Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Driver
Posty: 27
Rejestracja: 02 mar 2023, 11:24

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Driver »

jacoob pisze: 16 mar 2023, 19:45
Driver pisze: 02 mar 2023, 11:41 Witam,

Zamówienie złożyłem 09 września u Krotoskiego w Nadarzynie. T-Roc FL, Style 1.5TSI, kolor Indium Grey, skrzynia DSG, kamera, hak, zestaw naprawczy, side asisst, elektryczna klapa.

W umowie informacja, ze samochód będzie gotowy do odbioru najpóźniej do 31 marca 2023 ale chyba nic z tego na dzień dzisiejszy. Jak się kontaktowałem na początku roku z dealerem to dostałem info, że auto ma planowaną produkcje na 11 tydzień tego roku ale jeszcze nie zatwierdzoną i musimy czekać. Także czekam z niecierpliwością.

Na MyVolkswagen od soboty, też poznikały mi dane i zostało tylko pole Vin( Nieznany). Nie mogę nawet już podejrzeć swojego wyposażenia bo wyskakuje informacja że podgląd niedostępny.

Pozdrawiam
Dostałeś jakieś informacje o produkcji Twojego auta? U mnie zatwierdzony był termin na 11 tydzień, lecz produkcja jeszcze nie ruszyła (przynajmniej sprzedawca nic nie widzi w systemie).
Nie dostałem żadnej informacji od dealera, że jest jakakolwiek obsuwa
Vw T-roc FL Style 1.5 TSI DSG, Indium Grey. Wyposażenie ( Pakiet Comfort, hak, kamera, elektryczna klapa, System Easy Open & Close z alarmem, side assist). Zamówiony 09.09.2022
Galux20
Posty: 413
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Galux20 »

Wczoraj rozmawiałem z salonem.
Auto u nich, chciałbym odebrać auto w poniedziałek
A oni, że go nie zdążą przygotować, posprzątanie auta, wyzerowanie licznika tyle zabiera czasu?
Maciej odebrałeś swój?
1.5 DSG 6,0 spalanie
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

Galux20 pisze: 19 mar 2023, 10:56 Wczoraj rozmawiałem z salonem.
Auto u nich, chciałbym odebrać auto w poniedziałek
A oni, że go nie zdążą przygotować, posprzątanie auta, wyzerowanie licznika tyle zabiera czasu?
Maciej odebrałeś swój?
Auto w leasingu czy za gotówkę ? Co z rejestracja samochodu ? Składałeś upoważnienie czy blachy bierzesz na siebie ? Jak leasing to oni będą ogarniać rejestrację a to tez dzień, dwa - zależy od urzędu.
Edyta
Posty: 63
Rejestracja: 22 wrz 2022, 12:25

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Edyta »

Mój przyjechał w piątek rano, był gotowy do odbioru w czwartek - tak jak VDR napisał chwilę to trwa, najpierw muszą dostać przelew od Ciebie lub od leasingu, rejestracja itd, zakładam że zerowy przegląd i mycie to już drobiazg.
Galux20
Posty: 413
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Galux20 »

Leasing wplacony w tamtym roku.
1.5 DSG 6,0 spalanie
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Prawie po czterech miesiącach, zakurzone z pajęczynami moje auto rozpoczęło podróż do Niemiec, całkowity czas oczekiwania od zamówienia do odbioru na pewno przekroczy pełny rok
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Daro

Najdłużej czekający na T-Roca w Polsce 😉😉

To teraz już bliżej niż dalej…

Odbierzesz przynajmniej na wiosnę na letnich oponach bez kombinowania z zimówkami 😉
Waneta_PL
Posty: 14
Rejestracja: 07 gru 2022, 20:45

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Waneta_PL »

Witam
Daro2 powiem tak ja czekałem prawie 8 miesięcy ale naprawdę warto było czekać.
Po trzech tygodniach użytkowania jestem mega zadowolony silnik 1,5 i skrzynia DSG robi robotę, auto jest zwarte i zwinne, nie wiem jak ci to napisać ale dla mnie jeździ sie super a przesiadłem się z Nissana Qashqai 1.2 pomijam tu nędzny silnik który dużo palił i nie jechał ale samo auto które prowadziło się jak taczkę żadnej frajdy.
pozdrawiam
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Waneta_PL pisze: 19 mar 2023, 19:18 Witam
Daro2 powiem tak ja czekałem prawie 8 miesięcy ale naprawdę warto było czekać.
Po trzech tygodniach użytkowania jestem mega zadowolony silnik 1,5 i skrzynia DSG robi robotę, auto jest zwarte i zwinne, nie wiem jak ci to napisać ale dla mnie jeździ sie super a przesiadłem się z Nissana Qashqai 1.2 pomijam tu nędzny silnik który dużo palił i nie jechał ale samo auto które prowadziło się jak taczkę żadnej frajdy.
pozdrawiam
Tu akurat mam doświadczenie z tymi silnikami, bo miałem Leona 1,4 150km w DSG i teraz mam Leona z silnikiem 1.5 150km więc tu dla mnie nie będzie są szoku. Ale z mojego doświadczenia 1.4 o wiele lepiej pracował niż 1,5 mniejsza turbo dziura silnik ciszej pracował i miał że tak powiem większą kulturę pracy, oczywiście to jest moje odczucie. Co do osiągów to na pewno będzie gorzej niż w Leonie, ale z tym się godziłem zamawiając T-ROCA
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

bazylosss pisze: 19 mar 2023, 19:00 Daro

Najdłużej czekający na T-Roca w Polsce 😉😉

To teraz już bliżej niż dalej…

Odbierzesz przynajmniej na wiosnę na letnich oponach bez kombinowania z zimówkami 😉
Długo czekałem na taką informację🙂
Myślę że chociaż te portugalskie pająki wysprzątali😁 mam nadzieję że za miesiąc odbiorę.
Przy okazji zapytam czy decydowaliście się na ceramikę zaraz po zakupie?
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
ODPOWIEDZ