Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Anjuna
Posty: 43
Rejestracja: 19 gru 2021, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Anjuna »

Witajcie, jak dobrze czytam przy obecnym kryzysie półprzewodnikowym w największym dole jest Skoda, gdzie czas oczekiwania na auta to już horrendalne wartości bliższe 9-12 miesiącom. Jak to wygląda teraz z Volkswagenem, który jak wiadomo - ma z oczywistych względów fory w grupie VAG? Jak wygląda teraz czas oczekiwania na takiego T-Roca, pytanie głównie do tych, co zamawiali w grudniu :)

Sprawa mnie ciekawy tym bardziej, że widzę do konfiguratora wpadł już FL, więc pewnie ci co czekali na refresha się rzucili do salonów :)
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: baxior »

Chyba w grudniu nikt nie zamówił, z tego co pamiętam to jakoś w listopadzie chyba salony zaprzestały przyjmowania zamówień. Chyba, że się mylę.
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
Anjuna
Posty: 43
Rejestracja: 19 gru 2021, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Anjuna »

To zatem listopadowi - jak to u was wygląda? :)
Mistrzprostej03
Posty: 2
Rejestracja: 09 gru 2021, 17:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Mistrzprostej03 »

Hej jakieś info co do t rock ów zapakowanych na lawety 7.12 do poznania?
Ziomekatomek
Posty: 243
Rejestracja: 22 sie 2021, 12:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ziomekatomek »

Anjuna pisze: 19 gru 2021, 23:40 To zatem listopadowi - jak to u was wygląda? :)
Nie wygląda, bo we wrześniu zaprzestano przyjmowania zamówień. W Niemczech wcześniej, w Polsce później.

Na polifta raczej nikt się nie rzuca. Salony muszą najpierw demówki dostać. Zamawianie w ciemno, bez jazdy próbnej i macania trąci desperacją.
Misha91
Posty: 85
Rejestracja: 19 wrz 2021, 19:52
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Misha91 »

Słuchajcie wczoraj pojawił mi się VIN, dziś instrukcja obsługi. Co dalej? Jakieś info odnośnie transportu też mi się pojawi gdzieś?
Ziomekatomek
Posty: 243
Rejestracja: 22 sie 2021, 12:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ziomekatomek »

Misha91 pisze: 20 gru 2021, 11:52 Słuchajcie wczoraj pojawił mi się VIN, dziś instrukcja obsługi. Co dalej? Jakieś info odnośnie transportu też mi się pojawi gdzieś?
Nie. Dealer zadzwoni.
Misha91
Posty: 85
Rejestracja: 19 wrz 2021, 19:52
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Misha91 »

Ziomekatomek pisze: 20 gru 2021, 12:56
Misha91 pisze: 20 gru 2021, 11:52 Słuchajcie wczoraj pojawił mi się VIN, dziś instrukcja obsługi. Co dalej? Jakieś info odnośnie transportu też mi się pojawi gdzieś?
Nie. Dealer zadzwoni.
Ok w takim razie dzwonił dziś więc czekam
Chyba już bliżej niż dalej
TomaszKierowca
Posty: 8
Rejestracja: 18 gru 2021, 11:37

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: TomaszKierowca »

Misha91 pisze: 19 gru 2021, 10:05 Mój też ma dotrzeć po nowym roku. Ale o wzroście cen nie słyszałem. Nie będę zgadzal się na inną ofertę na pewno. Co mnie obchodzi że cena wzrosła skoro ja podpisywałem i godziłem się na inną cenę.
Nie chodzi o cene auta, ona pozostaje bez zmian. Leasing się zmienia, będzie droższy. Tak to wygląda w moim przypadku.
TomaszKierowca
Posty: 8
Rejestracja: 18 gru 2021, 11:37

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: TomaszKierowca »

Unrealk pisze: 19 gru 2021, 13:41 Tak jak wyżej, sam podpisywałem umowę zanim odebrałem auto (ciagle czekam i liczę ze do świąt się uda). Dealer sam zaproponował spisanie papierów teraz żeby uniknąć zmiany ceny kolejny raz, bo cena podskoczyła w grudniu już. Zmieniam auto w ramach leasingu easy drive, wiec różnica w cenie odbiła się na wartości wykupu, co mnie zupełnie nie interesuje bo za 3 lata oddaje trocka. Widać co dealer to inna taktyka, jeden skubie ile się da, drugi probuje być pomocny.
Mi zaproponowano spisanie wszystkich dokumentów ale jak do końca roku auto nie zjedzie do Polski to można te kwity dot. leasingu wyrzucić do kosza i trzeba tworzyć na nowo. Zaznaczam, nie chodzi o wartość auta tylko o warunki leasingu.
ODPOWIEDZ