Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Andrea52
Posty: 106
Rejestracja: 07 lip 2021, 16:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Andrea52 »

Przepraszam, że nie napisałem na temat.
KoxiBossV2
Posty: 10
Rejestracja: 27 paź 2021, 21:07
Lokalizacja: Łódź

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: KoxiBossV2 »

gzesio2 pisze: 05 gru 2021, 11:44 Czy jest ktoś kto zamawiał we wrześniu i ma potwierdzony tydzień produkcji?
Cześć, ja zamówiłem koniec sierpnia. Wyprodukował się 29 listopada, obecnie w transporcie do Niemiec więc głowa do góry. Niedługo powinien pojawić się numer nadwozia.
T-ROC Advance 1.5 TSI DSG + pakiet drogowy + pakiet komfortowy + pakiet design + elektryczna klapa + kamera cofania.
Drugie auto Passat B8 FL Elegance 2.0 TSI 190km DSG + światła matrycowe i head up display.
juszczynka
Posty: 8
Rejestracja: 15 paź 2021, 10:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: juszczynka »

gzesio2 pisze: 05 gru 2021, 11:44 Czy jest ktoś kto zamawiał we wrześniu i ma potwierdzony tydzień produkcji?
Zamawiany pod koniec sierpnia, potwierdzony termin produkcji dopiero na 51 tydzień roku :shock:
Ale czekam cierpliwie,mam nadzieję że na koniec stycznia będzie na miejscu.
Kumeika
Posty: 24
Rejestracja: 06 wrz 2021, 15:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Kumeika »

juszczynka pisze: 06 gru 2021, 12:18
gzesio2 pisze: 05 gru 2021, 11:44 Czy jest ktoś kto zamawiał we wrześniu i ma potwierdzony tydzień produkcji?
Zamawiany pod koniec sierpnia, potwierdzony termin produkcji dopiero na 51 tydzień roku :shock:
Ale czekam cierpliwie,mam nadzieję że na koniec stycznia będzie na miejscu.
To jest niesamowite, jak różnie oni produkcję zatwierdzają. Niektórzy na potwierdzenie terminu produkcji czekają dwa tygodnie, inni po dwa miesiące od zamówienia.
Pewnie część zależy od wyposażenia, ale nie może to być jedyny czynnik.
Umberto
Posty: 33
Rejestracja: 03 gru 2021, 20:06

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Umberto »

[/quote]
To jest niesamowite, jak różnie oni produkcję zatwierdzają. Niektórzy na potwierdzenie terminu produkcji czekają dwa tygodnie, inni po dwa miesiące od zamówienia.
Pewnie część zależy od wyposażenia, ale nie może to być jedyny czynnik.
[/quote]

Zamawiałem w połowie czerwca. Kolega miesiąc po mnie. Wstępnie obaj mieliśmy zatwierdzoną produkcję na 41 tydzień. Później ja na 46, on 48. Ostatecznie mój wyprodukowano w 46, a jego przesunęli na 50 tydzień. Wersje bardzo podobne.
NowyX
Posty: 56
Rejestracja: 17 sie 2021, 18:17

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: NowyX »

Andrea52 pisze: 05 gru 2021, 21:16 Przepraszam, że nie napisałem na temat.
Andrea52! Spoko i luzik. W tym co napisałeś jest coś na rzeczy. Często coś co pozornie ściśle nie dotyczy tematu wywołuje w nas ciekawe refleksje na poboczu głównego wątku.I to jest tu moim zdaniem też jak najbardziej o.k.
Pozdrówka!
Kumeika
Posty: 24
Rejestracja: 06 wrz 2021, 15:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Kumeika »

Ja zamawiałam w połowie czerwca i wciąż czekam.
Znajomy zamawiał na początku lipca, różnica tylko w kolorze, i już jeździ od kilku tygodni. Fakt, dwa różne miasta i dealerzy.
Umberto pisze: 07 gru 2021, 12:04
To jest niesamowite, jak różnie oni produkcję zatwierdzają. Niektórzy na potwierdzenie terminu produkcji czekają dwa tygodnie, inni po dwa miesiące od zamówienia.
Pewnie część zależy od wyposażenia, ale nie może to być jedyny czynnik.
[/quote]

Zamawiałem w połowie czerwca. Kolega miesiąc po mnie. Wstępnie obaj mieliśmy zatwierdzoną produkcję na 41 tydzień. Później ja na 46, on 48. Ostatecznie mój wyprodukowano w 46, a jego przesunęli na 50 tydzień. Wersje bardzo podobne.
[/quote]
gzesio2
Posty: 13
Rejestracja: 02 paź 2021, 12:31

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: gzesio2 »

Kumeika pisze: 07 gru 2021, 16:10 Ja zamawiałam w połowie czerwca i wciąż czekam.
Znajomy zamawiał na początku lipca, różnica tylko w kolorze, i już jeździ od kilku tygodni. Fakt, dwa różne miasta i dealerzy.
Umberto pisze: 07 gru 2021, 12:04
To jest niesamowite, jak różnie oni produkcję zatwierdzają. Niektórzy na potwierdzenie terminu produkcji czekają dwa tygodnie, inni po dwa miesiące od zamówienia.
Pewnie część zależy od wyposażenia, ale nie może to być jedyny czynnik.

Czy przypadkiem zamówienie tj czas realizacji nie zależy od dealera tzn gdzie sie zamawiało? Coraz bardziej tak to wygląda.
syl.via
Posty: 16
Rejestracja: 14 lip 2021, 13:49

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: syl.via »

Czy ktoś z 46 lub 47 tygodnia produkcji ma jakieś info czy samochody są już w transporcie?
T-ROC 1.5 TSI DSG, wersja Premium Rline, kolor Indium
Gregorykoszalin
Posty: 7
Rejestracja: 01 wrz 2021, 17:55

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Gregorykoszalin »

mój wyprodukowany w 47 tygodniu, info od dilera z piątku jeszcze niezaładowany na statek
ODPOWIEDZ