Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
art3k
Posty: 23
Rejestracja: 05 mar 2022, 8:42

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: art3k »

Wachacz pisze: 29 mar 2022, 20:11 Cena specyialna dla grup zawodowych 122 tys brutto.minus 20 tys.upustu czyli netto 102 tys.do zapłaty.
przytoczyłem twoje własne słowa:
Wachacz pisze: samochód za ok.130 tys/zł gotówką

i naprawdę nie potrzebujemy pełnych informacji o konfiguracji, ale jak się pisze np. o fotelach, a jest ich kilka wersji, to w rzeczy samej, warto wspomnieć o której mowa. w szczególe, nie w ogóle...
Ziomekatomek
Posty: 243
Rejestracja: 22 sie 2021, 12:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ziomekatomek »

Załóżcie sobie osobny wątek "Co Wachacz ma na myśli"

Czuwaj!
Wachacz
Posty: 508
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Wachacz »

mskrapi1980 pisze: 30 mar 2022, 9:53 122 brutto - 20tyś = 102netto
możesz rozwinąć myśl?
Czyli upust 20 tys. dla grup zawodowych i tyle.
Wachacz
Posty: 508
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Wachacz »

Ziomekatomek pisze: 30 mar 2022, 14:21 Załóżcie sobie osobny wątek "Co Wachacz ma na myśli"

Czuwaj!
Tutaj nie ma nic do myślenia jak ktoś czyta dokładnie oferty nowych aut tam wszystko pisze o o upustach i finalnych cenach auta czyli netto do zapłaty,ja wiedziałem ile do płacenia.pozdrawiam
Wachacz
Posty: 508
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Wachacz »

art3k pisze: 30 mar 2022, 12:48
Wachacz pisze: 29 mar 2022, 20:11 Cena specyialna dla grup zawodowych 122 tys brutto.minus 20 tys.upustu czyli netto 102 tys.do zapłaty.
przytoczyłem twoje własne słowa:
Wachacz pisze: samochód za ok.130 tys/zł gotówką

i naprawdę nie potrzebujemy pełnych informacji o konfiguracji, ale jak się pisze np. o fotelach, a jest ich kilka wersji, to w rzeczy samej, warto wspomnieć o której mowa. w szczególe, nie w ogóle...
Ale nie wypowiadaj się w liczbie mnogiej ty nie potrzebujesz ale inni może tak ? Jak zamówiłem t roca to na forum chętnie wszystko czytałem było pomocne teraz może ja coś podpowiem ???.
mskrapi1980
Posty: 67
Rejestracja: 21 kwie 2021, 21:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: mskrapi1980 »

Wachacz pisze: 30 mar 2022, 16:39
mskrapi1980 pisze: 30 mar 2022, 9:53 122 brutto - 20tyś = 102netto
możesz rozwinąć myśl?
Czyli upust 20 tys. dla grup zawodowych i tyle.
co ma upust do netto->brutto ?
1.5 DSG + pakiety
rob
Posty: 178
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: rob »

Może to niezgodne z wątkiem, ale trochę wyjaśni niektórym obrażalskim. Z Wikipedii:
Wartość brutto – wartość towaru (usługi) wraz z wszelkimi obciążeniami, np. z naliczonym podatkiem VAT lub masą opakowania, czyli tarą.
Wartość netto – oznacza wartość danej rzeczy po odliczeniu pewnych kwot, odpisów, obciążeń. Jest to termin używany np. w kontekście towarów (usług), wynagrodzenia, aktywów, np. wartość netto danego towaru / usługi – wartość towaru / usługi po potrąceniu zobowiązań publicznoprawnych (np. podatku VAT, cła, akcyzy) ;)
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
NowyX
Posty: 55
Rejestracja: 17 sie 2021, 18:17

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: NowyX »

rob! Ekstra odpowiedź! Panowie się chyba trochę zapultali i pogubili w zeznaniach i meandrach swoich oczekiwań i wyjaśnień.Temat wątku to przecież ,,Ile czekaliście..." No ale tak to już jest.
A swoją drogą u mnie też 4Motion premium i tę wersję polecam w t-rocku najbardziej.Bez wnikania w szczegóły ogólnie znanych konfiguracji i kwestii finansowych. . :)
Pozdrawiam!
mskrapi1980
Posty: 67
Rejestracja: 21 kwie 2021, 21:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: mskrapi1980 »

rob pisze: 31 mar 2022, 11:52 Może to niezgodne z wątkiem, ale trochę wyjaśni niektórym obrażalskim. Z Wikipedii:
Wartość brutto – wartość towaru (usługi) wraz z wszelkimi obciążeniami, np. z naliczonym podatkiem VAT lub masą opakowania, czyli tarą.
Wartość netto – oznacza wartość danej rzeczy po odliczeniu pewnych kwot, odpisów, obciążeń. Jest to termin używany np. w kontekście towarów (usług), wynagrodzenia, aktywów, np. wartość netto danego towaru / usługi – wartość towaru / usługi po potrąceniu zobowiązań publicznoprawnych (np. podatku VAT, cła, akcyzy) ;)
Dla tego starałem się odnaleźć tok rozumowania pomijający podatek i uznający cenę po rabacie jako netto :D
Wyjaśniłeś to wzorowo :D
1.5 DSG + pakiety
JacekW1234
Posty: 13
Rejestracja: 03 mar 2022, 10:02

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: JacekW1234 »

Pełno T-Roc po FL w całej Polsce dostępnych od ręki i to w nienajgorszych cenach, a mi już 3 razy przeskakuję termin produkcji o tydzień. Ajj jak by człowiek wiedział. ;)
ODPOWIEDZ