Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Annako
Posty: 5
Rejestracja: 08 mar 2023, 16:31

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Annako »

Mój jedzie do Poznania od wczoraj💪 8.03 dopłynął do Emden🙈🤦‍♀️
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: VDR »

pshemus pisze: 20 mar 2023, 21:29 Znajoma zamawiała w tamtym tygodniu 1.5 DSG Life z pakietem Comfort i chyba Side Assist, ma termin na wrzesień.
1,5 w manualu Life, zamowienie ostatni dzien lutego, na produkcje ma wjechac w 15 tygodniu roku (10-16 kwietnia 2023), odbiór w papierach ostatni dzień maja.
Driver
Posty: 27
Rejestracja: 02 mar 2023, 11:24

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Driver »

Na dzień dzisiejszy w systemie info, że produkcja 18 tydzień, ale jeszcze nie zatwierdzona. Może na wakacje doczekam się auta, jeśli znowu nie będzie poślizgu. Niestety, zamówione wyposażenie hak, elektryczna klapa i martwe pole opóźnia cały proces i jak sam dealer powiedział to jest odpowiedź na takie opóźnienie, nie ma reguły co do realizacji zamówień. Może być 18 tydzień, może być wcześniej, później :/
Vw T-roc FL Style 1.5 TSI DSG, Indium Grey. Wyposażenie ( Pakiet Comfort, hak, kamera, elektryczna klapa, System Easy Open & Close z alarmem, side assist). Zamówiony 09.09.2022
I®EK
Posty: 9
Rejestracja: 20 mar 2023, 20:03

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: I®EK »

No to trochę czekasz... Ja też brałem z elektryczną klapą, ale bez haka i martwego pola. Mój już płynie. Ciekawe czy to jak czy to pole tak spowalnia produkcję?
Driver
Posty: 27
Rejestracja: 02 mar 2023, 11:24

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Driver »

I®EK pisze: 22 mar 2023, 15:03 No to trochę czekasz... Ja też brałem z elektryczną klapą, ale bez haka i martwego pola. Mój już płynie. Ciekawe czy to jak czy to pole tak spowalnia produkcję?
To aż nieprawdopodobne żeby takie rzeczy tak znacząco wpływały na produkcje, jeszcze jestem w stanie zrozumieć te elektroniczne dodatki no ale żeby też zwykły hak był problemem, to litości
Vw T-roc FL Style 1.5 TSI DSG, Indium Grey. Wyposażenie ( Pakiet Comfort, hak, kamera, elektryczna klapa, System Easy Open & Close z alarmem, side assist). Zamówiony 09.09.2022
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Driver pisze: 22 mar 2023, 19:06
I®EK pisze: 22 mar 2023, 15:03 No to trochę czekasz... Ja też brałem z elektryczną klapą, ale bez haka i martwego pola. Mój już płynie. Ciekawe czy to jak czy to pole tak spowalnia produkcję?
To aż nieprawdopodobne żeby takie rzeczy tak znacząco wpływały na produkcje, jeszcze jestem w stanie zrozumieć te elektroniczne dodatki no ale żeby też zwykły hak był problemem, to litości
Na jakiej podstawie twierdzisz że hak wpływa na produkcję? Mój stał 4 miesiące i na coś czekał i nikt nie był w stanie powiedzieć na co on czeka😔, ani diler, importer ani też centrala w Niemczech, oni się nie chwalą takimi żeczami.
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
Driver
Posty: 27
Rejestracja: 02 mar 2023, 11:24

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Driver »

Daro2 pisze: 23 mar 2023, 6:30
Driver pisze: 22 mar 2023, 19:06
I®EK pisze: 22 mar 2023, 15:03 No to trochę czekasz... Ja też brałem z elektryczną klapą, ale bez haka i martwego pola. Mój już płynie. Ciekawe czy to jak czy to pole tak spowalnia produkcję?
To aż nieprawdopodobne żeby takie rzeczy tak znacząco wpływały na produkcje, jeszcze jestem w stanie zrozumieć te elektroniczne dodatki no ale żeby też zwykły hak był problemem, to litości
Na jakiej podstawie twierdzisz że hak wpływa na produkcję? Mój stał 4 miesiące i na coś czekał i nikt nie był w stanie powiedzieć na co on czeka😔, ani diler, importer ani też centrala w Niemczech, oni się nie chwalą takimi żeczami.
To tylko takie moje przypuszczenia, po rozmowie z dealerem który powiedział wprost, że te elementy wyposażenia mogą wpływać na opóźnienie produkcji. A jak jest w rzeczywistości i jak to wszystko funkcjonuje z fabryce to nie wiem, dealer nie ma wpływu na to żeby komuś szepnąć na ucho i przyspieszyć produkcje, więc to takie wróżenie z fusów.
Vw T-roc FL Style 1.5 TSI DSG, Indium Grey. Wyposażenie ( Pakiet Comfort, hak, kamera, elektryczna klapa, System Easy Open & Close z alarmem, side assist). Zamówiony 09.09.2022
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Daro2 »

Mój mi powiedział że może brakować zderzaka, a ja się go pytam to dlaczego stoi w porcie bez zderzaka? 🙂
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
maciej.plock
Posty: 110
Rejestracja: 29 gru 2022, 14:00

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: maciej.plock »

maciej.plock pisze: 13 mar 2023, 22:15 Dziś byłem oglądać swojego i niestety reklamacja, felgi miały być dwukolorowe czarno srebrne a przyjechał na zwykłych srebrnych co słabo wyglada przy czarnym dachu…
Czekałem co prawda 3 m-ce od złożenia zamówienia ale jednak odbior się opóźni.
Ciekawe co wymyśli diler?
Diler wypiął na mnie dupe. Felg nie ma jak zamienić, podobno importer powiedział ze to nie ich sprawa i zepchnął to na dilera a ten zero jakiejkolwiek propozycji.
Żenada i jeszcze raz żenada !!! Wywalone mają na klientów.
Najchętniej bym już tego gowna nie kupował…
bazylosss
Posty: 138
Rejestracja: 09 wrz 2022, 14:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bazylosss »

Ciekawa sprawa z tymi felgami, ja zamawiałem R Line i pakiet Black Style, w pakiecie tym były siedzenia nie pamietam jak one się dokładnie nazywają „obicie Jazzy” a auto przyjechało ja zwykłych ciemnych fotelach. Pytając dilera, tez nie potrafił odpowiedzieć czemu tak. Ale auto się swoje też wystało w Portugalii, jest autem służbowym to odpuściłem…
ODPOWIEDZ