Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
WidmowyOdyniec
Posty: 6
Rejestracja: 21 kwie 2023, 15:42

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: WidmowyOdyniec »

Robak92 pisze: 21 kwie 2023, 10:19 Gdy tak czytam wasze wpisy, to jestem trochę przerażony. Przy moim "koncercie życzeń", to może na Wielkanoc przyszłego roku uda się go złożyć do kupy...
25.02 złożyłem zamówienie na bardzo zbliżoną konfigurację (bez pakietu black i w innym kolorze). Po drodze dane na myVolkswagen kilka razy znikały i się pojawiały. Od dobrych 3 tygodni konfiguracja jest pusta.

Dam znać przy najbliższej zmianie statusu.
Robak92
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2023, 20:09

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Robak92 »

WidmowyOdyniec pisze: 21 kwie 2023, 15:47 25.02 złożyłem zamówienie na bardzo zbliżoną konfigurację (bez pakietu black i w innym kolorze). Po drodze dane na myVolkswagen kilka razy znikały i się pojawiały. Od dobrych 3 tygodni konfiguracja jest pusta.

Dam znać przy najbliższej zmianie statusu.
Super! U mnie nawet na myVolkswagen nawet jeszcze nie wchodzi.... Cały czas jest: Ups... Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później. Ale wiem, że to dopiero (aż) tydzień od zamówienia, więc jeszcze może być niewidoczny w systemach.
VW T-Roc Style 1.5 TSI DSG (Pakiet Comfort, Pakiet Style, Black style, Easy open, ergoActive, IQ.LIGHT LED Matrix, Drive Travel Assist, kamera cofania, zapasowe koło). Zamówiony: 14.04.2023 produkcja: 09.11.2023 odebrany: 15.01.2024
Tomaaaa
Posty: 15
Rejestracja: 20 kwie 2023, 22:57

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Tomaaaa »

Robak92 pisze: 21 kwie 2023, 18:21
WidmowyOdyniec pisze: 21 kwie 2023, 15:47 25.02 złożyłem zamówienie na bardzo zbliżoną konfigurację (bez pakietu black i w innym kolorze). Po drodze dane na myVolkswagen kilka razy znikały i się pojawiały. Od dobrych 3 tygodni konfiguracja jest pusta.

Dam znać przy najbliższej zmianie statusu.
Super! U mnie nawet na myVolkswagen nawet jeszcze nie wchodzi.... Cały czas jest: Ups... Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później. Ale wiem, że to dopiero (aż) tydzień od zamówienia, więc jeszcze może być niewidoczny w systemach.
Ja tak mam po 5 miesiącach od zamówienia :D
Robak92
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2023, 20:09

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Robak92 »

Tomaaaa pisze: 21 kwie 2023, 22:03
Robak92 pisze: 21 kwie 2023, 18:21
WidmowyOdyniec pisze: 21 kwie 2023, 15:47 25.02 złożyłem zamówienie na bardzo zbliżoną konfigurację (bez pakietu black i w innym kolorze). Po drodze dane na myVolkswagen kilka razy znikały i się pojawiały. Od dobrych 3 tygodni konfiguracja jest pusta.

Dam znać przy najbliższej zmianie statusu.
Super! U mnie nawet na myVolkswagen nawet jeszcze nie wchodzi.... Cały czas jest: Ups... Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później. Ale wiem, że to dopiero (aż) tydzień od zamówienia, więc jeszcze może być niewidoczny w systemach.
Ja tak mam po 5 miesiącach od zamówienia :D
A ja głupi sprawdzam po 3 razy dziennie, czy kod wchodzi... już go potrafię na pamięć :D Jestem chyba wyjątkowo niecierpliwy
VW T-Roc Style 1.5 TSI DSG (Pakiet Comfort, Pakiet Style, Black style, Easy open, ergoActive, IQ.LIGHT LED Matrix, Drive Travel Assist, kamera cofania, zapasowe koło). Zamówiony: 14.04.2023 produkcja: 09.11.2023 odebrany: 15.01.2024
Awatar użytkownika
Y@rek
Posty: 105
Rejestracja: 30 gru 2022, 21:20

