Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Siwy Gliwice
Posty: 17
Rejestracja: 12 lut 2024, 18:36

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Siwy Gliwice »

Zbyszku, gratuluję 🥂
Cieszę się, że śmigasz już nowym autem!

Marku, Ty też ze swoim egzemplarzem przeszłeś niezłą historię… Ale wszystko u ciebie w zmierza w dobrym kierunku💪👍 W twoim przypadku skończyło się nawet lepiej niż planowałeś 😉

W salonie powiedziano mi, że teraz samochody szybciej docierają do klientów. Ja jestem ze Śląska i swojego zamówiłem w salonie w Świętochłowicach. Powiedziano mi że Auto ma być pod koniec maja. Po drodze jednak wydarzyła się ciekawa historia:
Jeden z moich kolegów pracuje w salonie Volkswagena. Powiedział mi, że dobrze jest podzwonić po różnych salonach i popytać o oferty. Więc zadzwoniłem do kilku z nich. Okazało się że w salonie w Koszalinie zaproponowano mi cenę niższą o 5000 zł niż na Śląsku. Stwierdziłem więc, że za 5000 opłaca mi się jechać do Koszalina🫢
Musiałem jednak zrezygnować z mojego zamówienia w Świętochłowicach. Będę jechał po moje Auto ze Śląska nad morze.
Zidi
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2024, 11:37

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Zidi »

Witam wszystkich, Właśnie się zarejestrowałem i będę tu zaglądał z racji że 16.02 złożyłem zamówienie tak czytam o czasie oczekiwania ,mi w salonie powiedzieli że powinien być koniec maja i w zamówieniu mam taki zapis że samochód będzie gotowy do odbioru najróżniej 31.05 2024.
Czy tak może być /
Zbigniew L
Posty: 101
Rejestracja: 09 cze 2023, 14:48

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Zbigniew L »

Może i tak być, że koniec maja. A może i być sierpień lub wrzesień 🙃🙄
Aro
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2024, 8:20

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Aro »

W temacie oczekiwania na auto to ciekawostka ode mnie. Zamówiłem swoją sztukę 26 czerwca, auto wyprodukowano 30 listopada 2023, a odbieram dopiero w ten piatek. Samochód wyruszył z portu dopiero 24 stycznia. Na zamówieniu miałem zapis, że auto będzie najpóźniej 15 grudnia do odbioru.
Marek24pu
Posty: 14
Rejestracja: 08 lis 2023, 20:30

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Marek24pu »

Mój długi czas oczekiwania na samochód dobiega końca. Początek tygodnia odbiór. Zarejestrowany i ubezpieczony. Przypomnę, że pierwsze zamówienie po kilku miesięcznym oczekiwaniu i przesuwaniu terminu odbioru anulowałem. Zmieniłem dealera i kupiłem samochód już wyprodukowany. Miesiąc czasu od daty produkcji do odbioru.
Wojas
Posty: 3
Rejestracja: 03 cze 2023, 9:45

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Wojas »

Obserwuję to forum od 8 maja 2023 roku, kiedy zamówiłem mojego T-Roca. Brawo dla Zbigniew L i Robak92 za cierpliwość. Ja swój odebrałem 23.08 - to był piękny i niezapomniany dzień, ale tylko 4 miesiące czekania. Chociaż miało być w listopadzie, ale ostatecznie udało się wcześniej. Takze nie traćcie nadziei, bo T-Roc w jakiejkolwiek konfiguracji daje mega frajdę! Warto czekać. Śmigam moim już ponad 7tysi i radochy nie ubywa! Pozdrowienia dla oczekujących i Pana Zbigniewa L oraz Robaka😊
T-Roc Style, 1.5TSI 110kW/150KM, manual, lakier srebrny „Pyrit”z czarnym dachem, Pakiet Comfort, zamówiony 08.05.23
Zbigniew L
Posty: 101
Rejestracja: 09 cze 2023, 14:48

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Zbigniew L »

Wojas wielkie dzięki, od końca grudnia do dziś 3300 km frajdy, {pierwsza wymiana oleju po 2000 tyś) Autko odpłaci bezawaryjną pracą. Czekałem 7 miesięcy więc tym bardziej trzeba dbać.
Wszystkim oczekującym - wytrwałości a zastanawiającym serdecznie polecam ten samochód. Wojas pozdrawiam serdecznie i miliona km w kołach 🤗👍
Siwy Gliwice
Posty: 17
Rejestracja: 12 lut 2024, 18:36

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Siwy Gliwice »

Informacja ode mnie dosłownie z ostatniej chwili:
Kilka minut temu zadzwoniła do mnie sympatyczna pani Małgosia z Koszalina i poinformowała mnie, że samochód wypakował się w Endem w Niemczech😳😳😳😳
Stwierdziła, że potrzebujemy jeszcze około trzech tygodni. Naprawdę nie spodziewałem się że to wszystko tak przyspieszy 🙂
Jestem w szoku, bo samochód był zamówiony 30 stycznia.

Pisze, bo wiem że po mnie i przede mną wielu z was zamawiało swoje samochody więc głowa do góry ! Chyba rzeczywiście coś się ruszyło w sprawie produkcji.
Pozdrawiam 👋
Zbigniew L
Posty: 101
Rejestracja: 09 cze 2023, 14:48

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Zbigniew L »

Bo w Koszalinie pewnie szybciej :)))
Siwy Gliwice
Posty: 17
Rejestracja: 12 lut 2024, 18:36

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Siwy Gliwice »

Zbyszku…
Czy Ty przypadkiem kupowałeś w Koszalinie ?🤔
ODPOWIEDZ