Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
majamaja
Posty: 19
Rejestracja: 08 cze 2018, 8:34

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: majamaja »

W tym kontekście tym bardziej powinno im zależeć na sprawnym "pozbywaniu się" aut, na które ktoś czeka... Ale równie dobrze może to zapowiadać mega opóźnienia w logistyce :/
aciu
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2018, 11:34

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: aciu »

Zamówiony na początku marca 2018 i miał być koniec lipca 2018, nadal czekam a salon nie potrafi określić konkretnej daty :(
więc 5 miesięcy minęło i czekam dalej.
Dostałem info od dilera, produkcja przewidziana na listopad 46 tydzień! Fuck!
Zielony1
Posty: 10
Rejestracja: 30 lip 2018, 18:12

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Zielony1 »

Zamówiony na w połowie lutego 2018 odebrany na początku lipca 2018. 1,5 TSI DSG
ana
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2018, 9:05

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: ana »

Zamówiłam pod koniec marca 2018 r., nadal czekam. Dealer przesunął termin z czerwca na wrzesień 2018 r. Auto zastępcze na 3 tygodnie. 1,5 TSI DSG
macieks
Posty: 24
Rejestracja: 30 lip 2018, 13:22

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: macieks »

szukając auta proponuj nie ograniczać się jedynie do miejscowości w której mieszkamy. Auta pojawiają się praktycznie codziennie w różnych salonach w całej Polsce. Czasami bywało tak że poprosiłem sprzedawcę aby mi wysłał zdjęcie samochodu który jest na placu po czym po jakimś czasie dostaje info że niestety ale sprzedawca obok właśnie go sprzedał ale właśnie dotarł do nich w innym kolorze i z innym wyposażeniem. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i szukać. Ja miałem zamówiony samochód na październik czy listopad ale to nie przeszkadzało abym szukał dalej, zajęło mi to jakieś 2 tygodnie. Co prawda w manualu pewnie bym kupił od ręki ale ja szukałem w automacie.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: paulr »

Tylko zakup samochodu z placu zawsze wiaże się z pewnymi wyrzeczeniami. Raczej niemozliwe by trafic idealnie. Sam co prawda tak zrobiłem. Ale np mam swiatła led zamowione osobno. Gdzie w pakiecie były taniej ( minimalnie) ale miały jeszcze asystent martwego pola i chyba wyjazdu. Ja tego nie mam. Tak sam jak mam srebrne relingi i tylne szyby przyciemnione. Co jak bym zamawial tego bym nie brał. Bo jak dla mnie szyby są słabo przyciemnione i zrobił bym to po swojemu. Jedyne co mi się udało to kolor. Czerwono czarny. Tak ze trafiłem z samochodem w jakies 90%. A najlepsze że praktycznie pod domem;-)
macieks
Posty: 24
Rejestracja: 30 lip 2018, 13:22

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: macieks »

ja trafiłem akurat ze wszystkimi bajerami, ten asystent martwego pola to super sprawa.
ca5tor
Posty: 35
Rejestracja: 10 sie 2018, 15:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: ca5tor »

Mam zamiar zamówić auto we wrześniu z odbiorem pewnie w roku 2019 ( czytając powyższe posty to 3-4 m-ce minie) i tu moje pytanie. Samochód produkcja tzn./ rocznik / będzie 2018 ? czy już 2019 rok ? chodzi mi o oznaczenia na szybach i jak będzie to wpisane w dokumentacje pojazdu. ?
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: paulr »

Auto jest skladane z cześci ktore już są. Wiec jest wielce prawdopodobne że auta z początku roku mogą mieć np szyby z roku poprzedniego.
Natomias papiery są już z dnia wyprodukowania. Wiec auto wyprodukowane 31 grudnia bedzie rok starsze od tego z 2 stycznia
tryhp3
Posty: 44
Rejestracja: 02 cze 2018, 14:20

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: tryhp3 »

paulr pisze: 12 sie 2018, 23:58 Wiec jest wielce prawdopodobne że auta z początku roku mogą mieć np szyby z roku poprzedniego.
Moje obecne auto tak ma.
ODPOWIEDZ