Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
spaler
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:37

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: spaler »

Zamówiony 24.01.2019
Wyprodukowany 5.06.2019
Odebrany: 10.07.2019
Matik
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Matik »

Zamówiony 02.05.2019, odebrany 12.07.2019
Przewidywany termin był na październik więc jestem mega zadowolony
T-Roc Premium 1.5 TSI DSG KURKUMA
AID, DCC, Kamera cofania, Instalacja telefoniczna, Elektryczna pokrywa bagażnika, Keyless Access
Pakiety: Drogowy, Komfort, Zimowy
MarioMc
Posty: 86
Rejestracja: 15 paź 2018, 20:04

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: MarioMc »

MarioMc pisze: 11 lip 2019, 7:42
MarioMc pisze: 26 cze 2019, 3:38
MarioMc pisze: 15 cze 2019, 21:55 Hej,
Moj wyprodukowany i czeka na transport. Czyli pewnie ok połowy lipca będzie do odbioru. Zamówiony na początku października 2018.
1,5 TSI DSG Premium z dodatkami.
Termin dostawy do dealera 5.08.2019. Straszenie długi transport :-(.
Auto dotarło w zeszłym tygodniu do dealera. W piątek powinienem je odebrać.
Wczoraj odebrany - wrażenia super pozytywne.

Navi podłączone on line koreczki i utrudnienia pokazuje.
Mimo ze mam DSG na zimnym silniku przy ruszaniu na wolnych obrotach da się zauważyć problem z kangurkiem, oczywiście DSG to wygładza, ale pozostaje to zauważalne.


To co się dało już dokodowane ;-),
Czyli doszło:
- wyświetlanie tryb OFF Road
- zmiana kolorów wyświetlania ekranów. Ustawiony kolor red pasujący do wersji wyposażenia :-)
- dodane wyświetlania ile paliwa można zatankować
- vibracje dla Lane Asisstance.

Działamy dalej ;-)
Zam 12.10.2018 - Odbiór 12.07.2019
1.5 TSI DADA DSG Premium/17"/Pakiet Komfort/Drogowy/Sport/Siedzenia komfort/Podgrzewana Tiptronic/Park Assist/Rear Assist/El Bagaznik/Keyless Full/Phone Comfort/Beats.
slawek13903
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2019, 17:47

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: slawek13903 »

Witam. Czy ktoś odbierał T-rocka ze salonu w Rybniku ? I ile czekaliście na odbiór ?
Spinner
Posty: 689
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Spinner »

Zamówienie na początku czerwca. Pod koniec sierpnia dostałem wiadomość od sprzedawcy, że autko już wyprodukowane. Wyczytałem na forach t-roc'a, że ludzie, którzy zamawiali w tym terminie co ja, zacierają łapki bo ponoć ta transza wypłynęła dzisiaj rano, na statku Paglia z portu w Setubal i zawinie do Emden we wtorek. Nie wiem jaka jest dalsza marszruta na lawecie, ale chyba Emden - Wolfsburg - Polska. Dlatego liczę na termin odbioru ok. połowy października. Jeżeli "mój" egzemplarz nie załapie się na ten rejs to na pewno popłynie Patar'ą (drugi statek wożący T-roc'ki) i koniec października będzie w Polsce.
Rafael
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2020, 19:05

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Rafael »

Auto (1.5 DSG, advance + pakiety) zamówione 28.10.2020 z pakietu aut wcześniej zarezerwowanych przez dealera, wyprodukowane 10.11.2020, potem podróż z Setubal na statku Patara, 26.11.2020 dotarło do Emden, na początku grudnia dotarło do Poznania, u dealera 11.12.2020, w najbliższym tygodniu rejestracja przez bank leasingowy i odbiór. Szykuje się zatem fajny prezent dla żony na święta:) ps.gdyby było indywidualne zamówienie pewnie potrwałoby dobrych kilka miesięcy.
Dawid
Posty: 45
Rejestracja: 17 paź 2020, 14:27

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Dawid »

Indywidualnie zamawiałem na przełomie wrzesień/październik , termin produkcji 47 tydzień czyli końcówka listopada no i obecnie płynie do Niemiec więc jakiejś dużej różnicy nie widzę ;) ale z tego co napisałeś to widzę że droga od Emden do dealera potrwa około 14 dni więc może jeszcze uda się przed wigilia zobaczyć go i dealera no i rejestracja w styczniu ;D
Mat89
Posty: 12
Rejestracja: 27 lis 2020, 23:34

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Mat89 »

Indywidualnie zamówiony 20.10.2020, produkcja 50 tydzień, prognozuje salon że odbiór dopiero po Nowym Roku.
Spinner
Posty: 689
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Spinner »

Nie wiem ile w tym prawdy, ale znajomy opowiadał mi wczoraj, że jak dealerzy mają na stocku wersje z 2.0TSI, czyli te, które nie będą, od stycznia, mogły być zarejestrowane, bo nie spełniają nowej normy emisji spalin, to rejestrują je już na siebie (na salon) i będzie je można wyhaczyć za dobrą cenę.
Rybak
Posty: 62
Rejestracja: 13 gru 2020, 0:55

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Rybak »

Rozumiem, że teraz już raczej zamówienia z cennika 2021, ale jak zamawialiście październik/listopad to mieliście gwarancje rabatu obowiązującego w momencie zamówienia czy będzie wam przysługiwał taki jaki będzie w dniu odbioru (co jest słabe)?

2.0 TSI Premium bym chętnie przytulił. 2-3 tygodnie temu dostałem informację od VW, że silnik ten wróci w cenniku na rok 2021 (prawdopodobnie publicznie dostępny w lutym).
ODPOWIEDZ