Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
alex2205
Posty: 20
Rejestracja: 21 wrz 2022, 15:44

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: alex2205 »

Braders pisze: 29 wrz 2022, 22:29 Mój jest zamówiony w czerwcu i przyjedzie ..... Bóg jeden wie kiedy. Więc nie wierz w to co mówią przy zamówieniu.
Przy zamówieniu podawali widełki czasowe grudzień/luty, na razie dostaliśmy informację kiedy będzie produkowany, a tak naprawdę kiedy przyjdzie to wiadomo wyjdzie w praniu :)
Indi
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2022, 21:05

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Indi »

alex2205 pisze: 30 wrz 2022, 8:18 Przy zamówieniu podawali widełki czasowe grudzień/luty, ........
T Roc zamówiony 27 czerwca (diler Stare Miasto k/Konina) na dzień dzisiejszy w MyVolkswagen VINu brak. W salonie nie znają przyczyny nie przystąpienia do produkcji.
Z informacji uzyskanych od dilera od około połowy listopada do połowy stycznia jest przerwa w produkcji w Portugali.
Mój zamówiony, może być produkowany w każdej chwili, produkcja może też przesunąć się na stycznia 2023.
T-Roc Style 1.5 DSG Ascot Gray+Czarny, Pakiet Komfort, System Easy Open & Close z alarmem, Szyby przyciemniane, Kierownica podgrzewana, Kamera Cofania, Travel Assist High. Zamówiony 27.06.2022r., produkcja 19tydz.2023 r., odebrany 23.06.2023 r.
andy1951
Posty: 214
Rejestracja: 07 cze 2022, 20:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: andy1951 »

Na stronie MyVolkswagen nie ukaże się VIN to Poska strona ja zamówiłem VW T roc 20 mają produkcja miała się odbyć 39 tydzień ale już w 37 tygodniu pokazał się VIN ukończono produkcję i samochód czekał na transport
Trochę to dziwne diler ma program w którym. może sprawdzić bieżący stan zamówienia
Braders
Posty: 142
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Braders »

Mój miał być pierwotnie produkowany w 31, potem 35, produkcja zaczęła się w 36 i trwa po dziś dzień...... Diler widzi tyle, że jest na montażu nadwozia..... Sam nie wiem czy go odbiorę jeżeli dotrze pod koniec listopada lub w grudniu.

Na myvolkswagen od cw 36 jest vin. Zniknęła wizualizacja, która była widoczna od początku po wpisaniu nr komisji.
andy1951
Posty: 214
Rejestracja: 07 cze 2022, 20:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: andy1951 »

Jak jest Vin to znaczy ze wyprodukowany byc moze stoi na parkingu i czeka na jakas czesc
Braders
Posty: 142
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Braders »

Czyli nie jest wyprodukowany.
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Indi pisze: 30 wrz 2022, 9:55
alex2205 pisze: 30 wrz 2022, 8:18 Przy zamówieniu podawali widełki czasowe grudzień/luty, ........

Z informacji uzyskanych od dilera od około połowy listopada do połowy stycznia jest przerwa w produkcji w Portugali.


a to ciekawe bo mój diler mówił że 31-33 tydzień miała być jakaś przerwa w produkcji, teraz z tego co mówisz jakaś kolejna i dużo dłuższa jak widać...

ciekawe czy te auta które stoją na placu i czekają chuj wie na co w ogóle do tego listopada wypłyną z tej Portugalii ...
Red
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2022, 18:23

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Red »

Samochód zamówiony w czerwcu obecnie stan w produkcji. Na zamówieniu data odbioru do 30.09.2022. Od dealera info, że na produkcji jest kłopot z czujnikami martwego pola. Termin zakończenia produkcji nieznany 🤬. Do tego doliczyć 3 tygodnie na transport
Braders
Posty: 142
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Braders »

Czegoś jeszcze brakuje. Ja nie mam blissa zamówionego. Witamy w klubie.
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

dobrze że chociaż wiadomo czego brakuje, i że trafił się jakiś doradca który mógł udzielić konkretnej informacji....

pytanie czy te brakujące duperele przyjdą za dzień, tydzień czy za miesiąc...

ja od swojego dilera wiem że jak komuś produkcja przypadnie na 48 tydzień tego roku - to będzie dokończona dopiero w nowym 2023 roku - chodzi o jakieś kwestie związane z homologacją itp...

ale diler uspokaja że nie dotyczy to aut które są na produkcji " czytaj" do których czegoś brakuje :D:D:D
ODPOWIEDZ