Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
naila
Posty: 38
Rejestracja: 15 wrz 2018, 14:07

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: naila »

gregor36 pisze: 04 sty 2019, 16:49
ekonoM pisze: 04 sty 2019, 14:45
gregor36 pisze: 27 gru 2018, 12:53
Dziś dostałem informację że samochody zamawiane do 19 Grudnia mają gwarancję ceny
A jest to jakaś oficjalna informacja? Gdzieś jest dostępna?
Bo ja jak zamawiałem T-Roca na początku października to sprzedawca wspominał że jeśli zostanie wyprodukowany w 2019 roku to trzeba się liczyć z 1-2% podwyżką ceny.

A tak na marginesie to zamówiłem auto 9 października w Szczecinie, na zamówieniu termin był do 31 grudnia 2018. Póki co nic nie wiadomo.
takie info uzyskałem od sprzedawcy wiec chyba wie co mów
Tez zamawialam w Szczecinie, tyle ze w maju, a po 5 miesiacach czekania czyli w pazdzierniku zrobil sie grudzien, czyli tak samo jak podali Tobie przy podpisywaniu umowy, to tak jakbys mial wskoczyc w kolejke, ktora od kilku miesiecy istanieje.. Moim zdaniem oni niezle sciemniaja z terminami, tylko dlatego ze w przeciwnym wypadku potraciliby klientow. Odnosnie gwarancji ceny tez mnie zapewniali, malo tego ja mam to na papierze i nie moga mi podniesc chocby z powodu dokonania wysokiej wplaty wlasnej w grudniu.
Odnosnie cen to zauwazylam ze jeden wzrost byl jakos we wrzesniu/ pazdzierniku i teraz tez szykuja kolejna podwyzke.
1,5 tsi manual, wersja premium, dach panorama, pakiet drogowy, zimowy, komfort, sportowy i inne bajery
Zamowiony 05.18
Odbior planowany 10.18
Odbior rzeczywisty 03.18 moze
Mart
Posty: 28
Rejestracja: 11 lis 2018, 20:35

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Mart »

Aktualizacja w stopce. Kolejne wydluzenie terminu - kolejny miesiac dluzej...
1,5 TSI, manual, bicolor, dodatki
Zamówienie:15.07., odbior 24.05. - 315 dni czekania
btr
Posty: 68
Rejestracja: 26 lut 2018, 17:59

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: btr »

pawel pisze: 03 sty 2019, 21:46 rok czasu czekać na samochód to jeszcze rozumiem, że to planowana z góry sytuacja, a nie że ktoś cię w trąbę robi. :evil:
Niestety podpisuję się pod tym, choć T-Roc jest takim autem bez alternatywy i dlatego ludzie czekają. Tu masz np.: auta z natychmiastowym odbiorem https://www.fmleasing.pl/aktualnosci/wy ... wana-lista - wskaż mi jeden model, który jest alternatywą dla T-Roca
Dominika
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2019, 8:45

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Dominika »

Dzień dobry!
Jak długo czeka się na transport do salonu od informacji o zakończonej produkcji? 🤗

1.5TSI, premium, manualna, zamówiony 06.2018, produkcja 3 tydzień 2019.
The Rock
Posty: 227
Rejestracja: 17 lut 2018, 12:37

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: The Rock »

Dominika pisze: 10 sty 2019, 8:51Jak długo czeka się na transport do salonu od informacji o zakończonej produkcji? 🤗
Tu była o tym mowa: http://www.t-rocforum.pl/viewtopic.php?f=2&t=5#p64
Awatar użytkownika
rogiipad1
Posty: 63
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: rogiipad1 »

Mam informację, że w moim przypadku T-roc ma być marzec kwiecień. Czyli cały czas sie przeciąga w czasie. Miał być w grudniu. Pełna padaka
Nie wytrzymałem czekania bez końca, MB Cla 180
naila
Posty: 38
Rejestracja: 15 wrz 2018, 14:07

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: naila »

rogiipad1 pisze: 10 sty 2019, 12:49 Mam informację, że w moim przypadku T-roc ma być marzec kwiecień. Czyli cały czas sie przeciąga w czasie. Miał być w grudniu. Pełna padaka
Kiedy zamawiales? Hmm przed chwila rozmawiam ze swoim sprzedawca i u mnie w przyszlym tygodniu termin powinien byc zatwierdzony i nie do przesuniecia ( na miesiac przed tak jest podobno), powiedzial ze skoro auto schodzi z produkcji w 7 tyg to w pierwszej polowie marca powinien byc odbior ;) trwa to ok 3 tyg od momentu zescia z tasmy produkcyjnej do odbioru.
1,5 tsi manual, wersja premium, dach panorama, pakiet drogowy, zimowy, komfort, sportowy i inne bajery
Zamowiony 05.18
Odbior planowany 10.18
Odbior rzeczywisty 03.18 moze
Awatar użytkownika
rogiipad1
Posty: 63
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: rogiipad1 »

zamówiony 18.06. Ty masz manual więc chyba się krócej czeka myślę
Nie wytrzymałem czekania bez końca, MB Cla 180
naila
Posty: 38
Rejestracja: 15 wrz 2018, 14:07

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: naila »

Wyjdzie mi 10 lub 11 miesiecy czekania, slowo krocej mi tu nie pasuje ;)
1,5 tsi manual, wersja premium, dach panorama, pakiet drogowy, zimowy, komfort, sportowy i inne bajery
Zamowiony 05.18
Odbior planowany 10.18
Odbior rzeczywisty 03.18 moze
Awatar użytkownika
rogiipad1
Posty: 63
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: rogiipad1 »

No tak, faktycznie. Zamiast Polo dla żony bierzemy pod uwagę Mercedesa CLA przez to czekanie w nieskończoność. Jest Promocja 1069 netto miesięcznie przy wpłacie 10%.
Podobno od ręki.

https://oferta.mercedes-benz.pl/car/cla-180-0855917826
Nie wytrzymałem czekania bez końca, MB Cla 180
ODPOWIEDZ