Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Docent
Posty: 9
Rejestracja: 13 paź 2022, 19:42

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Docent »

Dzisiaj dostałem informacje od dilera, że transport kolejowy ruszył z Emden.
c3c
Posty: 66
Rejestracja: 06 cze 2022, 23:22

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: c3c »

baxior pisze: 14 paź 2022, 13:46 Pociągi na pusto nie jeżdżą, zbierze się więcej to przyjadą😉
Początek produkcji mojego przypadał na 12 września i już od kilku dni jest u mnie, więc coś musi być "nie teges", skoro jeszcze nie dotarł.
Docent
Posty: 9
Rejestracja: 13 paź 2022, 19:42

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Docent »

A kiedy zamawiałeś? Według mnie cała ta sytuacja z transportem jest dziwna. Może zależy to od konfiguracji, nie mam pojęcia. Może auto, które zamówiłeś było dostępne od ręki.
c3c
Posty: 66
Rejestracja: 06 cze 2022, 23:22

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: c3c »

Nie sądzę, żeby było dostępne od ręki, bo trochę do niego dołożyłem gadżetów, ale kto wie ;) Zamawiałem pod koniec kwietnia. Powiedziano mi, że produkcja przewidywana jest na 37 tydzień, a do odbioru będzie w okolicach 10 października. Potem nagle termin produkcji zmienił się na jakiś abstrakcyjny, i zacząłem się obawiać, czy w ogóle w tym roku zdążą, ale koniec końców okazało się, że na początku października był już w Polsce.
marko_o
Posty: 19
Rejestracja: 18 lip 2022, 7:12

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: marko_o »

c3c pisze: 07 paź 2022, 6:19
c3c pisze: 06 paź 2022, 20:01 Zamówiony w VW Plichta Gdynia. Wersja Style 1.5 DSG z pakietem Black Style i praktycznie wszystkim co jest do wyboru...
A dokładniej:
- pakiet Comfort,
- pakiet Style,
- pakiet Black Style,
- IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix ,
- fotel kierowcy ergoActive,
- "Pakiet IQ." Drive Travel Assist Medium,
- autoalarm,
- kamera cofania,
- Keyless Access - bezkluczykowy dostęp i uruchamianie samochodu,
- system Easy Open & Close z alarmem,
- system nawigacji Discover Pro z usługą "Streaming&Internet", z wyświetlaczem 9,2".
Odwieczny dylemat pomijając dywagacje nowy czy second-hand czy doposażyć na max czy wziąć wyższy model. Tiguan kusi jak cholera ;) Autentycznie mnie cieszy, że i Polaka stać wreszcie kupic dobrze wyposażony model a nie golasa jak to mialo najczesciej miejsce kiedys.
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: baxior »

Docent pisze: 14 paź 2022, 16:27 A kiedy zamawiałeś? Według mnie cała ta sytuacja z transportem jest dziwna. Może zależy to od konfiguracji, nie mam pojęcia. Może auto, które zamówiłeś było dostępne od ręki.
W fabryce nie ma aut dostępnych od ręki, od ręki to może być u dilera.
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Ktoś z oczekujących ma jakieś info odnośnie dostaw swojego auta? Czy dalej dilerzy nic nie wiedzą?
Edyta
Posty: 63
Rejestracja: 22 wrz 2022, 12:25

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Edyta »

Dziś na stronie vw wyświetliła mi się plansza "aktywuj we connect", dostałam też potwierdzenie od dealera że dzisiaj zakończyli produkcję :)
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Edyta pisze: 18 paź 2022, 15:07 Dziś na stronie vw wyświetliła mi się plansza "aktywuj we connect", dostałam też potwierdzenie od dealera że dzisiaj zakończyli produkcję :)

To gratulacje, ta produkcja to jakaś żenada… doradcy nic powiedzieć nie potrafią sensownego, paranoja normalnie…
Patkaakat
Posty: 12
Rejestracja: 18 paź 2022, 19:33

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Patkaakat »

Cześć !
Czy komuś przypada produkcja na 44 tydzień roku ? 3 czerwca zamawiałam samochód tydzień temu łaskawie dealer poinformował mnie ze produkcja przypada na 44 tydzień. Słyszałam ze w międzyczasie ma być jakiś przestój produkcji. Obawiam się ze mój t-rok nie przyjdzie nawet i w lutym 🤣 zamawiałam rline automat 1,5 z bogatym wyposażeniem
ODPOWIEDZ