Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Zbigniew L
Posty: 101
Rejestracja: 09 cze 2023, 14:48

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Zbigniew L »

No tak, mimo wszystko to czekanie aby wydać dużą kasę to też męczące tym bardziej, że mamy dwucyfrową inflację.
No nic ja czekam od 25 maja (czyli w porównaniu do pana to niedługo). No tak,jak pisałem na Kamiqa się naczekałem choć obiecano mi 3-4 miesiące, a zeszło do pół roku, początek czerwca zamówiony a 7 grudnia wyjechałem z salonu.
Będę teraz do czasu jakiejkolwiek informacji od dilera w jakim stadium jest moje zamówienie, podzielę się z Państwem. Wszystkim oczekującym dużo cierpliwości czego sobie i Wam życzę.
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: JJCC »

Ja zamówiłem 8 marca. Równo 3 miesiące później został wyprodukowany, czyli 8 czerwca, a 28 lipca odbieram od dealera.
JACK
Zbigniew L
Posty: 101
Rejestracja: 09 cze 2023, 14:48

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Zbigniew L »

Gratulacje, a wersja auta tj czy DSG dodatkowe wyposażenie ?
Pozdrawiam
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: JJCC »

Co do wersji i wyposażenia to:
Vw T-roc Style 1.5 TSI DSG
Pakiet Comfort
Pakiet Tech
Pakiet Style
Pakiet Zimowy
Pakiet IQ. Drive Travel Assist Medium
IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix
Panoramiczny dach szklany
Szyba tylna oraz boczne przyciemniane
Kierownica multifunkcyjna obszyta skórą z funkcją Tiptronic - podgrzewana
Kamera cofania
System Easy Open & Close z alarmem
Instalacja telefoniczna Komfort z funkcją indukcyjnego ładowania telefonu
Koło zapasowe dojazdowe
JACK
Zbigniew L
Posty: 101
Rejestracja: 09 cze 2023, 14:48

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Zbigniew L »

Dziękuje p.JACK
Dodał pan nadziei, że może coś się ruszyło.
Pozdrawiam serdecznie.
Driver
Posty: 27
Rejestracja: 02 mar 2023, 11:24

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Driver »

W końcu, po wielu miesiącach oczekiwania, załatwieniu wszelkiej papierologii, we wtorek odbieram auto 🙂
Vw T-roc FL Style 1.5 TSI DSG, Indium Grey. Wyposażenie ( Pakiet Comfort, hak, kamera, elektryczna klapa, System Easy Open & Close z alarmem, side assist). Zamówiony 09.09.2022
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

Zbigniew L pisze: 19 lip 2023, 9:27 Dzięki za odpowiedź. A to zamówione z DSG to „KILKA ? dodatkowych miesięcy ? Elektryczna klapa itp to co ja zamówiłem, no to ładnie nie przewidywane 3 miesiące do produkcji wyjdzie minimum 7-12 miesięcy.
Hmm 🤔 zobaczymy.
Poproszę o info osoby, które zamówili te „luksusy” jak m.i. DSG jak Oni długo czekali czy jeszcze czekają na wyprodukowanie takich „fanaberii” jak ja zamówiłem. 🙄
Pozdrawiam.
Przy zamawianiu u deleara - czas oczekiwania na auto w manualu to bylo 4 miesiace, na DSG 8 miesiecy. Takie mieli srednie czasy podane przez fabryke i takie wpisywali w zamowienia.
Zbigniew L
Posty: 101
Rejestracja: 09 cze 2023, 14:48

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Zbigniew L »

Wychodzi na to, że JACK miał farta czy znajomości w Portugalii w fabryce, iż zamówił 8 marca a 8 czerwca wyprodukowany i odbiera w lipcu.
Czyli ? Sprawne dopilnowanie zamówienia przez dilera, który naciskał producenta ? Ciekawe 🤔🤔🤔 mam okazję sprawdzić co potrafi diler u mnie z Koszalina.
okomaroko
Posty: 27
Rejestracja: 12 kwie 2023, 11:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: okomaroko »

JJCC pisze: 22 lip 2023, 1:03 Ja zamówiłem 8 marca. Równo 3 miesiące później został wyprodukowany, czyli 8 czerwca, a 28 lipca odbieram od dealera.
Gratulacje JACK! Mój 3 lipca był już w produkcji, zobaczymy ile czasu minie do odbioru.
:arrow: T-ROC LIFT STYLE 1.5 DSG
Reczko
Posty: 16
Rejestracja: 01 lip 2023, 22:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Reczko »

@okomaroko - jeszcze żadnego info o transporcie? Wczoraj do Emden wypłynął statek z Setubal więc obstawiam, że jedzie kolejna partia T-Roców.
ODPOWIEDZ