Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: JJCC »

Ala pisze: 04 lip 2023, 10:31 Witam wszystkich. Właśnie dostałam informację że mój t roc jest już w Poznaniu!!!!
Zamówiony był 6 marca!!!
A wiesz może ile czasu był transportowany do POZNANIA licząc od przybycia do EMDEN
JACK
mieciu
Posty: 8
Rejestracja: 21 cze 2023, 12:32

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: mieciu »

JJCC pisze: 04 lip 2023, 12:24
Ala pisze: 04 lip 2023, 10:31 Witam wszystkich. Właśnie dostałam informację że mój t roc jest już w Poznaniu!!!!
Zamówiony był 6 marca!!!
A wiesz może ile czasu był transportowany do POZNANIA licząc od przybycia do EMDEN
Chyba się coś ruszyło, mój jest w drodze do Poznania (od 10.06 stał w Emden), starszy o kolejny miesiąc :) Tak mnie Pani Ala (z poprzednich postów wynika, że jej od 19.06 w Emden) zasmuciła, że musiałem zadzwonić do dealera :lol:
Ala
Posty: 9
Rejestracja: 08 maja 2023, 17:47

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ala »

To Pan Mieciu mnie zasmucił, że są komplikacje logistyczne, a tu proszę, 19 czerwca w Emden, dziś Poznań. W sumie tak dealer mnie informował.
Reczko
Posty: 16
Rejestracja: 01 lip 2023, 22:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Reczko »

@Ala - ile casu na transport podał dealer?
Ala
Posty: 9
Rejestracja: 08 maja 2023, 17:47

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ala »

Z tego co pamiętam to wskazał miesiąc po produkcji na transport do Emden, a później około 2 tygodni dostarczenie do Poznania ( z oczekiwaniem na transport) . I tak analizuję to prawie wszystko tak się odbyło.
okomaroko
Posty: 27
Rejestracja: 12 kwie 2023, 11:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: okomaroko »

Planowany tydzień produkcji wyznaczony był na 34, dzisiaj po zapytaniu auto już w produkcji a jest obecnie 27 tydzień. roku. Zamówiony połowa kwietnia.
:arrow: T-ROC LIFT STYLE 1.5 DSG
frantik
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2023, 15:35

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: frantik »

informacja od dealera produkcja na 27 tydzień 2023
T-Roc, life, DSG, 1.5 ,indium szary, pakiet komfort, przyciemnione szyby
Reczko
Posty: 16
Rejestracja: 01 lip 2023, 22:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Reczko »

Mam jeszcze pytanko natury technicznej - jak liczyć tydzień produkcji? Ani licząc tygodnie od dnia zamówienia, ani od początku roku, nie wychodzi mi podany tydzień produkcji :D
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: JJCC »

Reczko pisze: 04 lip 2023, 18:14 Mam jeszcze pytanko natury technicznej - jak liczyć tydzień produkcji? Ani licząc tygodnie od dnia zamówienia, ani od początku roku, nie wychodzi mi podany tydzień produkcji :D
Od początku roku się liczy.
JACK
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

Reczko pisze: 04 lip 2023, 18:14 Mam jeszcze pytanko natury technicznej - jak liczyć tydzień produkcji? Ani licząc tygodnie od dnia zamówienia, ani od początku roku, nie wychodzi mi podany tydzień produkcji :D
To jest orientacyjna informacja, nijak nie wiążąca. Mój wjechał na taśmę tydzień wcześniej od planowanego terminu, u innych o czasie, a u jeszcze innych była obsuwa i czekali (albo nadal czekają ;p) na produkcję.
A jak liczyć ? Po co to liczyć - w sieci wiele kalendarzy podających nr tygodnia np.:
https://www.kalendarz-365.pl/numer-tygodnia.html
ODPOWIEDZ