Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
ca5tor
Posty: 35
Rejestracja: 10 sie 2018, 15:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: ca5tor »

Dzisiaj zamówiony - :P - będzie rocznik 2019. Handlowiec pokazywał mi zamówienie klienta z kwietnia, które jeszcze nie trafiło nawet na termin do produkcji :evil: - W salonach mają już cenniki na 2019 - w mojej konfiguracji - VZZ6VFE5 - podrożał o 2 tysiące.
spinka009
Posty: 21
Rejestracja: 09 wrz 2018, 9:56

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: spinka009 »

JA zamówiłem w połowie sierpnia i bedzie koncem grudnia tak mi mowili przynajmniej :)
Awatar użytkownika
rogiipad1
Posty: 63
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: rogiipad1 »

Myślę, że nie ma szans na grudzień w Twoim przypadku. Zamówiłem w maju a nie ma jeszcze informacji o produkcji. Termin mam niby grudniowy.
Nie wytrzymałem czekania bez końca, MB Cla 180
spinka009
Posty: 21
Rejestracja: 09 wrz 2018, 9:56

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: spinka009 »

Jestem z dealerem na bieżąco i mówił ze zamowilismy w miare normalną wersje więc nie powinno byc problemu mam taką nadzieje. A mianowicie zamówiliśmy wersje Advance 1.5 z paroma dodatkami, mam nadzieje że w grudniu nie zrobia mi psikusa :(
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: paulr »

Teoretycznie jak ma byc w grudniu to lepiej jak by byl miesiac pozniej z produkcji 19;-)
Bogusz
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2018, 12:49

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Bogusz »

Ja zamawiałem w kwietniu i dalej nie wiadomo kiedy będzie. W tym msc może łaskawie dadzą znać na jaki tydzień jest przewidywana produkcja :)
spinka009
Posty: 21
Rejestracja: 09 wrz 2018, 9:56

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: spinka009 »

No myślałem nad tym ale pracuje za granicą i bede w grudniu a potem dopiero na wakacje wiec dla mnie lepiej w grudniu tym bardziej jescze załapie się na wyprzedaz rocznika i z tego co mowił do 8 tys zniżki jeszcze mi da.
naila
Posty: 38
Rejestracja: 15 wrz 2018, 14:07

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: naila »

Witam,
zakupiłam t-roca w polowie maja, wersja premium z dachem panorama i silnikiem 1,5 tsi i innymi bajetami, termin jaki był w umowie to pazdziernik (5 miesiecy oczekiwania) w tym momencie dzwoniłam do dilera i poinformowano mnie że jest zastój, czekają na wznowienie produkcji, która ma ruszyć po 40 tygodniu no i poinformowano mnie że są małe szanse abym otrzymała swój samochód w tym roku... Super czekać ponad 8 miesiecy na auto i dostać w 2019r. rok produkcji 2018. Na moje pytanie: w takim razie jesli miałabym odebrać auto które na dzień dobry bedzie miało rok do tyłu to jaki rabat proponujecie, otrzymałam odpowiedź: to auto jest na tyle popularne że nie obowiązują na nie inne rabaty typu wyprzedaż rocznika.. dostała pani juz rabat (w granicach 10%).. Umowa jest tak skonstruowana że auto może się spóźniać a jedyne co można to zerwać umowę po przewidywanym terminie i odebrać zaliczkę..
1,5 tsi manual, wersja premium, dach panorama, pakiet drogowy, zimowy, komfort, sportowy i inne bajery
Zamowiony 05.18
Odbior planowany 10.18
Odbior rzeczywisty 03.18 moze
naila
Posty: 38
Rejestracja: 15 wrz 2018, 14:07

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: naila »

spinka009 pisze: 14 wrz 2018, 19:21 No myślałem nad tym ale pracuje za granicą i bede w grudniu a potem dopiero na wakacje wiec dla mnie lepiej w grudniu tym bardziej jescze załapie się na wyprzedaz rocznika i z tego co mowił do 8 tys zniżki jeszcze mi da.
No własnie mi powiedzieli że wyprzedaż rocznika na to auto nie będzie obowiązywać bo to nowość i takie tam...
1,5 tsi manual, wersja premium, dach panorama, pakiet drogowy, zimowy, komfort, sportowy i inne bajery
Zamowiony 05.18
Odbior planowany 10.18
Odbior rzeczywisty 03.18 moze
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: paulr »

naila pisze: 15 wrz 2018, 14:22 Witam,
zakupiłam t-roca w polowie maja, wersja premium z dachem panorama i silnikiem 1,5 tsi i innymi bajetami, termin jaki był w umowie to pazdziernik (5 miesiecy oczekiwania) w tym momencie dzwoniłam do dilera i poinformowano mnie że jest zastój, czekają na wznowienie produkcji, która ma ruszyć po 40 tygodniu no i poinformowano mnie że są małe szanse abym otrzymała swój samochód w tym roku... Super czekać ponad 8 miesiecy na auto i dostać w 2019r. rok produkcji 2018. Na moje pytanie: w takim razie jesli miałabym odebrać auto które na dzień dobry bedzie miało rok do tyłu to jaki rabat proponujecie, otrzymałam odpowiedź: to auto jest na tyle popularne że nie obowiązują na nie inne rabaty typu wyprzedaż rocznika.. dostała pani juz rabat (w granicach 10%).. Umowa jest tak skonstruowana że auto może się spóźniać a jedyne co można to zerwać umowę po przewidywanym terminie i odebrać zaliczkę..
to nie jest tak że auto będzie wyprodukowane np w 44 tygodniu, a do klienta trafia dopiero w 2019roku. Gdzieś tutaj było przecież napisane ile się mniej więcej czeka na auto od wyprodukowania do odebrania w Salonie.
Więc niekoniecznie auto odebrane w 2019 roku będzie z 2018r. a możliwe że będzie miało już normalnie produkcje 2019. Bo najgorzej załapać się na produkcję samochodu, po wyprodukowaniu to już szybko jest do odebrania:)
ODPOWIEDZ