Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
jacoob
Posty: 38
Rejestracja: 28 gru 2022, 19:41
Lokalizacja: EL

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: jacoob »

Panowie, zauważyłem, że największe opóźnienie mają Ci, którzy zamówili T-Roca w wersji Style. Zaczynam powoli przypuszczać, że powodem może być wzór felg.
Ponad miesiąc temu zamówiłem auto na felgach Johannesburg 17", częściowo lakierowane na czarno i do dnia dzisiejszego nic nie ruszyło się, nawet producent nie określił przewidywanego terminu produkcji - dealer cały czas ma w systemie jedynie info o złożeniu zamówienia.

Na otomoto, w salonie czy na ulicy ani razu nie spotkałem jeszcze T-Roca na takim wzorze felg, tak jakby wcale nie były one dostępne w ofercie. Jak już to widuje egzemplarze na standardowych 16, bądź na 17 Johannesburg całych srebrnych.

A Wy na jakich felgach zamówiliście swoje VW?
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Mun pisze: 01 lut 2023, 21:06 Daro2 , coś czuję że Twój diler ściemnia temat , bo rzeczywiście logiki w tym nie ma absolutnie żadnej. Zgadzam się z Indi. A że zapytam, masz ten nr listu przewozowego czy jedynie diler oznajmił Ci że jest nie podając go ?
Mam, przysłał mi kopię, stoi w porcie od 24 listopada
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Awatar użytkownika
Y@rek
Posty: 100
Rejestracja: 30 gru 2022, 21:20

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Y@rek »

Mój dzisiaj dostał VIN, ale to pewnie słabe pocieszenie?
Zamówienie z połowy listopada 2022
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Y@rek pisze: 01 lut 2023, 21:37 Mój dzisiaj dostał VIN, ale to pewnie słabe pocieszenie?
Zamówienie z połowy listopada 2022
Jak dostał Vin to znaczy że został wyprodukowany, teraz czekać na transport
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Awatar użytkownika
Y@rek
Posty: 100
Rejestracja: 30 gru 2022, 21:20

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Y@rek »

Czekanie na transport to chyba najgorsze. Latem zamówię wczasy w Portugalii, aby popatrzeć na auto przez płot :)
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

jacoob pisze: 01 lut 2023, 21:20 Panowie, zauważyłem, że największe opóźnienie mają Ci, którzy zamówili T-Roca w wersji Style.
Ja czekam na RLine więc nie ma reguły
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Y@rek pisze: 01 lut 2023, 21:41 Czekanie na transport to chyba najgorsze. Latem zamówię wczasy w Portugalii, aby popatrzeć na auto przez płot :)
No i tu też nie ma reguły, i nikt tego nie wie czym oni się kierują, jedne ładują od razu inne stoją tygodniami, nie pisze tu o moim bo ja to już jestem rekordzistą😉
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: baxior »

jacoob pisze: 01 lut 2023, 21:20

Na otomoto, w salonie czy na ulicy ani razu nie spotkałem jeszcze T-Roca na takim wzorze felg, tak jakby wcale nie były one dostępne w ofercie. Jak już to widuje egzemplarze na standardowych 16, bądź na 17 Johannesburg całych srebrnych.

A Wy na jakich felgach zamówiliście swoje VW?
Akurat felgi to najmniejszy problem w produkcji.
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
andy1951
Posty: 214
Rejestracja: 07 cze 2022, 20:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: andy1951 »

Daro2 pisze: 01 lut 2023, 21:39
Y@rek pisze: 01 lut 2023, 21:37 Mój dzisiaj dostał VIN, ale to pewnie słabe pocieszenie?
Zamówienie z połowy listopada 2022
Jak dostał Vin to znaczy że został wyprodukowany, teraz czekać na transport
Mój dostał VIN we wrześniu Troc-a odebrałem 16 stycznia.
VIN otrzymuje samochód w czasie produkcji co nie oznacza braku jakieś części i oczekuje tak jak mój 3 miesiące.
Galux20
Posty: 413
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Galux20 »

Y@rek pisze: 01 lut 2023, 21:41 Czekanie na transport to chyba najgorsze. Latem zamówię wczasy w Portugalii, aby popatrzeć na auto przez płot :)
Podpowiadam wynajem lawety , a może wrócisz z trocem.
1.5 DSG 6,0 spalanie
ODPOWIEDZ