakiet Zimowy
Pakiet IQ. Drive Travel Assist Medium
IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix
Panoramiczny dach szklany
Szyba tylna oraz boczne przyciemniane
Kierownica multifunkcyjna obszyta skórą z funkcją Tiptronic - podgrzewana
Kamera cofania
System Easy Open & Close z alarmem
Instalacja telefoniczna Komfort z funkcją indukcyjnego ładowania telefonu
Koło zapasowe dojazdowe

i inne jeszcze akcesoria, ale one nie mają wpływu na czas produkcji
JACK
atrom55
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2023, 17:24

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: atrom55 »

Inny przykład:
samochod zamówiony 13 lutego br,
planowany do produkcji - 23 tydzień
zakończenie produkcji 12 czerwca
14 czerwca w poecie Setubal oczekiwanie na transport
21 czerwca załadunek na statek PATARA
rejs do EMDEN via Santander do 27 czerwca
27 czerwca po południu rozładowany ze statku w porcie w EMDEN

dalej-?????????
Auto T ROC Life ,szary Acsot + czarny ,1,5, DSG,pakiet comfort, pakiet Style, kamera, dostęp bezkluczykowy,digital cocpit pro
WidmowyOdyniec
Posty: 6
Rejestracja: 21 kwie 2023, 15:42

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: WidmowyOdyniec »

Robak92 pisze: 21 kwie 2023, 18:21
WidmowyOdyniec pisze: 21 kwie 2023, 15:47 25.02 złożyłem zamówienie na bardzo zbliżoną konfigurację (bez pakietu black i w innym kolorze). Po drodze dane na myVolkswagen kilka razy znikały i się pojawiały. Od dobrych 3 tygodni konfiguracja jest pusta.

Dam znać przy najbliższej zmianie statusu.
Super! U mnie nawet na myVolkswagen nawet jeszcze nie wchodzi.... Cały czas jest: Ups... Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później. Ale wiem, że to dopiero (aż) tydzień od zamówienia, więc jeszcze może być niewidoczny w systemach.
Dostałem dzisiaj informację, że mój t-roc jest już w Emden. Na myvw dalej bez zmian.

Zamówienie z ostatniego tygodnia lutego, style 1.5 dsg tsi.
Robak92
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2023, 20:09

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Robak92 »

WidmowyOdyniec pisze: 03 lip 2023, 15:20
Robak92 pisze: 21 kwie 2023, 18:21
WidmowyOdyniec pisze: 21 kwie 2023, 15:47 25.02 złożyłem zamówienie na bardzo zbliżoną konfigurację (bez pakietu black i w innym kolorze). Po drodze dane na myVolkswagen kilka razy znikały i się pojawiały. Od dobrych 3 tygodni konfiguracja jest pusta.

Dam znać przy najbliższej zmianie statusu.
Super! U mnie nawet na myVolkswagen nawet jeszcze nie wchodzi.... Cały czas jest: Ups... Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później. Ale wiem, że to dopiero (aż) tydzień od zamówienia, więc jeszcze może być niewidoczny w systemach.
Dostałem dzisiaj informację, że mój t-roc jest już w Emden. Na myvw dalej bez zmian.

Zamówienie z ostatniego tygodnia lutego, style 1.5 dsg tsi.
Dzwoniłem dziś do dealera i nie dał mi dobrych info. Moje zamówienie z planowanej produkcji w połowie sierpnia przeskoczyło na koniec września... Jak dobrze pójdzie, to na start trzeba będzie kupić mu zimowe opony.... 1,5 miesiąca od zamówienia w podobnej konfiguracji, a (planowo) już różnica min. 2,5 miesiąca...
VW T-Roc Style 1.5 TSI DSG (Pakiet Comfort, Pakiet Style, Black style, Easy open, ergoActive, IQ.LIGHT LED Matrix, Drive Travel Assist, kamera cofania, zapasowe koło). Zamówiony: 14.04.2023 produkcja: 09.11.2023 odebrany: 15.01.2024
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: JJCC »

Dla zainteresowanych:
Statek (LAKE WANAKA) z T-rocami, które zabrał z LEIXOES jutro dopłynie do EMDEN ok. 23:00
JACK
Zbigniew L
Posty: 101
Rejestracja: 09 cze 2023, 14:48

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Zbigniew L »

Witam czekających 🤗
Zamówiłem 25 maja 2023 r. T-Rov R-line wersja black, aż boję się zapytać o datę produkcji o odbiorze nawet strach myśleć. Na Kamiqa w 2020 roku czekałem 6 miesięcy tj w c3 czerwca zamówiony w grudniu odebrany. A teraz jest 2023 r i auto produkowane w Portugalii po pandemii to powinno być nieco szybciej- oby jak koledzy myślą, kiedy wyjadę nim z Koszalina ?
Reczko
Posty: 16
Rejestracja: 01 lip 2023, 22:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Reczko »

Tutaj 1.5 TSI DSG, Life, Pakiety Comfort, Tech, Zimowy, Kamera cofania, koło dojazdowe.

Zamówione jakoś na początku kwietnia. Niby ma zjeżdżać z taśmy w tym lub przyszłym tygodniu.
Ala
Posty: 9
Rejestracja: 08 maja 2023, 17:47

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ala »

Witam wszystkich. Właśnie dostałam informację że mój t roc jest już w Poznaniu!!!!
Zamówiony był 6 marca!!!
ODPOWIEDZ