Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
aciu
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2018, 11:34

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: aciu »

Też dostałem nowe info. Auto zamówione w marcu zostanie wyprodukowane w grudniu. Odbiór nastąpi w styczniu.
aciu
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2018, 11:34

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: aciu »

Marysia_Mol pisze: 15 lis 2018, 10:40 Mały update: auto zamówione w marcu- poinformowano mnie, że jest już wyprodukowane i czeka na transport do PL. Oby ten transport nie trwał tyle co produkcja. 😊
Napisz proszę ile to trwało. Od wyprodukowania, transport do odbioru auta. Thx.
lunarlon
Posty: 51
Rejestracja: 12 lip 2018, 18:29

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: lunarlon »

@Marysia_Mol, @aciu. Moglibyscie napisać mniej więcej jakie wyposażenie wybraliscie?

Pytam, ponieważ na angielskim forum przeczytałem, że komus z bardzo zblizona konfiguracja potwierdzili tydzien budowy na maj 2019 a odbiór w czerwcu... Zamówił w drugiej połowie kwietnia 2018, 2 tygodnie po mnie.

Jestem załamany, a mój dealer od czerwca milczy...
T-Roc Premium 2.0 TDI DSG 4motion Black Oak
Dach panoramiczny, DCC, Kamera cofania, Instalacja telefoniczna, Elektryczna pokrywa bagażnika
Pakiety: Drogowy, Komfort, Zimowy

Zamówienie: 05.04.2018
Odbiór: 25.01.2019 (zmiana z 1.5 TSI na 2.0 TDI)
naila
Posty: 38
Rejestracja: 15 wrz 2018, 14:07

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: naila »

Pamietajcie ze termin produkcji moze sie w kazdej chwili przesunac.. jeszcze tydzien temu mialam 52 tydzien, a w poniedzialek dzwonili ze wskoczyl na 6 tydzien, o ile to sie jeszcze nie zmieni... przez zastoj w produkcji jest dluga kolejka plus to ze caly czas te autka sie sprzedawaly, a prawdopodobnie zaden sprzedawca nie mowil otwarcie ze na auto trzeba czekac okolo roku...
1,5 tsi manual, wersja premium, dach panorama, pakiet drogowy, zimowy, komfort, sportowy i inne bajery
Zamowiony 05.18
Odbior planowany 10.18
Odbior rzeczywisty 03.18 moze
Marysia_Mol
Posty: 6
Rejestracja: 05 lip 2018, 17:39

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Marysia_Mol »

lunarlon pisze: 21 lis 2018, 21:53 @Marysia_Mol, @aciu. Moglibyscie napisać mniej więcej jakie wyposażenie wybraliscie?

Pytam, ponieważ na angielskim forum przeczytałem, że komus z bardzo zblizona konfiguracja potwierdzili tydzien budowy na maj 2019 a odbiór w czerwcu... Zamówił w drugiej połowie kwietnia 2018, 2 tygodnie po mnie.

Jestem załamany, a mój dealer od czerwca milczy...
Hej,
1.5TSI, automat, bikolor. Wyposażenie premium raczej bez dodatkowych ulepszeń 😊
Informacje o gotowym aucie dostałam 14-11, ale do teraz jest cisza. Wcześniej salon mówił, że transport będzie trwał 2 tyg.
Rynek Europy zachodniej różni się do wschodniej, nie ma co porównywać terminów. Jak dostanę informacje, że auto czeka to dam znać.
btr
Posty: 68
Rejestracja: 26 lut 2018, 17:59

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: btr »

Na zachodzie też są problemy z terminami
lamariusz
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2018, 21:41
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: lamariusz »

Ja czekam od początku sierpnia 2018.według dilera w połowie stycznia 2019, będę znał szczegóły terminu odbioru auta. Wyposażenie bardzo bogate.
Awatar użytkownika
rogiipad1
Posty: 63
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: rogiipad1 »

volkswagen.pl/app/konfigurator/vw-pl/pl/t-roc/30361/30060/premium?page=engine

Są ponownie inne silniki do wyboru.
Nie wytrzymałem czekania bez końca, MB Cla 180
naila
Posty: 38
Rejestracja: 15 wrz 2018, 14:07

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: naila »

A mi przeskoczylo z 6tyg na 4 tydzien :) to jest termin kiedy auto zjezdza z tasmy jak mi podal sprzedawca.
1,5 tsi manual, wersja premium, dach panorama, pakiet drogowy, zimowy, komfort, sportowy i inne bajery
Zamowiony 05.18
Odbior planowany 10.18
Odbior rzeczywisty 03.18 moze
Dario
Posty: 92
Rejestracja: 01 sie 2018, 18:28
Lokalizacja: Kraków

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Dario »

naila pisze: 24 lis 2018, 14:30 A mi przeskoczylo z 6tyg na 4 tydzien :) to jest termin kiedy auto zjezdza z tasmy jak mi podal sprzedawca.
Taa u mnie tez produkcja byla zaplanowana na 4 tydz. 2019 jak ostatnio kontaktowalem sie z dealerem.
Moze wtedy Autoeuropa zamierza wyprodukowac wersje z DSG dla Polski...
A do tego jeszcze ten strajk w Setubalu jakby opoznienie w produkcji to bylo za malo:

http://uk.businessinsider.com/r-police- ... ?r=US&IR=T
2.0TSI DSG 4Motion Premium Ravenna Blue/Black
Pakiet: Komfort, Drogowy, Sport, Zimowy, Siedzenia Komfortowe; Elektryczna Pokrywa Bagaznika
ODPOWIEDZ