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Y@rek »

A ja głupi sprawdzam po 3 razy dziennie, czy kod wchodzi... już go potrafię na pamięć :D Jestem chyba wyjątkowo niecierpliwy
[/quote]

To normalne zachowanie, po kilku miesiącach przechodzi :)
Generalnie najwcześniej info o moim samochodzie pojawiło się najpierw na stronie DE i było tam więcej danych niż na stronie PL. Instrukcji obsługi auta nadal nie ma na "mojej" stronie PL, mimo że auto mam od kilku tygodni.
jacoob
Posty: 38
Rejestracja: 28 gru 2022, 19:41
Lokalizacja: EL

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: jacoob »

Panie i Panowie,
Rozważaliście może jakieś inne auto zamiast T-Roca? Powoli tracę już cierpliwość czekać na ten samochód.

Co myślicie o Nissanie Qashquaiu 1.3 140 koni w manaulu? Będzie to dobry wybór?
Dzisiaj z ciekawości odwiedziłem salon Nissana i po jeździe próbnej polubiłem się z tym modelem ;)

Trochę szkoda mi prawie 6 miesięcy czekania, ale może to znak, że warto jednak pomyśleć nad czymś innym? :)
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

Tomaaaa pisze: 20 kwie 2023, 23:00 Cześć! Tak jak Wy wszyscy tutaj tak i ja czeka na swojego wymazonego T Roca. Zamówiebie 15 listopad 2022, wersja r line z większością dostępnych dodatków. Dzisiaj dzwonił dealer z informacją że potwierdzona data produkcji to 19 tydzień 2023. Co wcale nie oznacza że wszystkie zamówione dodatki są dostępne. Niestety. Moje pytanie jak długo czekaliscoe i o ile się wydłużył czas oczekiwania po potwierdzeniu daty produkcji??
To zależy od wersji. Wersja Life w manualu 1.5 bez Travel Assist i klapy elektrycznej i keylessa zamowówiona ostatniego dnia lutego, termin 15 tydzien 2023, a mimo to zjechał z taśmy 05.04.2023 czyli jakiś tydzień wcześniej. Na DSG ponoć czeka dłużej od manuala.
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

WidmowyOdyniec pisze: 21 kwie 2023, 15:47
Robak92 pisze: 21 kwie 2023, 10:19 Gdy tak czytam wasze wpisy, to jestem trochę przerażony. Przy moim "koncercie życzeń", to może na Wielkanoc przyszłego roku uda się go złożyć do kupy...
25.02 złożyłem zamówienie na bardzo zbliżoną konfigurację (bez pakietu black i w innym kolorze). Po drodze dane na myVolkswagen kilka razy znikały i się pojawiały. Od dobrych 3 tygodni konfiguracja jest pusta.

Dam znać przy najbliższej zmianie statusu.
U mnie dane wprowadzone po nr importera na myVolksvwagen znikneły na dobre. Nawet teraz kiedy mam już VIN od dealera w garażu mam dwa auta. Jedno z danymi wprowadzone po VIN i drugie bez danych po nr importera.
Mniej więcej dane zniknęły w okresie kiedy wszedł do produkcji (skojarzenie faktów jak dostałem info, że się już wyprodukował). Dzwoniłeś do dealera z pytaniem o status ?
WidmowyOdyniec
Posty: 6
Rejestracja: 21 kwie 2023, 15:42

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: WidmowyOdyniec »

Dzwoniłeś do dealera z pytaniem o status?
Dzwoniłem, według dealera bez zmian- czeka na produkcję.
Gabrys
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwie 2023, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Gabrys »

Czy to możliwe aby autko stało od trzech tygodni w Poznaniu i nie może dojechać do salonu?
ODPOWIEDZ