Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Pepe29
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2023, 21:45

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Pepe29 »

okomaroko pisze: 04 lip 2023, 16:53 Planowany tydzień produkcji wyznaczony był na 34, dzisiaj po zapytaniu auto już w produkcji a jest obecnie 27 tydzień. roku. Zamówiony połowa kwietnia.
Mój też zatwierdzony na 27 tydzień, ale jeszcze podobno nie rozpoczęta produkcja. Zamawiałem 17 marca. Dziwna ta kolejność w VW. Nikt nie jest w stanie powiedzieć od czego to zależy, nawet importer.
Vw T-roc FL Style 1.5 TSI DSG Wyposażenie ( Pakiet Comfort, kamera, System Easy Open & Close z alarmem, IQ drive, nawigacja Discover pro). Zamówiony 17.03.2023
atrom55
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2023, 17:24

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: atrom55 »

jak pisałem kilka postów wcześniej mój samochód od 27 czerwca oczekiwał w porcie w Emden. Dziś niespodziewanie okazało się, że jest już u importera (Poznań) i w ciągu 4 dni zostanie dostarczony do dilera. Wydaje się więc, że koniec epopei blisko.
Reczko
Posty: 16
Rejestracja: 01 lip 2023, 22:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Reczko »

Dostałem info, że samochód wjechał na linie i składa się karoseria. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia ile cały proces produkcji trwa? Nie pytam o to co mówią dealerzy, bo wiadomo :)
WidmowyOdyniec
Posty: 6
Rejestracja: 21 kwie 2023, 15:42

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: WidmowyOdyniec »

Reczko pisze: 10 lip 2023, 20:46 Dostałem info, że samochód wjechał na linie i składa się karoseria. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia ile cały proces produkcji trwa? Nie pytam o to co mówią dealerzy, bo wiadomo :)
W moim przypadku równo 14 dni później był już w Emden.
Reczko
Posty: 16
Rejestracja: 01 lip 2023, 22:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Reczko »

O kurcze, 2 tygodnie na produkcje i transport do Emden? Ostro. Zakładam, że jeden z lepszych wyników :D
WidmowyOdyniec
Posty: 6
Rejestracja: 21 kwie 2023, 15:42

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: WidmowyOdyniec »

Reczko pisze: 10 lip 2023, 23:17 O kurcze, 2 tygodnie na produkcje i transport do Emden? Ostro. Zakładam, że jeden z lepszych wyników :D
15.06 -> 29.06 tego roku, może produkcja przyspieszyła. Na rozpoczecie produkcji czekałem od 28. lutego.
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

Reczko pisze: 10 lip 2023, 20:46 Dostałem info, że samochód wjechał na linie i składa się karoseria. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia ile cały proces produkcji trwa? Nie pytam o to co mówią dealerzy, bo wiadomo :)
To tak offtopowo - mozesz sam się przekonać:
https://www.volkswagen-poznan.pl/zwiedz ... volkswagen

Ja mam za daleko do Poznania czy do Wrzesni ale wolne terminy są ;)

Mój z taśmy zjechał w niecały tydzień choć szczegółowych danych nie znam... Tyle, że dostałem info - że wjechał na taśme i że jest już w transporcie ;)
Ala
Posty: 9
Rejestracja: 08 maja 2023, 17:47

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ala »

Witam ponownie. Mój samochód jest już u dealera, więc żegnam się i życzę cierpliwości wszystkim, bo warto :D .
Dla przypomnienia, zamówienie było 6 marca 2023.
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: JJCC »

Ala pisze: 12 lip 2023, 21:57 Witam ponownie. Mój samochód jest już u dealera, więc żegnam się i życzę cierpliwości wszystkim, bo warto :D .
Dla przypomnienia, zamówienie było 6 marca 2023.
Gratuluję i przyjemnej jazdy :)
JACK
Zbigniew L
Posty: 101
Rejestracja: 09 cze 2023, 14:48

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Zbigniew L »

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa zamawiał autko około 25 maja ?
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