Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
naila
Posty: 38
Rejestracja: 15 wrz 2018, 14:07

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: naila »

W piatek oficjalnie mi potwierdzili termin zejscia z produkcji i odbioru auta, wiec w polowie marca powinnam odebrac swoje autko. Jak pisalam wczesniej na miesiac przed podawanym terminem produkcji oni to zatwierdzaja i termin nie jest do ruszenia :-)
1,5 tsi manual, wersja premium, dach panorama, pakiet drogowy, zimowy, komfort, sportowy i inne bajery
Zamowiony 05.18
Odbior planowany 10.18
Odbior rzeczywisty 03.18 moze
Krysztof
Posty: 86
Rejestracja: 20 sty 2019, 15:38

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Krysztof »

Niestety nie, mój Passat miał zatwierdzony termin i nic z tego do dzisiaj, wycofano go z powodu braku homologacji silnika.Jak samochód wyprodukuja będzie miał nadany nr.vin nadwozia i wtedy tylko transport.Tylko nr.vin gwarantuje odbiór samochodu.Zreszta obdzwoniłem cała Polskę i żaden dealer na obecną chwilę nie da żadnej gwarancji terminu odbioru auta.Pozdrawiam.
Krysztof
Posty: 86
Rejestracja: 20 sty 2019, 15:38

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Krysztof »

W ostatnim tygodniu przed planowaną datą produkcji zapada ostateczna decyzja.Do tego czasu nikt Pani nie zagwarantuje daty wyprodukowania auta.
ca5tor
Posty: 35
Rejestracja: 10 sie 2018, 15:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: ca5tor »

Dzisiaj info od dilera- samochód zamówiony we wrześniu - na 14 tydzień jeszcze nie zatwierdzony, ale w maju to realny termin odbioru auta. Premium z DSG
Krysztof
Posty: 86
Rejestracja: 20 sty 2019, 15:38

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Krysztof »

Z rozmowy z dealerem uzyskałem info że T-rock z maja 2018r. pojawi się na początku lutego.Co do tegorocznych zamówień to końcówka 2019r.
polmos
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2019, 18:34

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: polmos »

Czesc, mam do was pytanie. :) Bowiem przyszedł czas na odbiór, jednakże dealer nie dotrzymał terminu dostawy samochodu. Odbieram fałweja wyprodukowanego w 2018 w roku 2019 (gdzie już tracę!) stąd zastanawiam się czy podlega pod wyprzedaż rocznika 2018? Czy ktoś z was dostał jakaś rekompensatę? Dealer twierdzi że walczy z ,,góra" o jakieś rekompensaty ale chcę wiedzieć jak to u was jest/było. Dodam, że nie będę się godzić na to, że auto nie zalapie się na rabat z wyprzedazy bo czym różni się od aut które ewentualnie stoją na placach dealerów z rocznika 2018? Dajcie znać!!! :)
Krysztof
Posty: 86
Rejestracja: 20 sty 2019, 15:38

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Krysztof »

Jedno jest pewne obdzwoniłem większość dealerów w Polsce i nie ma T- rocków 1.5 ,jedynie w silniku 1.0 które się nie za bardzo sprzedają.Jedyne wyjście to rezygnacja z zakupu bo na rabat z uwagi na zainteresowanie nie ma co liczyć.Mialem tak samo z Passatem , usłyszałem od dealera że żadnego rabatu bo i tak się sprzeda.Wybrałem T rocka zamówionego 2018 wyprodukowanego w styczniu 2019 więc nie ma tyłów na roczniku.Pozdrawiam
Krysztof
Posty: 86
Rejestracja: 20 sty 2019, 15:38

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Krysztof »

A Passat w marcu będzie miał lift co sprzedający w rozmowie pominął .Więc straciłby na roczniku i na lifcie.
polmos
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2019, 18:34

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: polmos »

A co z innymi modelami np golf czy polo?
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: paulr »

N t roc nie ma nawet wyprzedazy rocznika
ODPOWIEDZ