Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
marcin255
Posty: 496
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: marcin255 »

Mi zaproponowali dobra cenę ale się spóźnili czekali do ostatniej chwili.
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
Misha91
Posty: 85
Rejestracja: 19 wrz 2021, 19:52
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Misha91 »

kuba654 pisze: 03 lis 2021, 11:37 Czy ktoś z forumowiczów czeka na odbiór T-Roca w Gdyni na Morskiej? Przed chwilą przejeżdżałem obok i właśnie ściągali z lawety w kolorze niebieskim. Ciekawe z której dostawy :D Bo ja zamawiałem w Gdańsku i jedyna informacja to o tym, że płynął Paraną. Nie dostałem info czym dalej jechał do Poznania.
Tak ja zamawiałem w Gdyni :) ale mój szarak będzie. Miał być pod koniec listopada ale będzie po Nowym Roku pewnie
Sport fan
Posty: 39
Rejestracja: 14 paź 2021, 16:24

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Sport fan »

Misha91 pisze: 03 lis 2021, 16:00
kuba654 pisze: 03 lis 2021, 11:37 Czy ktoś z forumowiczów czeka na odbiór T-Roca w Gdyni na Morskiej? Przed chwilą przejeżdżałem obok i właśnie ściągali z lawety w kolorze niebieskim. Ciekawe z której dostawy :D Bo ja zamawiałem w Gdańsku i jedyna informacja to o tym, że płynął Paraną. Nie dostałem info czym dalej jechał do Poznania.
Tak ja zamawiałem w Gdyni :) ale mój szarak będzie. Miał być pod koniec listopada ale będzie po Nowym Roku pewnie
Indium Gray Metallic? ;)
Misha91
Posty: 85
Rejestracja: 19 wrz 2021, 19:52
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Misha91 »

Dokładnie ;)
Sport fan
Posty: 39
Rejestracja: 14 paź 2021, 16:24

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Sport fan »

Misha91 pisze: 03 lis 2021, 16:44Dokładnie ;)
Też taki wybrałem w Gdańsku :lol:
kuba654
Posty: 37
Rejestracja: 07 lip 2021, 18:10

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: kuba654 »

Oso_Elvis pisze: 03 lis 2021, 14:03 Czy ktoś z czekających lub uszczęśliwionych już nowym autem skorzystał z opcji odsprzedaży do VW (Das WeltAuto) w rozliczeniu swojego starego auta? Jeśli tak, to czy zaproponowane cena była fair? Proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami lub linkiem do wątku na innym forum jeśli ktoś zna takowy. Z góry dziękuję za cenne wskazówki!
2,5 roku temu zostawiałem w rozliczeniu Golfa VII (którego miałem 3 lata) i brałem T-Roca. Za cenę Golfa spłaciłem cały kredyt Easy Drive za niego (który był na 4 lata) i zostało jeszcze ponad 2 tysiące. Ale kilka dni później widziałem ogłoszenie z Golfem i kosztował ok. 8 tys. więcej, niż dostałem. Mógłbym pewnie sam sprzedać drożej, ale zależało mi na czasie. A poza tym przysługuje jeszcze zwrot niewykorzystanego ubezpieczenia kredytu oraz AC więc nie było w sumie aż tak wielkiej straty.

Podobnie teraz będę zostawiał T-Roca w rozliczeniu, co powinno akurat wystarczyć na spłatę kredytu (tym razem po 2,5 roku). Pewnie też sprzedadzą drożej, ale chociaż dostanę 2 tys. rabatu na nowego T-Roca i wymienię "za darmo" 2,5 letni model Advance na nowy Premium przy tej samej racie (a cena końcowa po rabatach nawet prawie 5 tysięcy niższa niż obecne auto) :D
T-Roc 1.5 TSI 150 KM DSG Premium + Sport + pakiety + dodatki. Zamówiony 17.06, 25.10 dopłynął do Emden, 15.11 informacja o zleceniu transportu z Poznania do Gdańska. Po małych niespodziewanych komplikacjach, odebrany 2 grudnia :D
marcin255
Posty: 496
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: marcin255 »

Nie ma rabatu za zostawienie auta w rozliczeniu, na razie
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
kuba654
Posty: 37
Rejestracja: 07 lip 2021, 18:10

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: kuba654 »

marcin255 pisze: 03 lis 2021, 18:52 Nie ma rabatu za zostawienie auta w rozliczeniu, na razie
Ja się jeszcze załapałem, mam na umowie ;) Na rabat dla grup zawodowych też :D
T-Roc 1.5 TSI 150 KM DSG Premium + Sport + pakiety + dodatki. Zamówiony 17.06, 25.10 dopłynął do Emden, 15.11 informacja o zleceniu transportu z Poznania do Gdańska. Po małych niespodziewanych komplikacjach, odebrany 2 grudnia :D
Awatar użytkownika
wjabl
Posty: 22
Rejestracja: 29 gru 2020, 8:24
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: wjabl »

kuba654 pisze: 03 lis 2021, 17:51
Oso_Elvis pisze: 03 lis 2021, 14:03 Czy ktoś z czekających lub uszczęśliwionych już nowym autem skorzystał z opcji odsprzedaży do VW (Das WeltAuto) w rozliczeniu swojego starego auta? Jeśli tak, to czy zaproponowane cena była fair? Proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami lub linkiem do wątku na innym forum jeśli ktoś zna takowy. Z góry dziękuję za cenne wskazówki!
2,5 roku temu zostawiałem w rozliczeniu Golfa VII (którego miałem 3 lata) i brałem T-Roca. Za cenę Golfa spłaciłem cały kredyt Easy Drive za niego (który był na 4 lata) i zostało jeszcze ponad 2 tysiące. Ale kilka dni później widziałem ogłoszenie z Golfem i kosztował ok. 8 tys. więcej, niż dostałem. Mógłbym pewnie sam sprzedać drożej, ale zależało mi na czasie. A poza tym przysługuje jeszcze zwrot niewykorzystanego ubezpieczenia kredytu oraz AC więc nie było w sumie aż tak wielkiej straty.

Podobnie teraz będę zostawiał T-Roca w rozliczeniu, co powinno akurat wystarczyć na spłatę kredytu (tym razem po 2,5 roku). Pewnie też sprzedadzą drożej, ale chociaż dostanę 2 tys. rabatu na nowego T-Roca i wymienię "za darmo" 2,5 letni model Advance na nowy Premium przy tej samej racie (a cena końcowa po rabatach nawet prawie 5 tysięcy niższa niż obecne auto) :D
Hej,
ja odebrałem swojego T-Roca 15.01.2021 - rocznik 2020.
W rozliczeniu zostawiłem VW Polo. Salon zapytał mnie o cenę co mnie interesuje - zgodzili się na 500 zł mniej niż chciałem.
Bonus dodatkowy polegał na tym, że dostałem dodatkowy rabat 2000PLN na T-Roca w zamian za pozostawienie auta w rozliczeniu.
Ja bylem bardzo zadowolony.
Nie sprzedałbym polówki za zaproponowaną cenę plus bonus 2000.
Nie wiem, czy teraz są jakieś gratyfikację, za pozostawienie autka - trzeba pytać handlowców.
T-Roc 1.5 Premium Manual Black & White 18" Grange Hill lato 17" Merano zima
Misha91
Posty: 85
Rejestracja: 19 wrz 2021, 19:52
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Misha91 »

A powiedzcie dostajecie auta z kompletnym wyposazeniem, tak jak zamawialiscie. Czy czegos brakowalo?
ODPOWIEDZ