Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Zbigniew L
Posty: 101
Rejestracja: 09 cze 2023, 14:48

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Zbigniew L »

Tak, odebrany, zamawiany 25 maja. Opóźnienie spowodowane powodzią w Słowenii. Myślę, że wszystko wróci do normy.
Cierpliwości bo warto poczekać. Pozdrawiam
Marek24pu
Posty: 14
Rejestracja: 08 lis 2023, 20:30

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Marek24pu »

Gratuluję samochodu i wytrwałości w oczekiwaniu. U mnie wyznaczono termin produkcji na 7 tydzień. Zamówienie połowa września. Mam nadzieję, że jest światełko w tunelu.
Zbigniew L
Posty: 101
Rejestracja: 09 cze 2023, 14:48

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Zbigniew L »

7 tydzień to 12-16 lutego, po około 2 tygodni proszę oczekiwać od dilera info o wyprodukowaniu i oczekiwaniu na transport do importera.
Wówczas można się pobawić obserwując, statek PARARA kiedy wpłynie do Setubal po kolejny transport wyprodukowanych T-Roc. Tam można zobaczyć aktualne położenie statku, jego zanurzenie (co świadczy o ilości załadunku, ja wyśledziłem 8,6 m jak mój był w transporcie 10.12.2023 do Emden w Niemczech.)
Zachęcam dla uspokojenia nerwów związanych z oczekiwaniem na samochód.
Kolejna informacja od dilera o dostarczeniu auta do importera (w moim przypadku to Poznań.)
Po tym już tylko informacja od pańskiego dilera, że autko już jest w salonie. I pozostaje przyjemność odbioru wybranego samochodu.
Odbiór to naprawdę przeżycie ( bynajmniej dla mnie, mimo, że to już 3 auto odbierane w salonie.
Życzę tych samych wrażeń, bo warto było z tego co już wiem jeżdżąc nowiutkim T-Roc R line 1,5 DSG wersja Black. Pozdrawiam serdecznie. 👍
Marek24pu
Posty: 14
Rejestracja: 08 lis 2023, 20:30

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Marek24pu »

Dziękuję za wyczerpujące informacje. Mój pierwotny termin to 31.01.br. Pozostaje liczyć, że dalszego opóźnienia nie będzie i na Wielkanoc będziemy się cieszyć nowym samochodem i przekazywać wrażenia z jego użytkowania. Pozdrawiam serdecznie.
Zbigniew L
Posty: 101
Rejestracja: 09 cze 2023, 14:48

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Zbigniew L »

😎👍
gariz
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2023, 11:58

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: gariz »

Ja zamówiłem 15.8.23 i ciągle czekam 😵‍💫
Zbigniew L
Posty: 101
Rejestracja: 09 cze 2023, 14:48

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Zbigniew L »

Cierpliwości, ja czekałem 7 miesięcy. Warto było.
wbss
Posty: 7
Rejestracja: 12 sty 2024, 20:02

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: wbss »

dzis ostateczna decyzja zapadła na T-ROC 1,5 TSI manual + dodatki, cena ostateczna w zaokrągleniu 145000zł, odbior czerwiec-lipiec br.
maciej.plock
Posty: 110
Rejestracja: 29 gru 2022, 14:00

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: maciej.plock »

wbss pisze: 15 sty 2024, 13:43 dzis ostateczna decyzja zapadła na T-ROC 1,5 TSI manual + dodatki, cena ostateczna w zaokrągleniu 145000zł, odbior czerwiec-lipiec br.
145 za manuala??? Ładnie poszło w górę… ja za dsg dałem 132 w marcu
Robak92
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2023, 20:09

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Robak92 »

Dziś odebrany - na start dostał sprawdzian w mega trudnych warunkach pogodowych - poradził sobie świetnie. Auto po 276 dniach od zamówienia...
VW T-Roc Style 1.5 TSI DSG (Pakiet Comfort, Pakiet Style, Black style, Easy open, ergoActive, IQ.LIGHT LED Matrix, Drive Travel Assist, kamera cofania, zapasowe koło). Zamówiony: 14.04.2023 produkcja: 09.11.2023 odebrany: 15.01.2024
ODPOWIEDZ