Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
c3c
Posty: 66
Rejestracja: 06 cze 2022, 23:22

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: c3c »

c3c pisze: 15 sie 2022, 17:48 Ja łożyłem zamówienie pod koniec kwietnia, otrzymałem info, że 10 października będzie do odbioru, a niedawno okazało się, że przewidywany termin dostawy to marzec 2023 :( Jak to jest z tymi rocznikami samochodów w takiej sytuacji, odbierany w marcu 2023 będzie rocznikiem 2022 czy '23?
U mnie małe sprostowanie. Po kontakcie z dealerem otrzymałem informację, że przewidziany termin produkcji to 37 tydzień br., a odbiór przewidziany na końcówkę października. Miła niespodzianka, ale ciekawe, czy uda się VW dotrzymać terminu ;)
marko_o
Posty: 19
Rejestracja: 18 lip 2022, 7:12

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: marko_o »

czy potwierdza sie u Was ze 1 sierpnia ponoc byl 5% wzrost cen na T-Roc?
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: baxior »

Jeśli zamówiłeś wcześniej to masz gwarancję ceny i nie mogą jej podnieść, dodać mogą nowe promocje typu rabat.
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
marcin9805
Posty: 4
Rejestracja: 24 mar 2022, 10:16

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: marcin9805 »

Jaki u was w ostatnich miesiącach czas dostawy od wyprodukowania do przyjazdu do salonu?
Teq123
Posty: 5
Rejestracja: 25 sie 2022, 11:38

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Teq123 »

marko_o pisze: 24 sie 2022, 18:17 czy potwierdza sie u Was ze 1 sierpnia ponoc byl 5% wzrost cen na T-Roc?
Był wzrost o 1% zarówno na cenach podstawowych jak i na dodatkowym wyposażeniu. Niby od 1 sierpnia, ale w cennikach widoczne od 14.
manus
Posty: 10
Rejestracja: 12 mar 2022, 22:58

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: manus »

Mój T-Roc podobno wyruszył już w drogę do Poznania….ale jak czytam na forum te wszystkie narzekania na jakość towaru, to się zastanawiam czy aby nie poszukać czegoś innego. Niech ktoś napisze, że to fajne auto jest…
Ufek
Posty: 141
Rejestracja: 07 sie 2021, 22:54
Lokalizacja: DOL

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ufek »

manus pisze: 01 wrz 2022, 19:17 Niech ktoś napisze, że to fajne auto jest…
To fajne auto jest…

Po 15 tysiącach kilometrów dalej je lubię. Wybierałem auto rozważnie. Najpierw potrzeba czyli jak i gdzie będę korzystał. Potem limit finansów jaki mogę przeznaczyć, następnie testy statyczne potem troszkę emocji czyli wygląd i ostatnie dwa modele jazda kilkaset kilometrów bo do jeżdżenia kupowałem a nie prezentacji sąsiadom. Na koniec spokojny wybór wersji i dodatków z konfiguratora. No i pewnie dlatego po ośmiu miesiącach i ponad 15 tys kilometrów, długim wyjeździe za granicę w 2 osoby, krótszym w 4 osoby, codziennym używaniu na dojazdy do pracy, transporcie ziemi, kwiatów, szafek i innych dupereli (polecam składany przedni fotel) niebawem znów wybieram się na dłuższy wyjazd w 2 osoby i nie mogę się doczekać.

Tylko świadomy zrównoważony wybór daje satysfakcję. Jak wybrałeś tak będziesz zadowolony.
Bo to fajne auto jest!
T-Roc Advance 1.5 TSI 150 KM manualtronic 6-biegowy - odebrany 23 grudnia 2021
Ktomasz222
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2021, 22:44

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Ktomasz222 »

I ja napiszę, że to fajne auto jest. Mam przedlift 1,5 TSI DSG. Odebrałem w listopadzie 2022, przejechałem 13000 i nadal twierdzę, że to dobre autko. I oby tak zostało.
Też czytam narzekania -na przykład na plastiki we wnętrzu. Ale przepraszam - czy to było zaskoczeniem przy odbiorze? Jeśli ktoś potrzebuje deskę rozdzielczą wykończoną palisandrem, to nie wybiera auta z tego segmentu. Ja jestem zadowolony.
Napiszę więc na koniec jeszcze raz - to fajne auto jest!
Tomekk73
Posty: 41
Rejestracja: 09 paź 2020, 13:32

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Tomekk73 »

Mam przedlifta z grudnia 2020, 1,5 TSI z manualem, przejechane 42 tysiące. Auto jest bardzo fajne, żadnych usterek, nic mnie nie denerwuje
andy1951
Posty: 215
Rejestracja: 07 cze 2022, 20:51

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: andy1951 »

Ktomasz222 pisze: 01 wrz 2022, 21:31 I ja napiszę, że to fajne auto jest. Mam przedlift 1,5 TSI DSG. Odebrałem w listopadzie 2022, przejechałem 13000 i nadal twierdzę, że to dobre autko. I oby tak zostało.
Też czytam narzekania -na przykład na plastiki we wnętrzu. Ale przepraszam - czy to było zaskoczeniem przy odbiorze? Jeśli ktoś potrzebuje deskę rozdzielczą wykończoną palisandrem, to nie wybiera auta z tego segmentu. Ja jestem zadowolony.
Napiszę więc na koniec jeszcze raz - to fajne auto jest!
ODPOWIEDZ