Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
andy1951
Posty: 215
Rejestracja: 07 cze 2022, 20:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: andy1951 »

Daro2 pisze: 11 lut 2023, 15:17
Y@rek pisze: 11 lut 2023, 14:43 Wydaje mi się, że polski rynek nie jest bardzo atrakcyjny dla właściciela VW. Przeanalizowałem kilka cenników dostępnych w internecie dla Holandii, Belgii, Francji, Włoch i oczywiście Niemiec. W przeliczeniu na euro polskie ceny na tle rynków Europy Zachodniej są dla VW relatywnie niskie i chyba dlatego jesteśmy trochę inaczej traktowani.
Teraz żałuję że nie zamówiłem auta w Niemczech, przypuszczam że już bym kilka miesięcy nim jeździł :lol:
A przypuszczasz jak by cię to kosztowało chyba więcej niż możesz przypuszczać ubezpieczyć musiałbyś w Niemczech zarejestrować
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: baxior »

We connect plus w pełnej opcji jest darmowy tylko rok, LUDU!!!! Nie 2 lata, nie 3 lata i nie ma nic wspólnego z gwarancją. Jeśli ktoś chce w pełni korzystać dalej po roku to musi w sklepie VW zapłacić!!!
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
Braders
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Braders »

Nieprawda. Nic nie płaciłem i licencja na we connect plus jest aktywna do 31.12.2025 r.
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Co to ma wspólnego na oczekiwanie na auto? Może trzeba założyć inny wątek?
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Asureus
Posty: 19
Rejestracja: 09 gru 2022, 11:39

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Asureus »

Drodzy forumowicze, czy ktoś z Was otrzymał może informację od dilera na temat dostaw aut, które 1 lutego były wypakowane w Emden? Ile może trwać transport z Niemiec do Poznania? Bo mijają już niemal 2 tygodnie i cisza, diler jak zwykle nic nie wie i nic nie słyszał.
Waneta_PL
Posty: 14
Rejestracja: 07 gru 2022, 20:45

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Waneta_PL »

Witam
Info przed chwilą moje auto w Poznaniu.....
Asureus
Posty: 19
Rejestracja: 09 gru 2022, 11:39

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Asureus »

O dziękuję, to jest nadzieja. A auto też z dostawy do Emden ok 1 lutego? Czy wcześniejszej?
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

no mój też okazało się że jest już w Emden :D

dziwna sprawa bo patrząc na statek to nie wypływał z Setubal a z jakiegoś portu Leixoes, nie ważne..

teraz tylko pewnie droga pociągiem do Poznania i później do dilera.. tylko że stoi już od 1 lutego, no ale już zapewne bliżej niż dalej
Asureus
Posty: 19
Rejestracja: 09 gru 2022, 11:39

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Asureus »

bazylosss pisze: 13 lut 2023, 14:29 no mój też okazało się że jest już w Emden :D

dziwna sprawa bo patrząc na statek to nie wypływał z Setubal a z jakiegoś portu Leixoes, nie ważne..

teraz tylko pewnie droga pociągiem do Poznania i później do dilera.. tylko że stoi już od 1 lutego, no ale już zapewne bliżej niż dalej
Z dwóch wypowiedzi wcześniej płynie nadzieja, że już może jest w Polsce.
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Dowiedz się może akurat 🙂

Ale widać że coś tam się zmienia bo wysyłka z innego portu niż Setubal, wiec może jakoś pomału opanowują ten burdel który mają z wysyłkami…

Ktoś może powiedzieć czy z Emden on jedzie pociągiem do PL? Czy może Lohra do Polski na płac VW?
ODPOWIEDZ